Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ITF TKD prvenstvo Hrvatske 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - Kadeti
Sparring - Kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Sparring - Seniorke
Patterns - Ml. kadeti
Patterns - Ml. kadetkinje
Patterns - Kadeti
Patterns - Kadetkinje
Patterns - Juniori
Patterns - Juniorke
Patterns - Seniori
Patterns - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Sparring - Juniori - Mikro (-50kg)
Sparring - Juniori - Laka (50-56kg)
Sparring - Juniori - Srednja (56-62kg)
Sparring - Juniori - Lako teška (62-68kg)
Sparring - Juniori - Teška (68-72kg)
Sparring - Juniori - Hiper (+75kg)
Sparring - Juniori - Mikro (-50kg)
B076
188
4
STJEPAN OSKOMIĆ (SLATINA)
249
2
LEON JELOVEČKI (PUNTAR)
Medalists
1. STJEPAN OSKOMIĆ, Slatina
2. LEON JELOVEČKI, PUNTAR
3. ----
3. ----
Sparring - Juniori - Laka (50-56kg)
B060
252
1
LUKA TUPEK (PUNTAR)
70
2
ANTONIO LUŠIĆ (SOLARIS)
B061
7
7
EMANUEL SUROP (888K888)
196
2
IVANO JOSIP LEŠIĆ (ZRINSKI)
B084
70
0
ANTONIO LUŠIĆ (SOLARIS)
7
3
EMANUEL SUROP (888K888)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, INTENSE
2. ANTONIO LUŠIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. IVANO JOSIP LEŠIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. LUKA TUPEK, PUNTAR
Sparring - Juniori - Srednja (56-62kg)
A049
71
7
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
246
1
BAJS BRUNO (PUNTAR)
247
DAVID KOS (PUNTAR)
A050
270
11
DAVID GAVRIĆ (TKD VK)
238
3
MATEJ VARGA (ZRINSKI)
250
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
A069
71
6
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
247
2
DAVID KOS (PUNTAR)
A070
270
2
DAVID GAVRIĆ (TKD VK)
250
3
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
A089
71
3
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
250
8
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
Medalists
1. MARKO VLAHOVIĆ, PUNTAR
2. MARIN LUCIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. DAVID GAVRIĆ, Vinkovci
3. DAVID KOS, PUNTAR
Sparring - Juniori - Lako teška (62-68kg)
B077
254
0
TONI MUŽEVIĆ (DUBROVN)
244
0
ALEN PAVLEK (PUNTAR)
Medalists
1. ALEN PAVLEK, PUNTAR
2. TONI MUŽEVIĆ, Shark Dubrovnik
3. ----
3. ----
Sparring - Juniori - Teška (68-72kg)
A066
73
0
VINKO SLAVICA (SOLARIS)
30
0
TOMISLAV BIRIMIŠA (DUBROVN)
A067
9
6
PATRIK BERGER (888K888)
181
2
FRAN BISCAN (SLATINA)
A087
73
0
VINKO SLAVICA (SOLARIS)
9
11
PATRIK BERGER (888K888)
Medalists
1. PATRIK BERGER, INTENSE
2. VINKO SLAVICA, SOLARIS ŠIBENIK
3. FRAN BISCAN, Slatina
3. TOMISLAV BIRIMIŠA, Shark Dubrovnik
Sparring - Juniori - Hiper (+75kg)
B062
13
0
OGNJEN VULEVIĆ (DUBROVN)
91
0
ANDREA ČEK (BAK)
205
ILIJA JEMRIĆ (ZRINSKI)
B085
91
15
ANDREA ČEK (BAK)
205
0
ILIJA JEMRIĆ (ZRINSKI)
Medalists
1. ANDREA ČEK, BAK
2. ILIJA JEMRIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. OGNJEN VULEVIĆ, Shark Dubrovnik
3. ----