Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
European Tae Kwon Do International Championship 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
SPRC-Color belt 6-9 years (male)
SPRC-Color belt 6-9 years (female)
SPRC-Color belt Under 12 (male)
SPRC-Color belt Under 12 (female)
SPRC-Color belt 13-17 (male)
SPRC-Color belt 13-17 (female)
SPRC-Color belt Adults (male)
SPRC-Color belt Adults (female)
SPRC-Color belt Over 38 (male)
SPRC-Color belt Over 38 (female)
SPRC-Black belt Under 14 (male)
SPRC-Black belt Under 14 (female)
SPRC-Black belt 15-17 (male)
SPRC-Black belt 15-17 (female)
SPRC-Black belt Adults (male)
SPRC-Black belt Adults (female)
SPRC-Black belt Over 38 (male)
SPRC-Black belt Over 38 (female)
SPRC-Black belt team (male)
SPRPT-Color belt 6-9 years (male)
SPRPT-Color belt 6-9 years (female)
SPRPT-Color belt Under 12 (male)
SPRPT-Color belt Under 12 (female)
SPRPT-Color belt 13-17 (male)
SPRPT-Color belt 13-17 (female)
SPRPT-Color belt Adults (male)
SPRPT-Color belt Adults (female)
SPRPT-Color belt Over 38 (male)
SPRPT-Color belt Over 38 (female)
SPRPT-Black belt Under 14 (male)
SPRPT-Black belt Under 14 (female)
SPRPT-Black belt 15-17 (male)
SPRPT-Black belt 15-17 (female)
SPRPT-Black belt Adults (male)
SPRPT-Black belt Adults (female)
SPRPT-Black belt Over 38 (male)
SPRPT-Black belt Over 38 (female)
SPRPT-Black belt team (male)
SPRPT-Black belt team (female)
TULL-Color belt Under 8 (male)
TULL-Color belt Under 8 (female)
TULL-Color belt 9-12 (male)
TULL-Color belt 9-12 (female)
TULL-Color belt 13-17 (male)
TULL-Color belt 13-17 (female)
TULL-Color belt Adults (male)
TULL-Color belt Adults (female)
TULL-Color belt Over 38 (male)
TULL-Black belt Under 14 (male)
TULL-Black belt Under 14 (female)
TULL-Black belt 15-17 (male)
TULL-Black belt 15-17 (female)
TULL-Black belt Adults (male)
TULL-Black belt Adults (female)
TULL-Black belt Over 38 (male)
TULL-Black belt Over 38 (female)
TULL-Team (male)
TEŽINE / UZRASTI
SPR-Color belt 13-17 (male) -WY-45
SPR-Color belt 13-17 (male) -WY-65
SPR-Color belt 13-17 (male) -GB-45
SPR-Color belt 13-17 (male) -GB-55
SPR-Color belt 13-17 (male) -GB-70
SPR-Color belt 13-17 (male) -GB+70
SPR-Color belt 13-17 (male) -R+70
SPR-Color belt 13-17 (male) -WY-45
SATURDAY021
507
0
IVAN ZOZULIA (UKRAINE)
508
0
DENIS YUNATOV (UKRAINE)
Osvajači medalja
1. DENIS YUNATOV, Sparta
2. IVAN ZOZULIA, Sparta
3. ----
3. ----
SPR-Color belt 13-17 (male) -WY-65
SATURDAY022
596
0
MYKOLA SHUSHENACHEV (UKRAINE)
487
0
DANYLO HROMKO (UKRAINE)
Osvajači medalja
1. DANYLO HROMKO, Sparta
2. MYKOLA SHUSHENACHEV, Sparta
3. ----
3. ----
SPR-Color belt 13-17 (male) -GB-45
SATURDAY023
879
0
KRISTIAN GEORGIEV (SERED)
975
0
HASAN BEGOVIĆ (GAZIJA)
Osvajači medalja
1. HASAN BEGOVIĆ, Gazija, Bužim, BiH
2. KRISTIAN GEORGIEV, Taekwon-Do ITF Sered
3. ----
3. ----
SPR-Color belt 13-17 (male) -GB-55
SATURDAY016
997
0
AMIL TUTIĆ (KBSZINO)
732
0
MATVEI TRETIAKOV (FTTR)
SATURDAY017
731
0
MATVEI TRETIAKOV (FTTR)
512
0
MAKSYM MARTYNIUK (UKRAINE)
SATURDAY028
997
0
AMIL TUTIĆ (KBSZINO)
512
0
MAKSYM MARTYNIUK (UKRAINE)
Osvajači medalja
1. AMIL TUTIĆ, KBS "ZINO" Bihac
2. MAKSYM MARTYNIUK, Sparta
3. MATVEI TRETIAKOV, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
3. MATVEI TRETIAKOV, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
SPR-Color belt 13-17 (male) -GB-70
SATURDAY024
689
0
ALEKSANDR KONKOV (FTTR)
999
0
HARIS HAJDAREVIC (KBSZINO)
Osvajači medalja
1. HARIS HAJDAREVIC, KBS "ZINO" Bihac
2. ALEKSANDR KONKOV, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
3. ----
3. ----
SPR-Color belt 13-17 (male) -GB+70
SATURDAY025
381
0
LARS TOET (TI-NL)
761
0
DANIEL FOSTER (ZEESHAN)
Osvajači medalja
1. DANIEL FOSTER, Birstall/Batley TAGB
2. LARS TOET, Netherlands
3. ----
3. ----
SPR-Color belt 13-17 (male) -R+70
SATURDAY018
878
0
PETER ŠTRPKA (SERED)
144
0
ETHAN BAYES (NHTKD)
762
ROMAN CHAPARA (UKRAINE)
SATURDAY029
878
0
PETER ŠTRPKA (SERED)
762
0
ROMAN CHAPARA (UKRAINE)
Osvajači medalja
1. PETER ŠTRPKA, Taekwon-Do ITF Sered
2. ROMAN CHAPARA, Sparta
3. ETHAN BAYES, North Hykeham Tae Kwon Do Club
3. ----