Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
STAROST
LIMAČI
LIMAČICE
MLAĐI KADETI A
MLAĐE KADETKINJE A
MLAĐI KADETI B
MLAĐE KADETKINJE B
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
INDIVIDUALNI KICK (M)
INDIVIDUALNI KICK (Ž)
FAMILY KICK (M)
FAMILY KICK (Ž)
FRIENDS KICK (M)
FRIENDS KICK (Ž)
TEST SNAGE (M)
TEŽA/LETO
Kadeti -33
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadeti -61
Kadeti -65
Kadeti +65
Kadeti -33
D001
638
0
MIHAEL KRALJ (PANTERA)
164
0
JOSIP NIKŠIĆ (PK TEAM)
706
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
D003
638
33
MIHAEL KRALJ (PANTERA)
706
31
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
Dobitniki medalj
1. MIHAEL KRALJ, Pantera
2. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
3. JOSIP NIKŠIĆ, Panda Karlovac Team
3. ----
Kadeti -37
D002
387
21
LEON KLANFAR (BIST)
346
0
KRISTIJAN KARABOGDAN (PK TEAM)
D004
83
5
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
540
14
MATEJ MATIĆ (DUBRAVA)
D005
624
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
17
23
MAROJE DEVERNAY (PANTERA)
129
AHMAD ABDO (PK TEAM)
D006
387
4
LEON KLANFAR (BIST)
540
0
MATEJ MATIĆ (DUBRAVA)
D007
17
24
MAROJE DEVERNAY (PANTERA)
129
1
AHMAD ABDO (PK TEAM)
D009
387
5
LEON KLANFAR (BIST)
17
16
MAROJE DEVERNAY (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. MAROJE DEVERNAY, Pantera
2. LEON KLANFAR, Bistra
3. AHMAD ABDO, Panda Karlovac Team
3. MATEJ MATIĆ, Dubrava
Kadeti -41
D008
142
8
MOHAMMED KHALAF (PK TEAM)
207
7
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
675
VID BILIĆ (ČIGRA)
D010
59
0
VITO RAKIĆ (JASTREB)
375
8
MIHAEL TRNOKOP (TKD PRA)
433
DINO VRBAN (BIST)
D011
142
0
MOHAMMED KHALAF (PK TEAM)
675
0
VID BILIĆ (ČIGRA)
D012
375
0
MIHAEL TRNOKOP (TKD PRA)
433
22
DINO VRBAN (BIST)
D014
675
4
VID BILIĆ (ČIGRA)
433
1
DINO VRBAN (BIST)
Dobitniki medalj
1. VID BILIĆ, Čigra
2. DINO VRBAN, Bistra
3. MOHAMMED KHALAF, Panda Karlovac Team
3. MIHAEL TRNOKOP, TK Prana Karlovac
Kadeti -45
D013
676
2
LUKA MATEJ ŠARAC (ČIGRA)
13
9
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
D015
719
2
MATEJ STOJAK (OLYMKN)
251
23
ANDREJ VASILEVSKI (TKBUTEL)
D016
347
1
MARKO FIČKO (PK TEAM)
434
13
LEON SENICIC (BIST)
77
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
D017
13
20
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
251
12
ANDREJ VASILEVSKI (TKBUTEL)
D018
434
0
LEON SENICIC (BIST)
77
0
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
D020
13
7
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
434
8
LEON SENICIC (BIST)
Dobitniki medalj
1. LEON SENICIC, Bistra
2. KARLO HOLJEVIĆ, Pantera
3. ANDRIJA VRBANAC, Jastreb
3. ANDREJ VASILEVSKI, butel
Kadeti -49
D019
294
10
AYYUB SUJESINOV (DRGNSLO)
599
3
ROKO NIKOLIĆ (ENERGY)
57
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
D021
546
32
MIHA VARŽIČ (SPARTA)
541
9
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
678
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
D022
544
13
JAKA BABIĆ (SPARTA)
539
2
BRUNO HAMPOVČAN (DUBRAVA)
146
PATRICK KARABOGDAN (PK TEAM)
644
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
680
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
D023
294
3
AYYUB SUJESINOV (DRGNSLO)
57
4
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
D024
546
6
MIHA VARŽIČ (SPARTA)
678
7
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
D025
544
21
JAKA BABIĆ (SPARTA)
146
0
PATRICK KARABOGDAN (PK TEAM)
D026
644
0
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
680
0
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
D027
57
1
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
678
16
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
D028
544
14
JAKA BABIĆ (SPARTA)
644
6
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
D030
678
1
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
544
12
JAKA BABIĆ (SPARTA)
Dobitniki medalj
1. JAKA BABIĆ, SPARTA
2. BORNA VURAIĆ JOVETIĆ, Čigra
3. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. VIKTOR RANOGAJEC, Jastreb
Kadeti -53
D029
91
28
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
612
7
TIN REZO (ORI)
D031
666
0
GRGUR ŠARIĆ (SAJNAM)
402
3
ANDREJ PERIĆ (IM)
D032
668
3
JOSIP ŠARIĆ (SAJNAM)
408
23
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
D033
664
2
BORNA DUJIĆ (SAJNAM)
249
20
FILIP BLAZEVSKI (TKBUTEL)
D034
91
21
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
402
11
ANDREJ PERIĆ (IM)
D035
408
10
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
249
17
FILIP BLAZEVSKI (TKBUTEL)
D037
91
11
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
249
9
FILIP BLAZEVSKI (TKBUTEL)
Dobitniki medalj
1. SVEN KOLEVSKI, Jastreb
2. FILIP BLAZEVSKI, butel
3. ANDREJ PERIĆ, Imotski
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
Kadeti -57
D036
420
13
MATEJ BALJAK (PANTERA)
545
12
MIHA KOVAČEC (SPARTA)
651
SVEN HORVAT (TIGAZ)
D038
419
11
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
295
10
UMAR DINMUKHAMETULY (DRGNSLO)
128
LEON JOSIPOVIĆ (TKDDS)
D039
420
14
MATEJ BALJAK (PANTERA)
651
0
SVEN HORVAT (TIGAZ)
D040
419
6
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
128
2
LEON JOSIPOVIĆ (TKDDS)
D042
420
1
MATEJ BALJAK (PANTERA)
419
7
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
Dobitniki medalj
1. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
2. MATEJ BALJAK, Pantera
3. LEON JOSIPOVIĆ, DUGO SELO
3. SVEN HORVAT, Tigar Zagreb
Kadeti -61
B096
416
0
MAURO KRITOVAC (METALC)
491
0
HASAN HADROVIĆ (TKDKVIC)
538
FILIP KRNJAIĆ (DUBRAVA)
84
ROKO GULIN (JASTREB)
277
ANDREJ RADEVIĆ (ZELJO)
B098
416
18
MAURO KRITOVAC (METALC)
538
3
FILIP KRNJAIĆ (DUBRAVA)
B099
84
2
ROKO GULIN (JASTREB)
277
22
ANDREJ RADEVIĆ (ZELJO)
B101
416
7
MAURO KRITOVAC (METALC)
277
6
ANDREJ RADEVIĆ (ZELJO)
Dobitniki medalj
1. MAURO KRITOVAC, METALAC
2. ANDREJ RADEVIĆ, Zeljeznicar
3. FILIP KRNJAIĆ, Dubrava
3. ROKO GULIN, Jastreb
Kadeti -65
A101
250
9
DARKO GEORGIEVSKI (TKBUTEL)
61
2
ANTE HOLJEVAC (BRINJ)
37
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
A103
250
24
DARKO GEORGIEVSKI (TKBUTEL)
37
2
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. DARKO GEORGIEVSKI, butel
2. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. ANTE HOLJEVAC, TKD BRINJE
3. ----
Kadeti +65
D102
517
1
IVAN LINIĆ (BRINJ)
378
28
OSCAR KOVAČIĆ (TKD PRA)
237
PETAR MARIĆ (TKDDS)
D104
378
13
OSCAR KOVAČIĆ (TKD PRA)
237
1
PETAR MARIĆ (TKDDS)
Dobitniki medalj
1. OSCAR KOVAČIĆ, TK Prana Karlovac
2. PETAR MARIĆ, DUGO SELO
3. IVAN LINIĆ, TKD BRINJE
3. ----