Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
IX. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Kupres
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Kadeti -53
Juniori -63
Juniori -68
Mlađi kadeti -33
A001
110
1
JOSIP MEŠIN (MARJAN)
472
13
JERE POLITEO (KOCUNAR)
321
BRUNO MARIN (SOLARIS)
A002
379
5
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
8
0
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
167
KARLO JELAČA (MARJAN)
A003
107
9
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
72
4
ANTE GRBAVAC (IM)
511
JOSIP IVANCIV (MONTR)
245
MARTINO PRCE (CROSTAR)
383
MARINO TIĆINOVIĆ (ST-KWAN)
A004
146
6
DINO MIĆIJEVIĆ (MARJAN)
85
7
MARKO KUKAVICA (IM)
314
BOŽO PERKOVIĆ (TKDGUSA)
A005
381
8
STIPE STIPANDŽIJA (ST-KWAN)
372
1
MIHOVIL BERAM (ZADAR)
123
MATE STIPIĆ (MARJAN)
A006
127
2
BORNA BELIČKA (MARJAN)
60
5
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
386
ŠIMUN VRDOLJAK (ST-KWAN)
23
ŠIMUN VIDIĆ (MAG-LI)
480
NIKOLA KULIĆ (KOCUNAR)
A022
472
10
JERE POLITEO (KOCUNAR)
321
1
BRUNO MARIN (SOLARIS)
A023
379
3
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
167
2
KARLO JELAČA (MARJAN)
A024
107
3
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
511
1
JOSIP IVANCIV (MONTR)
A025
245
4
MARTINO PRCE (CROSTAR)
383
5
MARINO TIĆINOVIĆ (ST-KWAN)
A026
85
16
MARKO KUKAVICA (IM)
314
6
BOŽO PERKOVIĆ (TKDGUSA)
A027
381
6
STIPE STIPANDŽIJA (ST-KWAN)
123
4
MATE STIPIĆ (MARJAN)
A028
60
9
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
386
4
ŠIMUN VRDOLJAK (ST-KWAN)
A029
23
3
ŠIMUN VIDIĆ (MAG-LI)
480
5
NIKOLA KULIĆ (KOCUNAR)
A052
472
7
JERE POLITEO (KOCUNAR)
379
1
MARIN MADUNIĆ (ST-KWAN)
A053
107
9
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
383
4
MARINO TIĆINOVIĆ (ST-KWAN)
A054
85
11
MARKO KUKAVICA (IM)
381
7
STIPE STIPANDŽIJA (ST-KWAN)
A055
60
9
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
480
5
NIKOLA KULIĆ (KOCUNAR)
A068
472
2
JERE POLITEO (KOCUNAR)
107
4
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
A069
85
10
MARKO KUKAVICA (IM)
60
4
MARKO KATANUŠIĆ (IM)
A077
107
13
KRISTIJAN PERAJICA (MARJAN)
85
8
MARKO KUKAVICA (IM)
Medalists
1. KRISTIJAN PERAJICA, Marjan
2. MARKO KUKAVICA, Imotski
3. JERE POLITEO, KOCUNAR
3. MARKO KATANUŠIĆ, Imotski
Kadeti -53
D001
481
3
TONI KEKEZ (KOCUNAR)
130
0
LUKA PROSPERIĆ (MARJAN)
298
LUKA JAKELIĆ (SOLARIS)
137
LUKA BEGO (MARJAN)
371
MIHOVIL BARIČEVIĆ (ZADAR)
247
MARIO TOMIĆ (CROSTAR)
388
STIPE DADIĆ (ST-KWAN)
173
IVAN DRAGAN KUROBASA (MARJAN)
494
LUKA DORIĆ (ENERGY)
D018
481
1
TONI KEKEZ (KOCUNAR)
298
2
LUKA JAKELIĆ (SOLARIS)
D019
137
1
LUKA BEGO (MARJAN)
371
5
MIHOVIL BARIČEVIĆ (ZADAR)
D020
247
2
MARIO TOMIĆ (CROSTAR)
388
5
STIPE DADIĆ (ST-KWAN)
D021
173
11
IVAN DRAGAN KUROBASA (MARJAN)
494
1
LUKA DORIĆ (ENERGY)
D041
298
1
LUKA JAKELIĆ (SOLARIS)
371
4
MIHOVIL BARIČEVIĆ (ZADAR)
D042
388
12
STIPE DADIĆ (ST-KWAN)
173
19
IVAN DRAGAN KUROBASA (MARJAN)
D055
371
5
MIHOVIL BARIČEVIĆ (ZADAR)
173
4
IVAN DRAGAN KUROBASA (MARJAN)
Medalists
1. MIHOVIL BARIČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
2. IVAN DRAGAN KUROBASA, Marjan
3. LUKA JAKELIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. STIPE DADIĆ, St-kwan
Juniori -63
E047
349
1
MARINO PEREŽA (NERYO)
370
2
MARTIN PEDIĆ (ZADAR)
Medalists
1. MARTIN PEDIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
2. MARINO PEREŽA, neryo
3. ----
3. ----
Juniori -68
E029
347
13
IVAN ANIĆ (NERYO)
304
8
LUCIANO SVRAČAK (SOLARIS)
E030
397
10
MARIN BEGIĆ (POSKOK)
369
6
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
E051
347
0
IVAN ANIĆ (NERYO)
397
24
MARIN BEGIĆ (POSKOK)
Medalists
1. MARIN BEGIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. IVAN ANIĆ, neryo
3. DOMINIK ŠARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. LUCIANO SVRAČAK, SOLARIS ŠIBENIK