Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ASD Taekwondo Club Schio
BANIJA PANDAS
Bjelovar
Black Tiger Snina
Broj 1
Centro Taekwondo Alessandria
DRAGON
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Ilyo-taekwondo Presov
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ljubija-Prijedor
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Ogulin
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
PUMA
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
STAR-CLUB BOJOVÝCH UMENÍ
Štajerc
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO HAKIMI Roznava Slovakia
Taekwondo klub "Shenron" Bugojno
Taekwondo klub Alepo
Team BESA
TK Prana Karlovac
TK Zadar
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD klub Kang
TKD TANN Slovenske Konjice
TKD/Kozara/ Prijedor
TEŽINE / UZRASTI
Juniori A-55
Juniorke A -55
Juniorke A +63
Seniorke A -67
Juniori A-55
D013
260
0
MATIJA BERAM (TK ZD)
100
2
ARTUR CHIMČAK (TAEKWON)
177
VID PERUČIĆ (FORTECA)
D038
100
0
ARTUR CHIMČAK (TAEKWON)
177
0
VID PERUČIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
2. ARTUR CHIMČAK, Black Tiger Snina
3. MATIJA BERAM, TK Zadar
3. ----
Juniorke A -55
C016
200
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
139
0
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
214
ANA MIA VESELINOVIĆ (KOZARA)
257
EMA SVETIĆ (TK ZD)
88
MOROZ ANA (SCHIO)
C034
200
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
214
0
ANA MIA VESELINOVIĆ (KOZARA)
C035
257
2
EMA SVETIĆ (TK ZD)
88
0
MOROZ ANA (SCHIO)
C050
200
2
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
257
0
EMA SVETIĆ (TK ZD)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. EMA SVETIĆ, TK Zadar
3. ANA MIA VESELINOVIĆ, TKD/Kozara/ Prijedor
3. MOROZ ANA, ASD Taekwondo Club Schio
Juniorke A +63
D010
78
1
TATIANA BUBANCOVA (HAKIMI1)
258
2
EMILI BRKIĆ (TK ZD)
122
AURORA VULAJ (TKDBESA)
215
MERJEM OMERINOVIĆ (SHENRON)
5
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
D028
258
0
EMILI BRKIĆ (TK ZD)
122
0
AURORA VULAJ (TKDBESA)
D029
215
2
MERJEM OMERINOVIĆ (SHENRON)
5
0
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
D048
258
2
EMILI BRKIĆ (TK ZD)
215
1
MERJEM OMERINOVIĆ (SHENRON)
Osvajači medalja
1. EMILI BRKIĆ, TK Zadar
2. MERJEM OMERINOVIĆ, Taekwondo klub "Shenron" Bugojno
3. ----
3. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
Seniorke A -67
D
211
2
ALENA PAVIĆ (SHENRON)
259
0
NINA PIJACA (TK ZD)
Osvajači medalja
1. ALENA PAVIĆ, Taekwondo klub "Shenron" Bugojno
2. NINA PIJACA, TK Zadar
3. ----
3. ----