Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači -33
Limačice -25
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B +51
Mlađe kadetkinje B -30
Limači -33
A018
6
27
KARLO KRALJ (PANTERA)
553
2
LUCAS ŠKRAVAN (PISAROV)
A019
499
50
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
585
38
ŠIMUN KOSTELAC (OTOČAC)
A022
6
30
KARLO KRALJ (PANTERA)
499
14
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
Medalists
1. KARLO KRALJ, Pantera
2. FRANKO ŠEPAROVIĆ, Forteca Korčula
3. LUCAS ŠKRAVAN, TK Pisarovina
3. ŠIMUN KOSTELAC, OTOČAC
Limačice -25
A030
156
0
SONJA EREMIĆ (PK TEAM)
437
0
JOSIPA DUJMOVIĆ (OTOČAC)
A031
689
17
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
114
26
KISS LAURA (FANATIC)
A032
154
0
VERONIKA BARIĆ (PK TEAM)
440
36
RAFAELA ŠIMATOVIĆ (OTOČAC)
501
NIKA KORUNIĆ (FORTECA)
A033
437
21
JOSIPA DUJMOVIĆ (OTOČAC)
114
12
KISS LAURA (FANATIC)
A034
440
28
RAFAELA ŠIMATOVIĆ (OTOČAC)
501
8
NIKA KORUNIĆ (FORTECA)
A037
437
16
JOSIPA DUJMOVIĆ (OTOČAC)
440
36
RAFAELA ŠIMATOVIĆ (OTOČAC)
Medalists
1. RAFAELA ŠIMATOVIĆ, OTOČAC
2. JOSIPA DUJMOVIĆ, OTOČAC
3. NIKA KORUNIĆ, Forteca Korčula
3. KISS LAURA, Taekwondo Fanatics
Mlađi kadeti B -30
B003
498
2
MARK MODRIĆ (FORTECA)
591
0
PETAR MILAŠIN (PK TEAM)
285
GABRIEL CESAR (RUG)
B005
683
5
GABRIJEL RAPČAN (SAJNAM)
273
8
JURAS-PALINKAS MARK (FANATIC)
342
DIN HODŽIĆ (PANTERA)
B006
231
0
LUKA CELJAK (TKDDS)
354
4
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
558
LEONARDO MILANOVIĆ (TKV)
42
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
140
MILE BREBERINA (PK TEAM)
B007
498
6
MARK MODRIĆ (FORTECA)
285
2
GABRIEL CESAR (RUG)
B008
273
2
JURAS-PALINKAS MARK (FANATIC)
342
3
DIN HODŽIĆ (PANTERA)
B009
354
10
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
558
0
LEONARDO MILANOVIĆ (TKV)
B010
42
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
140
0
MILE BREBERINA (PK TEAM)
B011
498
11
MARK MODRIĆ (FORTECA)
342
4
DIN HODŽIĆ (PANTERA)
B012
354
0
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
140
0
MILE BREBERINA (PK TEAM)
B014
498
10
MARK MODRIĆ (FORTECA)
354
2
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
Medalists
1. MARK MODRIĆ, Forteca Korčula
2. FRAN SMOLIĆ, Panda Karlovac Team
3. DIN HODŽIĆ, Pantera
3. MILE BREBERINA, Panda Karlovac Team
Mlađi kadeti B +51
B039
462
9
GABRIJEL MARINCEL (OTOČAC)
661
2
NATKO VEČEK (TIGAZ)
B040
497
7
LEO PERGEGAJ (FORTECA)
613
0
STJEPAN MLINAR (ORI)
B041
704
20
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
621
0
ALEN HADŽIĆ (TIGAZ)
B042
670
0
ILIJA KOVAČEVIĆ (SAJNAM)
601
0
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
B043
462
0
GABRIJEL MARINCEL (OTOČAC)
497
4
LEO PERGEGAJ (FORTECA)
B044
704
6
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
670
2
ILIJA KOVAČEVIĆ (SAJNAM)
B046
497
9
LEO PERGEGAJ (FORTECA)
704
0
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. LEO PERGEGAJ, Forteca Korčula
2. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. GABRIJEL MARINCEL, OTOČAC
3. ILIJA KOVAČEVIĆ, Sajnami
Mlađe kadetkinje B -30
B055
556
4
LEA ROKOVIĆ (TKV)
684
3
KLARA BRKIĆ (TIGAZ)
B057
35
2
NIKA BAJZEK (PANTERA)
458
18
LUCIJA JAKARA (MED)
B058
496
23
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
234
2
MIA MIKŠIK (TKDDS)
121
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
B059
556
0
LEA ROKOVIĆ (TKV)
458
6
LUCIJA JAKARA (MED)
B060
496
23
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
121
1
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
B062
458
2
LUCIJA JAKARA (MED)
496
8
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
Medalists
1. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
2. LUCIJA JAKARA, Medvedgrad
3. EMA GROŠIĆ, Jastreb
3. LEA ROKOVIĆ, VRBOVEC