Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
I° TROFEO CITTA' di TRIESTE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Esordienti A (maschio)
Esordienti A (femminile)
Esordienti B (maschio)
Esordienti B (femminile)
Cadets A (maschio)
Cadets A (femminile)
Cadets B (maschio)
Cadets B (femminile)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadetti B bianche/gialle (femaschio) -37
Cadetti B bianche/gialle (femaschio) -41
Cadetti B bianche/gialle (femaschio) -45
Cadetti B bianche/gialle (femaschio) -57
Cadetti B verdi/blu (femaschio) -33
Cadetti B verdi/blu (femaschio) +57
Cadetti B rosse/nere (femaschio) -27
Cadetti B bianche/gialle (femaschio) -37
2017
25
15
STANIC ANDREA (LJUBIJA)
246
2
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
Medalists
1. STANIC ANDREA, Ljubija-Prijedor
2. BOJANA JOSIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Cadetti B bianche/gialle (femaschio) -41
2018
247
36
JELENA DOSEN (LJUBIJA)
248
15
MILICA CADJO (LJUBIJA)
Medalists
1. JELENA DOSEN, Ljubija-Prijedor
2. MILICA CADJO, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Cadetti B bianche/gialle (femaschio) -45
2010
160
0
KATIJA MISIC (TIGRE ,)
192
9
FRANCESCA TODOERTI (BLACK)
2011
163
0
STOJANOVIC IRENA (TIGRE ,)
190
13
GIULIA NARDINI (BLACK)
2032
192
2
FRANCESCA TODOERTI (BLACK)
190
13
GIULIA NARDINI (BLACK)
Medalists
1. GIULIA NARDINI, BLACK HAWKS
2. FRANCESCA TODOERTI, BLACK HAWKS
3. STOJANOVIC IRENA, A.S.D White Tigers TS.
3. KATIJA MISIC, A.S.D White Tigers TS.
Cadetti B bianche/gialle (femaschio) -57
2012
280
0
MARTINA GENTILI (FS_TS)
19
3
MILICA MARIC (LJUBIJA)
155
TEODORA JARIC (LJUBIJA)
2033
19
13
MILICA MARIC (LJUBIJA)
155
0
TEODORA JARIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MILICA MARIC, Ljubija-Prijedor
2. TEODORA JARIC, Ljubija-Prijedor
3. MARTINA GENTILI, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
Cadetti B verdi/blu (femaschio) -33
2014
139
7
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
73
6
PERIC BARBARA (SENIOR)
137
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
2035
139
9
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
137
5
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
Medalists
1. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
2. ANA RANĐELOVIĆ, GAIANA
3. PERIC BARBARA, Olimpico Trieste
3. ----
Cadetti B verdi/blu (femaschio) +57
2022
262
1
VESNA AJDUKOVIĆ (TKDBGD)
205
15
ALEKSANDRA GVOZDENOVIC (TKD2000)
Medalists
1. ALEKSANDRA GVOZDENOVIC, TKD TEAM 2000 ARZIGNANO
2. VESNA AJDUKOVIĆ, Beograd
3. ----
3. ----
Cadetti B rosse/nere (femaschio) -27
2024
288
17
TEODORA RADAK (TKDBGD)
66
0
LANZA KIMBERLEY (SENIOR)
Medalists
1. TEODORA RADAK, Beograd
2. LANZA KIMBERLEY, Olimpico Trieste
3. ----
3. ----