Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Finale Limač Lige
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Dubrava
Karlovac
Lokomotiva
Pantera
Pantera KS
RUGVICA
TK TRNJE
VRBOVEC
TEŽINE / UZRASTI
Limači - A -22
Limači - A -24
Limači - A -30
Limači - B -20
Limači - B -22
Limači - A -22
A001
42
49
JAN IVANOVIC (PANTERA)
35
10
IVAN ERCEGOVAC (LOKOM)
80
ROKO VIDAKOVIĆ (TKTRNJE)
47
MIHAEL IVEKOVIĆ (DUBRAVA)
69
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
A007
42
28
JAN IVANOVIC (PANTERA)
80
16
ROKO VIDAKOVIĆ (TKTRNJE)
A008
47
27
MIHAEL IVEKOVIĆ (DUBRAVA)
69
13
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
A017
42
31
JAN IVANOVIC (PANTERA)
47
25
MIHAEL IVEKOVIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. JAN IVANOVIC, Pantera
2. MIHAEL IVEKOVIĆ, Dubrava
3. ROKO VIDAKOVIĆ, TK TRNJE
3. KRISTIJAN KARABOGDAN, Karlovac
Limači - A -24
A002
39
31
MATEJ MATIĆ (RUG)
30
7
MIHAEL VRDOLJAK (LOKOM)
A003
13
29
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
31
27
MATEJ VUKOVIĆ (LOKOM)
A014
39
61
MATEJ MATIĆ (RUG)
13
38
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
Osvajači medalja
1. MATEJ MATIĆ, RUGVICA
2. SEBASTIAN BIELEN, Pantera
3. MIHAEL VRDOLJAK, Lokomotiva
3. MATEJ VUKOVIĆ, Lokomotiva
Limači - A -30
A004
50
34
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
40
23
MATEJ ŠAPINA (RUG)
A005
45
14
ŠIMUN ZADRO (DUBRAVA)
32
16
ADRIJAN KRSNIK AHMETOVIĆ (LOKOM)
A015
50
34
MAROJE DEVERNAY (DUBRAVA)
45
24
ŠIMUN ZADRO (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. MAROJE DEVERNAY, Dubrava
2. ŠIMUN ZADRO, Dubrava
3. MATEJ ŠAPINA, RUGVICA
3. ADRIJAN KRSNIK AHMETOVIĆ, Lokomotiva
Limači - B -20
B009
33
31
ANTE BILUŠIĆ (LOKOM)
62
1
MARTIN LULIC (TKKS)
Osvajači medalja
1. ANTE BILUŠIĆ, Lokomotiva
2. MARTIN LULIC, Pantera KS
3. ----
3. ----
Limači - B -22
B006
1
3
GABRIJEL LUTER (TKKS)
65
34
FILIP BENCETIĆ (TKD KAR)
34
JAKOV VRCA (LOKOM)
B015
65
18
FILIP BENCETIĆ (TKD KAR)
34
20
JAKOV VRCA (LOKOM)
Osvajači medalja
1. JAKOV VRCA, Lokomotiva
2. FILIP BENCETIĆ, Karlovac
3. GABRIJEL LUTER, Pantera KS
3. ----