Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
IX. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Kupres
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -30
Kadeti -53
Kick (muški) -2 (2005)
Kick (muški) -3 (2006)
Kick (muški) -3 (2006)
K043
424
0
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
6
0
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
469
TONKO SABLJIĆ (IM)
35
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
414
FRANO SILIĆ (FORTECA)
418
NIKOLA VRANJKOVIĆ (POSKOK)
243
MATEJ UVODIĆ (IM)
461
MARKO DIVIĆ (IM)
529
LEO TELENTA (FORTECA)
425
DOMINIK ČOLAKOVIĆ (CROSTAR)
455
MARKO NENADIĆ (IM)
36
DAVID KELAVA (MAG-LI)
413
ROKO PROTIĆ (FORTECA)
404
LEONARDO MIKULIĆ (POSKOK)
238
MILAN BRDAR (IM)
452
PETAR DUJMUŠIĆ (IM)
411
NIKOLA OREB (FORTECA)
K044
6
0
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
469
0
TONKO SABLJIĆ (IM)
K045
35
0
IMRAN OMERAGIĆ (MAG-LI)
414
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
K046
418
0
NIKOLA VRANJKOVIĆ (POSKOK)
243
0
MATEJ UVODIĆ (IM)
K047
461
0
MARKO DIVIĆ (IM)
529
0
LEO TELENTA (FORTECA)
K048
425
0
DOMINIK ČOLAKOVIĆ (CROSTAR)
455
0
MARKO NENADIĆ (IM)
K049
36
0
DAVID KELAVA (MAG-LI)
413
0
ROKO PROTIĆ (FORTECA)
K050
404
0
LEONARDO MIKULIĆ (POSKOK)
238
0
MILAN BRDAR (IM)
K051
452
0
PETAR DUJMUŠIĆ (IM)
411
0
NIKOLA OREB (FORTECA)
K052
469
0
TONKO SABLJIĆ (IM)
414
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
K053
418
0
NIKOLA VRANJKOVIĆ (POSKOK)
529
0
LEO TELENTA (FORTECA)
K054
425
0
DOMINIK ČOLAKOVIĆ (CROSTAR)
36
0
DAVID KELAVA (MAG-LI)
K055
404
0
LEONARDO MIKULIĆ (POSKOK)
411
0
NIKOLA OREB (FORTECA)
K056
414
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
418
0
NIKOLA VRANJKOVIĆ (POSKOK)
K057
36
0
DAVID KELAVA (MAG-LI)
404
0
LEONARDO MIKULIĆ (POSKOK)
K058
414
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
36
0
DAVID KELAVA (MAG-LI)
Dobitniki medalj
1. DAVID KELAVA, Magone Livno
2. FRANO SILIĆ, Forteca Korčula
3. LEONARDO MIKULIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. NIKOLA VRANJKOVIĆ, POSKOK - POSUŠJE