Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ITF TAEKWON-DO PRVENSTVO HRVATSKE 2022
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Buzet
FORMA
Futura Medulin
HBD Vodice
Istra - Pula
RIJEKA
Sokol Gradište
SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
TITKD ALFA BROD
Zrinski Bošnjaci
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti +42
Mlađe kadetkinje -34
Mlađe kadetkinje -42
Mlađe kadetkinje +42
Stariji kadeti -40
Starije kadetkinje -45
Starije kadetkinje -55
Juniori -63
Juniorke -52
Juniorke -58
Juniorke -64
Seniori -71
Mlađi kadeti - Plavi 4.,3. kup
Mlađe kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
Stariji kadeti - Žuti 8.,7. kup
Starije kadetkinje - Plavi 4.,3. kup
Starije kadetkinje - Crveni 2.,1. kup
Juniori - Zeleni 6.,5. kup
Juniorke - Žuti 8.,7. kup
Juniorke - Plavi 4.,3. kup
Juniorke - Crveni 2.,1. kup
Mlađe kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
A
48
0
ENEA FURLAN HORVAT (RIJEKA)
32
0
KATJA IVEZIĆ (FORMA)
A
48
0
ENEA FURLAN HORVAT (RIJEKA)
199
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
A016
199
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
25
0
MAŠA ČAJKO (FORMA)
188
MIA MARIA TRLIN (SOKOLGR)
A017
131
0
EVELIN LAZARIĆ (FUTMED)
48
0
ENEA FURLAN HORVAT (RIJEKA)
32
KATJA IVEZIĆ (FORMA)
A018
212
0
EVA LUCIJA FALETAR (SOKOL V)
244
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
29
SARA STEVANOVIĆ (FORMA)
132
SAŠA OSTOJIĆ (FUTMED)
153
NINA IVAS (VODICE)
A019
199
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
188
0
MIA MARIA TRLIN (SOKOLGR)
A020
131
0
EVELIN LAZARIĆ (FUTMED)
32
0
KATJA IVEZIĆ (FORMA)
A021
212
0
EVA LUCIJA FALETAR (SOKOL V)
29
0
SARA STEVANOVIĆ (FORMA)
A022
132
0
SAŠA OSTOJIĆ (FUTMED)
153
0
NINA IVAS (VODICE)
A023
199
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
131
0
EVELIN LAZARIĆ (FUTMED)
A024
212
0
EVA LUCIJA FALETAR (SOKOL V)
153
0
NINA IVAS (VODICE)
A025
131
0
EVELIN LAZARIĆ (FUTMED)
212
0
EVA LUCIJA FALETAR (SOKOL V)
A
29
0
SARA STEVANOVIĆ (FORMA)
244
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
A
153
0
NINA IVAS (VODICE)
244
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
Osvajači medalja
1. EVA LUCIJA FALETAR, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
2. EVELIN LAZARIĆ, Futura Medulin
3. TARA BOŽIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. NINA IVAS, HBD Vodice