Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
IX. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Kupres
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti -41
Kadetkinje -37
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Juniori -59
Juniorke -49
Juniorke -63
Mlađi kadeti -36
A007
205
4
JOSIP FRANJICEVIC (ČAPLJIN)
81
0
STANKO PULJIĆ (IM)
300
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
139
STIPE ORLOVIĆ (MARJAN)
362
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
263
FRANO SILIĆ (FORTECA)
492
ARNE MILETIĆ (ENERGY)
136
ROKO KOVAČIĆ (MARJAN)
15
ANTONIO KUZMIĆ (LEKENIK)
A008
253
13
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
248
1
MARIJAN ĆUBIĆ (IM)
301
LUKA ZEMUNIK (TKDGUSA)
112
FRAN POLITEO (MARJAN)
356
IVAN MUŠURA (NERYO)
178
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
19
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
524
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
59
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
A030
205
11
JOSIP FRANJICEVIC (ČAPLJIN)
300
25
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
A031
139
4
STIPE ORLOVIĆ (MARJAN)
362
5
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
A032
263
0
FRANO SILIĆ (FORTECA)
492
0
ARNE MILETIĆ (ENERGY)
A033
136
11
ROKO KOVAČIĆ (MARJAN)
15
0
ANTONIO KUZMIĆ (LEKENIK)
A034
253
7
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
301
5
LUKA ZEMUNIK (TKDGUSA)
A035
112
1
FRAN POLITEO (MARJAN)
356
0
IVAN MUŠURA (NERYO)
A036
178
0
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
19
0
FRANE PAVIĆ (TK ZD)
A037
524
8
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
59
5
MARKO GRBEŠIĆ (IM)
A056
300
8
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
362
6
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
A057
263
8
FRANO SILIĆ (FORTECA)
136
7
ROKO KOVAČIĆ (MARJAN)
A058
253
3
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
112
0
FRAN POLITEO (MARJAN)
A059
178
9
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
524
8
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
A070
300
17
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
263
5
FRANO SILIĆ (FORTECA)
A071
253
5
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
178
6
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
A078
300
14
FRANE MARUŠIĆ (TKDGUSA)
178
5
JOZO PROJIĆ (MARJAN)
Dobitniki medalj
1. FRANE MARUŠIĆ, Gusar
2. JOZO PROJIĆ, Marjan
3. FRANO SILIĆ, Forteca Korčula
3. TOMA BEVANDA, Cro Star - Mostar