Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
ASD Taekwondo Club Schio
BANIJA PANDAS
Bjelovar
Black Tiger Snina
Broj 1
Centro Taekwondo Alessandria
DRAGON
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Ilyo-taekwondo Presov
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ljubija-Prijedor
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Ogulin
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
PUMA
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
STAR-CLUB BOJOVÝCH UMENÍ
Štajerc
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO HAKIMI Roznava Slovakia
Taekwondo klub "Shenron" Bugojno
Taekwondo klub Alepo
Team BESA
TK Prana Karlovac
TK Zadar
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD klub Kang
TKD TANN Slovenske Konjice
TKD/Kozara/ Prijedor
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje B +51
Kadetkinje A -37
Juniorke A -63
Mlađe kadetkinje B +51
A089
218
0
NIKOLINA SIRAR (DRGNSLO)
298
2
EVA VULAJ (TKDBESA)
276
JOLANDA KOVAČEVIĆ (FORTECA)
A105
298
2
EVA VULAJ (TKDBESA)
276
0
JOLANDA KOVAČEVIĆ (FORTECA)
Medalists
1. EVA VULAJ, Team BESA
2. JOLANDA KOVAČEVIĆ, Forteca Korčula
3. NIKOLINA SIRAR, DRAGON
3. ----
Kadetkinje A -37
C021
233
2
NIKOLINA ZARIĆ (ORIENT)
403
1
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
217
VITA ŠKOFIC (DRGNSLO)
C042
233
2
NIKOLINA ZARIĆ (ORIENT)
217
0
VITA ŠKOFIC (DRGNSLO)
Medalists
1. NIKOLINA ZARIĆ, TKD club ORIENT
2. VITA ŠKOFIC, DRAGON
3. KLARA BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. ----
Juniorke A -63
D006
264
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
99
0
ALZBETA KRUPJAKOVA (TAEKWON)
D007
1
2
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
216
0
NUŠA ŠABIĆ (DRGNSLO)
D008
316
2
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
213
1
ZERINA DZONLIĆ (SHENRON)
D009
162
0
KIRA THORESEN (ILYO KE)
9
2
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
D026
264
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
1
0
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
D027
316
0
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
9
2
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
D047
264
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
9
0
BUIGA MARIA CRISTINA (APAHIDA)
Medalists
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. BUIGA MARIA CRISTINA, Somesul 2010 Apahida
3. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj