Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje A -33
Kadetkinje -41
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Kadetkinje +59
Mlađe kadetkinje A -33
A079
8
0
BUGA BIELEN (PANTERA)
629
22
KAJA KRANJC (TIGAZ)
A080
144
6
NIKA PETRIĆ (PK TEAM)
584
2
MARA BLEČIĆ (NOVIZ)
A081
5
0
LENA MIHIC (PANTERA)
444
0
ELENA KATIČIĆ (MED)
A082
401
11
KARLA BABIC (METALC)
554
2
NIKOLINA ZARIĆ (ORIENT1)
A083
629
12
KAJA KRANJC (TIGAZ)
144
10
NIKA PETRIĆ (PK TEAM)
A084
444
2
ELENA KATIČIĆ (MED)
401
4
KARLA BABIC (METALC)
A086
629
6
KAJA KRANJC (TIGAZ)
401
18
KARLA BABIC (METALC)
Medalists
1. KARLA BABIC, METALAC
2. KAJA KRANJC, Tigar Zagreb
3. ELENA KATIČIĆ, Medvedgrad
3. NIKA PETRIĆ, Panda Karlovac Team
Kadetkinje -41
D044
442
13
LUCIJA KALIĆ (MED)
581
4
JANA BLEČIĆ (NOVIZ)
400
PETRA JERKOVIĆ (IM)
D046
371
0
LARA TUŠKAN (TKD PRA)
493
0
ESMA RAMIĆ (TKDKVIC)
359
SARA PEJNOVIĆ (PK TEAM)
D047
442
3
LUCIJA KALIĆ (MED)
400
12
PETRA JERKOVIĆ (IM)
D048
371
23
LARA TUŠKAN (TKD PRA)
359
6
SARA PEJNOVIĆ (PK TEAM)
D050
400
6
PETRA JERKOVIĆ (IM)
371
3
LARA TUŠKAN (TKD PRA)
Medalists
1. PETRA JERKOVIĆ, Imotski
2. LARA TUŠKAN, TK Prana Karlovac
3. LUCIJA KALIĆ, Medvedgrad
3. SARA PEJNOVIĆ, Panda Karlovac Team
Kadetkinje -51
D066
299
4
ALEŠA GAČNIK (DRGNSLO)
355
12
NIKOLINA HREBAC (PK TEAM)
656
DORA VUKIĆ (ČIGRA)
418
OZANA RADIC (METALC)
526
NATALI TADIĆ (IM)
D068
607
0
NIKA ČULO (ORI)
279
0
EMA CEBO (ZELJO)
672
LEONA MALTARSKI (ČIGRA)
580
IDA KURDIJA (NOVIZ)
163
LEA OPARNICA (PK TEAM)
D069
355
14
NIKOLINA HREBAC (PK TEAM)
656
4
DORA VUKIĆ (ČIGRA)
D070
418
5
OZANA RADIC (METALC)
526
4
NATALI TADIĆ (IM)
D071
279
13
EMA CEBO (ZELJO)
672
1
LEONA MALTARSKI (ČIGRA)
D072
580
3
IDA KURDIJA (NOVIZ)
163
19
LEA OPARNICA (PK TEAM)
D073
355
3
NIKOLINA HREBAC (PK TEAM)
418
1
OZANA RADIC (METALC)
D074
279
3
EMA CEBO (ZELJO)
163
12
LEA OPARNICA (PK TEAM)
D075
355
0
NIKOLINA HREBAC (PK TEAM)
163
3
LEA OPARNICA (PK TEAM)
Medalists
1. LEA OPARNICA, Panda Karlovac Team
2. NIKOLINA HREBAC, Panda Karlovac Team
3. EMA CEBO, Zeljeznicar
3. OZANA RADIC, METALAC
Kadetkinje -55
A105
582
11
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
699
6
LEA KOSTIĆ (OLYMKN)
155
ESTER MRŽLJAK (PK TEAM)
64
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
89
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
A106
652
2
GABRIJELA RODIĆ (ČIGRA)
117
13
LEONA MAJIĆ (ŠKO)
166
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
393
TINA ŠAKIĆ (IM)
692
ĐURĐA RADULOVIĆ (OLYMKN)
A107
582
9
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
155
3
ESTER MRŽLJAK (PK TEAM)
A108
64
8
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
89
3
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
A109
117
3
LEONA MAJIĆ (ŠKO)
166
5
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
A110
393
0
TINA ŠAKIĆ (IM)
692
0
ĐURĐA RADULOVIĆ (OLYMKN)
A111
582
7
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
64
5
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
A112
166
18
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
393
15
TINA ŠAKIĆ (IM)
A113
582
3
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
166
6
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Panda Karlovac Team
2. TARA MARINIĆ, Novi Zagreb
3. TINA ŠAKIĆ, Imotski
3. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
Kadetkinje +59
B106
602
0
MATEA ŠOLIĆ (ENERGY)
708
6
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
B108
578
9
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
477
0
UMA BIĐEVIĆ (TKDKVIC)
B109
480
0
MAJA MAČEK (JASTREB)
116
23
NELA LASAN (PANTERA)
B110
392
7
SARA TOLIĆ (IM)
483
9
EMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
B111
708
1
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
578
13
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
B112
116
9
NELA LASAN (PANTERA)
483
1
EMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
B113
578
5
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
116
4
NELA LASAN (PANTERA)
Medalists
1. ANJA KRSTINIĆ, Novi Zagreb
2. NELA LASAN, Pantera
3. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. EMINA HAJDARPAŠIĆ, VICTORY VOGOŠĆA