Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
LIMAČI
LIMAČICE
MLAĐI KADETI A
MLAĐE KADETKINJE A
MLAĐI KADETI B
MLAĐE KADETKINJE B
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
INDIVIDUALNI KICK (M)
INDIVIDUALNI KICK (Ž)
FAMILY KICK (M)
FAMILY KICK (Ž)
FRIENDS KICK (M)
FRIENDS KICK (Ž)
TEST SNAGE (M)
TEŽINE / UZRASTI
Indiv. kick - 2016 (M)
Indiv. kick - 2015 (M)
Indiv. kick - 2014 (M)
Indiv. kick - 2012/13 (M)
Indiv. kick - 2016 (M)
E001
596
0
TIN JANDROKOVIĆ (RADNIK)
514
0
VITO BLAŽEVIĆ (JASTREB)
216
LEON STIPIĆ (RUG)
E002
596
0
TIN JANDROKOVIĆ (RADNIK)
216
0
LEON STIPIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. TIN JANDROKOVIĆ, Radnik
2. LEON STIPIĆ, RUGVICA
3. VITO BLAŽEVIĆ, Jastreb
3. ----
Indiv. kick - 2015 (M)
E003
616
0
MARK HORVAT (RP TKD)
518
0
FRAN TURČIĆ (M. GRAD)
593
TIM HROVAT VIDMAR (TKDKANG)
E004
616
0
MARK HORVAT (RP TKD)
593
0
TIM HROVAT VIDMAR (TKDKANG)
Osvajači medalja
1. TIM HROVAT VIDMAR, TKD klub Kang
2. MARK HORVAT, TKD Red Power
3. FRAN TURČIĆ, MARTIN GRAD
3. ----
Indiv. kick - 2014 (M)
E005
291
0
IVAN MARIĆ (RUG)
468
0
JAN VRBANC (JASTREB)
E006
725
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
520
0
DAMJAN ERSEK (BIST)
E007
283
0
PETAR MUNIĆ (RUG)
184
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
217
NOA TURČIĆ (M. GRAD)
E008
468
0
JAN VRBANC (JASTREB)
725
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
E009
283
0
PETAR MUNIĆ (RUG)
217
0
NOA TURČIĆ (M. GRAD)
E010
725
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
217
0
NOA TURČIĆ (M. GRAD)
Osvajači medalja
1. NOA TURČIĆ, MARTIN GRAD
2. NIKOLA PETANJEK, Jastreb
3. PETAR MUNIĆ, RUGVICA
3. JAN VRBANC, Jastreb
Indiv. kick - 2012/13 (M)
E011
334
0
VARKONYI KENDE (FANATIC)
268
0
LUKA SKOK (M. GRAD)
E012
697
0
ANTE RATKOVIĆ (JASTREB)
315
0
JAKOV GLAVAN (DONAT)
E013
335
0
JURAS-PALINKAS MARK (FANATIC)
219
0
MARKO PAVIĆ (M. GRAD)
321
VITO KORŠA (JASTREB)
E014
334
0
VARKONYI KENDE (FANATIC)
697
0
ANTE RATKOVIĆ (JASTREB)
E015
335
0
JURAS-PALINKAS MARK (FANATIC)
321
0
VITO KORŠA (JASTREB)
E016
334
0
VARKONYI KENDE (FANATIC)
321
0
VITO KORŠA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VITO KORŠA, Jastreb
2. VARKONYI KENDE, Taekwondo Fanatics
3. JURAS-PALINKAS MARK, Taekwondo Fanatics
3. ANTE RATKOVIĆ, Jastreb