Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ASD Taekwondo Club Schio
BANIJA PANDAS
Bjelovar
Black Tiger Snina
Broj 1
Centro Taekwondo Alessandria
DRAGON
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Ilyo-taekwondo Presov
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ljubija-Prijedor
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Ogulin
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
PUMA
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
STAR-CLUB BOJOVÝCH UMENÍ
Štajerc
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO HAKIMI Roznava Slovakia
Taekwondo klub "Shenron" Bugojno
Taekwondo klub Alepo
Team BESA
TK Prana Karlovac
TK Zadar
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD klub Kang
TKD TANN Slovenske Konjice
TKD/Kozara/ Prijedor
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -36
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -39
Kadeti A -45
Kadetkinje A -51
Kadetkinje B -47
Juniorke A -49
Juniorke A -63
Mlađi kadeti A -36
B005
418
0
LUKA RADAKOVIĆ (TKD PRA)
19
2
NEAMTIU SEBASTIAN (APAHIDA)
B006
329
2
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
483
0
UROŠ GUSKIĆ (LJUBIJA)
B021
19
2
NEAMTIU SEBASTIAN (APAHIDA)
329
0
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
Osvajači medalja
1. NEAMTIU SEBASTIAN, Somesul 2010 Apahida
2. FILIP ZUPANČIČ, TKD klub Kang
3. LUKA RADAKOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. UROŠ GUSKIĆ, Ljubija-Prijedor
Mlađe kadetkinje A -33
B001
413
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
73
0
DEJANA MARKOVIC (NO1)
208
LUP CECILIA IOANA (APAHIDA)
488
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
92
POZZERA MARISTELLA (SCHIO)
B009
413
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
208
1
LUP CECILIA IOANA (APAHIDA)
B010
488
2
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
92
0
POZZERA MARISTELLA (SCHIO)
B024
413
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
488
1
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ, TK Prana Karlovac
2. EMA GROŠIĆ, Jastreb
3. LUP CECILIA IOANA, Somesul 2010 Apahida
3. POZZERA MARISTELLA, ASD Taekwondo Club Schio
Mlađe kadetkinje A -39
A079
380
2
NIKA PETRIĆ (BAN-PAN)
17
0
GAVRIS CATALEEA (APAHIDA)
394
SOFIJA VUKOTIĆ (LJUBIJA)
A098
380
2
NIKA PETRIĆ (BAN-PAN)
394
1
SOFIJA VUKOTIĆ (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. NIKA PETRIĆ, BANIJA PANDAS
2. SOFIJA VUKOTIĆ, Ljubija-Prijedor
3. GAVRIS CATALEEA, Somesul 2010 Apahida
3. ----
Kadeti A -45
C005
230
2
HAMZA MAMUTI (SKP RYO)
401
0
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
C006
36
0
MILOŠ STOJANOVIĆ (LJUBIJA)
402
2
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
C007
10
2
MURESAN DAVID GABRIEL (APAHIDA)
410
0
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
61
YOSHUA KAELL (KUKKIWO)
C028
230
2
HAMZA MAMUTI (SKP RYO)
402
1
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
C029
10
0
MURESAN DAVID GABRIEL (APAHIDA)
61
0
YOSHUA KAELL (KUKKIWO)
C047
230
0
HAMZA MAMUTI (SKP RYO)
10
2
MURESAN DAVID GABRIEL (APAHIDA)
Osvajači medalja
1. MURESAN DAVID GABRIEL, Somesul 2010 Apahida
2. HAMZA MAMUTI, Skp Ryong Bratislava
3. YOSHUA KAELL, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
Kadetkinje A -51
C008
412
0
EVA ALEKSIĆ (TKD PRA)
159
2
BEATRICE SUK (ILYO KE)
C009
8
0
MIA PARANOS (TKD KAR)
14
2
LUP REBECA MARIA (APAHIDA)
C010
482
0
KIARA SUDAN (GROBNIK)
197
2
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
C011
166
2
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
118
0
ANNA MOLNAR (MATETKD)
C030
159
2
BEATRICE SUK (ILYO KE)
14
0
LUP REBECA MARIA (APAHIDA)
C031
197
2
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
166
0
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
C048
159
0
BEATRICE SUK (ILYO KE)
197
0
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
Osvajači medalja
1. NATALIA ZAGYIOVA, Skp Ryong Bratislava
2. BEATRICE SUK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. SIMONKA TURZAKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LUP REBECA MARIA, Somesul 2010 Apahida
Kadetkinje B -47
B037
113
0
MARTIN SONIA (APAHIDA)
428
2
LANA MARINCEL (GACKA)
477
MATEA JAKOVOVIĆ (TKD PRA)
B054
428
0
LANA MARINCEL (GACKA)
477
2
MATEA JAKOVOVIĆ (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. MATEA JAKOVOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. LANA MARINCEL, GACKA
3. MARTIN SONIA, Somesul 2010 Apahida
3. ----
Juniorke A -49
C023
12
2
MARTIN SELENA (APAHIDA)
209
0
LAURA POSLON (RUG)
C024
138
2
MICHAELA KAMINSKA (KOSICE)
249
0
MEDEJA MOHORIČ (SPARTA)
C044
12
2
MARTIN SELENA (APAHIDA)
138
0
MICHAELA KAMINSKA (KOSICE)
Osvajači medalja
1. MARTIN SELENA, Somesul 2010 Apahida
2. MICHAELA KAMINSKA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. LAURA POSLON, RUGVICA
3. MEDEJA MOHORIČ, SPARTA
Juniorke A -63
D006
264
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
99
0
ALZBETA KRUPJAKOVA (TAEKWON)
D007
1
2
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
216
0
NUŠA ŠABIĆ (DRGNSLO)
D008
316
2
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
213
1
ZERINA DZONLIĆ (SHENRON)
D009
162
0
KIRA THORESEN (ILYO KE)
9
2
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
D026
264
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
1
0
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
D027
316
0
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
9
2
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
D047
264
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
9
0
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
Osvajači medalja
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. BUIGA MARIA CRISTINA, Somesul 2010 Apahida
3. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj