Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
IX. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Kupres
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Kadeti -49
Kadetkinje -33
Kadetkinje -51
Juniori +78
Juniorke -59
Kick (muški) -1 (2004)
Kick (muški) -2 (2005)
Kick (muški) -3 (2006)
Kick (muški) -4 (2007)
Kick (muški) -5 (2008)
Kick (ženski) -5 (2008)
Kick (muški) -3 (2006)
K043
424
0
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
6
0
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
469
TONKO SABLJIĆ (IM)
35
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
414
FRANO SILIĆ (FORTECA)
418
NIKOLA VRANJKOVIĆ (POSKOK)
243
MATEJ UVODIĆ (IM)
461
MARKO DIVIĆ (IM)
529
LEO TELENTA (FORTECA)
425
DOMINIK ČOLAKOVIĆ (CROSTAR)
455
MARKO NENADIĆ (IM)
36
DAVID KELAVA (MAG-LI)
413
ROKO PROTIĆ (FORTECA)
404
LEONARDO MIKULIĆ (POSKOK)
238
MILAN BRDAR (IM)
452
PETAR DUJMUŠIĆ (IM)
411
NIKOLA OREB (FORTECA)
K044
6
0
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
469
0
TONKO SABLJIĆ (IM)
K045
35
0
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
414
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
K046
418
0
NIKOLA VRANJKOVIĆ (POSKOK)
243
0
MATEJ UVODIĆ (IM)
K047
461
0
MARKO DIVIĆ (IM)
529
0
LEO TELENTA (FORTECA)
K048
425
0
DOMINIK ČOLAKOVIĆ (CROSTAR)
455
0
MARKO NENADIĆ (IM)
K049
36
0
DAVID KELAVA (MAG-LI)
413
0
ROKO PROTIĆ (FORTECA)
K050
404
0
LEONARDO MIKULIĆ (POSKOK)
238
0
MILAN BRDAR (IM)
K051
452
0
PETAR DUJMUŠIĆ (IM)
411
0
NIKOLA OREB (FORTECA)
K052
469
0
TONKO SABLJIĆ (IM)
414
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
K053
418
0
NIKOLA VRANJKOVIĆ (POSKOK)
529
0
LEO TELENTA (FORTECA)
K054
425
0
DOMINIK ČOLAKOVIĆ (CROSTAR)
36
0
DAVID KELAVA (MAG-LI)
K055
404
0
LEONARDO MIKULIĆ (POSKOK)
411
0
NIKOLA OREB (FORTECA)
K056
414
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
418
0
NIKOLA VRANJKOVIĆ (POSKOK)
K057
36
0
DAVID KELAVA (MAG-LI)
404
0
LEONARDO MIKULIĆ (POSKOK)
K058
414
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
36
0
DAVID KELAVA (MAG-LI)
Osvajači medalja
1. DAVID KELAVA, Magone Livno
2. FRANO SILIĆ, Forteca Korčula
3. LEONARDO MIKULIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. NIKOLA VRANJKOVIĆ, POSKOK - POSUŠJE