Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ASD Taekwondo Club Schio
BANIJA PANDAS
Bjelovar
Black Tiger Snina
Broj 1
Centro Taekwondo Alessandria
DRAGON
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Ilyo-taekwondo Presov
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ljubija-Prijedor
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Ogulin
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
PUMA
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
STAR-CLUB BOJOVÝCH UMENÍ
Štajerc
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO HAKIMI Roznava Slovakia
Taekwondo klub "Shenron" Bugojno
Taekwondo klub Alepo
Team BESA
TK Prana Karlovac
TK Zadar
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD klub Kang
TKD TANN Slovenske Konjice
TKD/Kozara/ Prijedor
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje A -59
Juniori A -48
Seniorke A -57
Kadetkinje A -59
B026
356
2
KATARINA KUĆAS (OZALJ)
94
0
CRISTINA DAMIŠ (SPARTA)
198
MAGDALENA KRMPOTIĆ (BRINJ)
B027
4
2
LEA OPARNICA (TKD KAR)
235
1
ANABEL ADAMLJE (TANN)
131
MARIECLAIRE MARCOZ (ANTONIO)
B041
356
0
KATARINA KUĆAS (OZALJ)
198
2
MAGDALENA KRMPOTIĆ (BRINJ)
B042
4
2
LEA OPARNICA (TKD KAR)
131
0
MARIECLAIRE MARCOZ (ANTONIO)
B057
198
0
MAGDALENA KRMPOTIĆ (BRINJ)
4
2
LEA OPARNICA (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. LEA OPARNICA, Karlovac
2. MAGDALENA KRMPOTIĆ, TKD BRINJE
3. MARIECLAIRE MARCOZ, Centro Taekwondo Alessandria
3. KATARINA KUĆAS, Ozalj
Juniori A -48
C022
3
2
MOHAMMED KHALAF (TKD KAR)
133
0
MATTEO PENNO (ANTONIO)
187
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
C043
3
2
MOHAMMED KHALAF (TKD KAR)
187
0
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. MOHAMMED KHALAF, Karlovac
2. FRAN ŠIMUNOVIĆ, RUGVICA
3. MATTEO PENNO, Centro Taekwondo Alessandria
3. ----
Seniorke A -57
B039
467
0
LUCIJA MORIĆ (JASTREB)
132
2
MARTINA SCARABELLO (ANTONIO)
B040
204
2
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
196
0
BOGDANA CHORNA (SKP RYO)
B056
132
2
MARTINA SCARABELLO (ANTONIO)
204
1
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. MARTINA SCARABELLO, Centro Taekwondo Alessandria
2. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. LUCIJA MORIĆ, Jastreb
3. BOGDANA CHORNA, Skp Ryong Bratislava