Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
LIMAČI
LIMAČICE
MLAĐI KADETI A
MLAĐE KADETKINJE A
MLAĐI KADETI B
MLAĐE KADETKINJE B
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
INDIVIDUALNI KICK (M)
INDIVIDUALNI KICK (Ž)
FAMILY KICK (M)
FAMILY KICK (Ž)
FRIENDS KICK (M)
FRIENDS KICK (Ž)
TEST SNAGE (M)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniorke -46
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Juniorke +68
Juniorke -46
C013
247
12
FROSINA RAEVSKA (TKBUTEL)
691
4
STELLA VIDOVIĆ (OLYMKN)
Medalists
1. FROSINA RAEVSKA, butel
2. STELLA VIDOVIĆ, Olympic Knin
3. ----
3. ----
Juniorke -49
C014
389
21
GABRIELA JERKOVIĆ (IM)
289
3
LUNA ŠUC (DRGNSLO)
Medalists
1. GABRIELA JERKOVIĆ, Imotski
2. LUNA ŠUC, DRAGON
3. ----
3. ----
Juniorke -52
C015
548
3
SARA MARIČIĆ (DUBRAVA)
297
20
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
388
MERI TONKOVIĆ (IM)
C016
139
0
MAGDALENA LJUBIĆ (PK TEAM)
253
0
IVA URDAREVIC (TKBUTEL)
386
ANĐELA BRNAS (IM)
C017
297
9
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
388
8
MERI TONKOVIĆ (IM)
C018
253
7
IVA URDAREVIC (TKBUTEL)
386
1
ANĐELA BRNAS (IM)
C020
297
12
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
253
20
IVA URDAREVIC (TKBUTEL)
Medalists
1. IVA URDAREVIC, butel
2. DANAJA ŠKOFIC, DRAGON
3. ANĐELA BRNAS, Imotski
3. MERI TONKOVIĆ, Imotski
Juniorke -55
C019
542
22
MARGARITA VUKIĆ (DUBRAVA)
92
25
HELENA DUJMIĆ (JASTREB)
390
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
C021
338
3
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
252
9
SANJA POPOVSKA (TKBUTEL)
682
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
C022
92
20
HELENA DUJMIĆ (JASTREB)
390
0
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
C023
252
12
SANJA POPOVSKA (TKBUTEL)
682
11
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
C025
92
26
HELENA DUJMIĆ (JASTREB)
252
4
SANJA POPOVSKA (TKBUTEL)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Jastreb
2. SANJA POPOVSKA, butel
3. MARTINA MILARDOVIĆ, Imotski
3. HANA IVANIŠ, Čigra
Juniorke -59
C024
65
1
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
113
0
PATRICIJA PERIĆ (ŠKO)
C026
415
8
BARBARA KISIĆ (METALC)
118
4
RAPOSA CSENGE (FANATIC)
C027
536
20
STELLA SUBOTIĆ (DUBRAVA)
391
6
PETRA REBIĆ (IM)
547
MAREA VODOPIJA (COB)
C028
65
5
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
415
1
BARBARA KISIĆ (METALC)
C029
536
5
STELLA SUBOTIĆ (DUBRAVA)
547
12
MAREA VODOPIJA (COB)
C031
65
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
547
20
MAREA VODOPIJA (COB)
Medalists
1. MAREA VODOPIJA, Cobra
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. STELLA SUBOTIĆ, Dubrava
3. BARBARA KISIĆ, METALAC
Juniorke -63
C030
628
4
ANASTASIJA VIDINSKA (TKBUTEL)
537
10
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
696
VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ (JASTREB)
123
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
413
TEA TRUPKOVIĆ (TKD PRA)
C032
537
22
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
696
0
VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ (JASTREB)
C033
123
27
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
413
9
TEA TRUPKOVIĆ (TKD PRA)
C035
537
8
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
123
12
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
Medalists
1. LEA GRUBIŠIĆ, DUGO SELO
2. SARA HAMPOVČAN, Dubrava
3. TEA TRUPKOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ, Jastreb
Juniorke -68
C034
535
3
KARLA KELLEK (DUBRAVA)
549
6
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
Medalists
1. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
2. KARLA KELLEK, Dubrava
3. ----
3. ----
Juniorke +68
C036
660
9
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
476
0
SUMEJA HALILOVIĆ (TKDKVIC)
C037
410
16
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
659
2
EJLA GORO (ZELJO)
C038
660
0
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
410
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
Medalists
1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
2. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
3. SUMEJA HALILOVIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
3. EJLA GORO, Zeljeznicar