Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ASD Taekwondo Club Schio
BANIJA PANDAS
Bjelovar
Black Tiger Snina
Broj 1
Centro Taekwondo Alessandria
DRAGON
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Ilyo-taekwondo Presov
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ljubija-Prijedor
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Ogulin
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
PUMA
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
STAR-CLUB BOJOVÝCH UMENÍ
Štajerc
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO HAKIMI Roznava Slovakia
Taekwondo klub "Shenron" Bugojno
Taekwondo klub Alepo
Team BESA
TK Prana Karlovac
TK Zadar
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD klub Kang
TKD TANN Slovenske Konjice
TKD/Kozara/ Prijedor
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -36
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađi kadeti B -43
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -39
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -51
Kadeti B -37
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Mali olimpijci - A -28
Mali olimpijci - A -33
Mlađi kadeti A -27
B013
419
0
SVEN TRBOVIĆ (TKD PRA)
47
2
BILLAL KHALAF (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. BILLAL KHALAF, Karlovac
2. SVEN TRBOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -30
B003
164
0
MICHAL DUDAS (ILYO KE)
424
2
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
B004
431
0
JAKOV KRPAN (GACKA)
479
2
LUKAS DEJANOVIĆ (BAN-PAN)
B020
424
1
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
479
2
LUKAS DEJANOVIĆ (BAN-PAN)
Osvajači medalja
1. LUKAS DEJANOVIĆ, BANIJA PANDAS
2. LUCAS ŽIVKOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. JAKOV KRPAN, GACKA
3. MICHAL DUDAS, Ilyo TKD SKP Kosice
Mlađi kadeti A -36
B005
418
0
LUKA RADAKOVIĆ (TKD PRA)
19
2
NEAMTIU SEBASTIAN (APAHIDA)
B006
329
2
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
483
0
UROŠ GUSKIĆ (LJUBIJA)
B021
19
2
NEAMTIU SEBASTIAN (APAHIDA)
329
0
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
Osvajači medalja
1. NEAMTIU SEBASTIAN, Somesul 2010 Apahida
2. FILIP ZUPANČIČ, TKD klub Kang
3. LUKA RADAKOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. UROŠ GUSKIĆ, Ljubija-Prijedor
Mlađe kadetkinje A -33
B001
413
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
73
0
DEJANA MARKOVIC (NO1)
208
LUP CECILIA IOANA (APAHIDA)
488
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
92
POZZERA MARISTELLA (SCHIO)
B009
413
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
208
1
LUP CECILIA IOANA (APAHIDA)
B010
488
2
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
92
0
POZZERA MARISTELLA (SCHIO)
B024
413
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
488
1
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ, TK Prana Karlovac
2. EMA GROŠIĆ, Jastreb
3. LUP CECILIA IOANA, Somesul 2010 Apahida
3. POZZERA MARISTELLA, ASD Taekwondo Club Schio
Mlađi kadeti B -43
B002
430
0
IVANO KRPAN (GACKA)
492
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
51
TEO KRŠINIĆ (TKD KAR)
468
FILIP ĆURKOVIĆ (ŠUJICA )
152
MATEJ ŠELIGA (TKD KAR)
B011
492
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
51
0
TEO KRŠINIĆ (TKD KAR)
B012
468
0
FILIP ĆURKOVIĆ (ŠUJICA )
152
2
MATEJ ŠELIGA (TKD KAR)
B025
492
0
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
152
0
MATEJ ŠELIGA (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MATEJ ŠELIGA, Karlovac
2. FRAN ČOSIĆ, TK Prana Karlovac
3. FILIP ĆURKOVIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. TEO KRŠINIĆ, Karlovac
Mlađe kadetkinje B -33
A077
185
0
MARTA IVANA KATALINIĆ (FORTECA)
416
2
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
382
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
A078
335
0
EMA CIPURIC (OZALJ)
300
2
LEONA LLESHI (ZADAR)
376
FRANKA VUKOVIĆ (BAN-PAN)
A094
416
2
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
382
0
LEONA STILINOVIĆ (BAN-PAN)
A095
300
2
LEONA LLESHI (ZADAR)
376
0
FRANKA VUKOVIĆ (BAN-PAN)
A108
416
0
MIA POLOVIĆ (TKD PRA)
300
2
LEONA LLESHI (ZADAR)
Osvajači medalja
1. LEONA LLESHI, PLOVANIJA-ZADAR
2. MIA POLOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. FRANKA VUKOVIĆ, BANIJA PANDAS
3. LEONA STILINOVIĆ, BANIJA PANDAS
Mlađe kadetkinje B -39
A085
318
1
DORA ŠTULAC (OZALJ)
465
2
SARA BOŠNJAK (JASTREB)
A086
417
1
LUCIJA FIKET (TKD PRA)
353
2
ESTER BOBAKOVA (TAEKWON)
A103
465
0
SARA BOŠNJAK (JASTREB)
353
2
ESTER BOBAKOVA (TAEKWON)
Osvajači medalja
1. ESTER BOBAKOVA, Black Tiger Snina
2. SARA BOŠNJAK, Jastreb
3. LUCIJA FIKET, TK Prana Karlovac
3. DORA ŠTULAC, Ozalj
Kadeti A -41
C001
90
0
DAL LAGO GIOVANNI (SCHIO)
330
2
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
453
BRUNO MAJER (JASTREB)
48
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
33
MARKO GNJATIC (LJUBIJA)
7
AHMAD ABDO (TKD KAR)
24
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
405
DAVID CINDRIĆ (TKD PRA)
140
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
C017
330
2
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
453
0
BRUNO MAJER (JASTREB)
C018
48
0
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
33
2
MARKO GNJATIC (LJUBIJA)
C019
7
0
AHMAD ABDO (TKD KAR)
24
2
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
C020
405
0
DAVID CINDRIĆ (TKD PRA)
140
2
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
C036
330
2
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
33
0
MARKO GNJATIC (LJUBIJA)
C037
24
0
BOŽIDAR PILIPOVIC (LJUBIJA)
140
2
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
C051
330
0
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
140
2
TOMAS KAMINSKY (KOSICE)
Osvajači medalja
1. TOMAS KAMINSKY, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. JAKOB KASTELIC, TKD klub Kang
3. BOŽIDAR PILIPOVIC, Ljubija-Prijedor
3. MARKO GNJATIC, Ljubija-Prijedor
Kadeti A -45
C005
230
2
HAMZA MAMUTI (SKP RYO)
401
0
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
C006
36
0
MILOŠ STOJANOVIĆ (LJUBIJA)
402
2
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
C007
10
2
MURESAN DAVID GABRIEL (APAHIDA)
410
0
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
61
YOSHUA KAELL (KUKKIWO)
C028
230
2
HAMZA MAMUTI (SKP RYO)
402
1
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
C029
10
0
MURESAN DAVID GABRIEL (APAHIDA)
61
0
YOSHUA KAELL (KUKKIWO)
C047
230
0
HAMZA MAMUTI (SKP RYO)
10
2
MURESAN DAVID GABRIEL (APAHIDA)
Osvajači medalja
1. MURESAN DAVID GABRIEL, Somesul 2010 Apahida
2. HAMZA MAMUTI, Skp Ryong Bratislava
3. YOSHUA KAELL, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
Kadetkinje A -37
C021
233
2
NIKOLINA ZARIĆ (ORIENT)
403
1
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
217
VITA ŠKOFIC (DRGNSLO)
C042
233
2
NIKOLINA ZARIĆ (ORIENT)
217
0
VITA ŠKOFIC (DRGNSLO)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA ZARIĆ, TKD club ORIENT
2. VITA ŠKOFIC, DRAGON
3. KLARA BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. ----
Kadetkinje A -41
C040
344
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
404
2
TARA ROŽIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. TARA ROŽIĆ, TK Prana Karlovac
2. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
C008
412
0
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
159
2
BEATRICE SUK (ILYO KE)
C009
8
0
MIA PARANOS (TKD KAR)
14
2
LUP REBECA MARIA (APAHIDA)
C010
482
0
KIARA SUDAN (GROBNIK)
197
2
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
C011
166
2
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
118
0
ANNA MOLNAR (MATETKD)
C030
159
2
BEATRICE SUK (ILYO KE)
14
0
LUP REBECA MARIA (APAHIDA)
C031
197
2
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
166
0
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
C048
159
0
BEATRICE SUK (ILYO KE)
197
0
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
Osvajači medalja
1. NATALIA ZAGYIOVA, Skp Ryong Bratislava
2. BEATRICE SUK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. SIMONKA TURZAKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LUP REBECA MARIA, Somesul 2010 Apahida
Kadeti B -37
D028
370
2
MIHAJLO JOVANOVIĆ (LJUBIJA)
414
0
ROKO ALEKSIĆ (TKD PRA)
28
BORIS BOGUNOVIĆ (LJUBIJA)
D029
25
0
ANDRIJA BAJIĆ (LJUBIJA)
386
2
MARKO PRANJIĆ (FORTECA)
362
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (LJUBIJA)
D043
370
2
MIHAJLO JOVANOVIĆ (LJUBIJA)
28
1
BORIS BOGUNOVIĆ (LJUBIJA)
D044
386
2
MARKO PRANJIĆ (FORTECA)
362
0
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (LJUBIJA)
D058
370
0
MIHAJLO JOVANOVIĆ (LJUBIJA)
386
2
MARKO PRANJIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. MARKO PRANJIĆ, Forteca Korčula
2. MIHAJLO JOVANOVIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ALEKSANDAR JOVANOVIĆ, Ljubija-Prijedor
3. BORIS BOGUNOVIĆ, Ljubija-Prijedor
Kadetkinje B -41
B035
439
0
NIKA ŽIVODER (TKD_BJE)
443
2
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
B036
478
0
LANA GRŽAN (TKD PRA)
429
2
SARA MATASIĆ (GACKA)
B053
443
2
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
429
1
SARA MATASIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
2. SARA MATASIĆ, GACKA
3. NIKA ŽIVODER, Bjelovar
3. LANA GRŽAN, TK Prana Karlovac
Kadetkinje B -47
B037
113
0
MARTIN SONIA (APAHIDA)
428
2
LANA MARINCEL (GACKA)
477
MATEA JAKOVOVIĆ (TKD PRA)
B054
428
0
LANA MARINCEL (GACKA)
477
2
MATEA JAKOVOVIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. MATEA JAKOVOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. LANA MARINCEL, GACKA
3. MARTIN SONIA, Somesul 2010 Apahida
3. ----
Kadetkinje B -51
D030
62
0
MELANIE WEBER (KUKKIWO)
84
2
CHIARA LUKIC (HAKIMI1)
398
KELI BOGDAN (BAN-PAN)
322
NINA HRNJAK (OZALJ)
409
LANA BLAŽAN (TKD PRA)
D045
84
2
CHIARA LUKIC (HAKIMI1)
398
0
KELI BOGDAN (BAN-PAN)
D046
322
2
NINA HRNJAK (OZALJ)
409
0
LANA BLAŽAN (TKD PRA)
D059
84
0
CHIARA LUKIC (HAKIMI1)
322
2
NINA HRNJAK (OZALJ)
Osvajači medalja
1. NINA HRNJAK, Ozalj
2. CHIARA LUKIC, TAEKWONDO HAKIMI Roznava Slovakia
3. LANA BLAŽAN, TK Prana Karlovac
3. KELI BOGDAN, BANIJA PANDAS
Mali olimpijci - A -28
A050
39
0
STEFAN CVIJIĆ (LJUBIJA)
421
2
NICOLAS ROŽIĆ (TKD PRA)
288
PAVLE MILOVANOVIC (NO1)
A065
421
0
NICOLAS ROŽIĆ (TKD PRA)
288
0
PAVLE MILOVANOVIC (NO1)
Osvajači medalja
1. NICOLAS ROŽIĆ, TK Prana Karlovac
2. PAVLE MILOVANOVIC, Broj 1
3. STEFAN CVIJIĆ, Ljubija-Prijedor
3. ----
Mali olimpijci - A -33
A057
473
0
JAKOV JUKIĆ (JASTREB)
423
2
ROKO ČOLIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. ROKO ČOLIĆ, TK Prana Karlovac
2. JAKOV JUKIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----