Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
IX. Memorijalni taekwondo turnir Josip Jović
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Cro Star - Mostar
DIV KNIN
Forteca Korčula
GACKA
Galeb - Split
Gusar
HTKD HVOJNICA
Imotski
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KOCUNAR
Koryo Tomislavgrad
Kupres
Lekenik
Magone Livno
Marjan
Monter
neryo
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
Scardona Combat
SOLARIS ŠIBENIK
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
TK ENERGY
TK Zadar
TKD "ČAPLJINA"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -51
Kadeti -53
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Juniori -73
Kadetkinje -51
E002
189
9
KLARA RASTOVIĆ (MARJAN)
87
1
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
E003
306
2
PETRA DELIĆ (TKDGUSA)
65
6
MATIJA UJEVIĆ (IM)
E004
94
0
ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ (MARJAN)
42
0
TONIA PERA (TK ZD)
E005
342
0
VERONIKA BILIČIĆ (TKD KAR)
290
0
ELA JELIĆ (DIVKNIN)
E006
270
15
ILIJANA BEBIĆ BERISHA (MARJAN)
18
10
BRUNA SLADOVIĆ (TK ZD)
E007
305
6
VANESA HUMAČKIĆ (TKDGUSA)
269
5
GABRIELA TOMIĆ (FORTECA)
E008
307
14
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
477
6
TINA SUNARA (KOCUNAR)
392
PETRA ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
E018
189
12
KLARA RASTOVIĆ (MARJAN)
65
0
MATIJA UJEVIĆ (IM)
E019
94
9
ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ (MARJAN)
290
7
ELA JELIĆ (DIVKNIN)
E020
270
12
ILIJANA BEBIĆ BERISHA (MARJAN)
305
13
VANESA HUMAČKIĆ (TKDGUSA)
E021
307
15
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
392
0
PETRA ŠENIĆNJAK (S.SOKOL)
E040
189
9
KLARA RASTOVIĆ (MARJAN)
94
5
ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ (MARJAN)
E041
305
3
VANESA HUMAČKIĆ (TKDGUSA)
307
19
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
E057
189
36
KLARA RASTOVIĆ (MARJAN)
307
9
LINA JURIČEVIĆ (TKDGUSA)
Osvajači medalja
1. KLARA RASTOVIĆ, Marjan
2. LINA JURIČEVIĆ, Gusar
3. ANDREA JELAVIĆ ČIČIĆ, Marjan
3. VANESA HUMAČKIĆ, Gusar