Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači -27
Mlađi kadeti A -47
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -39
Mlađe kadetkinje B -30
Limači -27
A006
490
30
MARKO GOJAK (PK TEAM)
426
9
KARLO KOMADINA VUKŠIĆ (TKD PRA)
597
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
34
DAVID BAJZEK (PANTERA)
516
STJEPAN KLANFAR (METALC)
360
LUKA PIEVAC (PK TEAM)
406
ANDRO GOJČETA (METALC)
76
DANIEL SEKO (JASTREB)
583
BORNA MAGDALENIĆ (TKV)
A008
490
0
MARKO GOJAK (PK TEAM)
597
0
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A007
34
17
DAVID BAJZEK (PANTERA)
516
20
STJEPAN KLANFAR (METALC)
A009
360
0
LUKA PIEVAC (PK TEAM)
406
0
ANDRO GOJČETA (METALC)
A010
76
11
DANIEL SEKO (JASTREB)
583
1
BORNA MAGDALENIĆ (TKV)
A011
597
34
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
516
18
STJEPAN KLANFAR (METALC)
A012
406
1
ANDRO GOJČETA (METALC)
76
15
DANIEL SEKO (JASTREB)
A014
597
21
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
76
0
DANIEL SEKO (JASTREB)
Medalists
1. RENE JANDROKOVIĆ, Radnik
2. DANIEL SEKO, Jastreb
3. STJEPAN KLANFAR, METALAC
3. ANDRO GOJČETA, METALAC
Mlađi kadeti A -47
A076
592
1
MARTIN PRIJATELJ (TKDKANG)
551
9
MISLAV KORNET (TKV)
Medalists
1. MISLAV KORNET, VRBOVEC
2. MARTIN PRIJATELJ, TKD klub Kang
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B -30
B003
498
2
MARK MODRIĆ (FORTECA)
591
0
PETAR MILAŠIN (PK TEAM)
285
GABRIEL CESAR (RUG)
B005
683
5
GABRIJEL RAPČAN (SAJNAM)
273
8
JURAS-PALINKAS MARK (FANATIC)
342
DIN HODŽIĆ (PANTERA)
B006
231
0
LUKA CELJAK (TKDDS)
354
4
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
558
LEONARDO MILANOVIĆ (TKV)
42
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
140
MILE BREBERINA (PK TEAM)
B007
498
6
MARK MODRIĆ (FORTECA)
285
2
GABRIEL CESAR (RUG)
B008
273
2
JURAS-PALINKAS MARK (FANATIC)
342
3
DIN HODŽIĆ (PANTERA)
B009
354
10
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
558
0
LEONARDO MILANOVIĆ (TKV)
B010
42
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
140
0
MILE BREBERINA (PK TEAM)
B011
498
11
MARK MODRIĆ (FORTECA)
342
4
DIN HODŽIĆ (PANTERA)
B012
354
0
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
140
0
MILE BREBERINA (PK TEAM)
B014
498
10
MARK MODRIĆ (FORTECA)
354
2
FRAN SMOLIĆ (PK TEAM)
Medalists
1. MARK MODRIĆ, Forteca Korčula
2. FRAN SMOLIĆ, Panda Karlovac Team
3. DIN HODŽIĆ, Pantera
3. MILE BREBERINA, Panda Karlovac Team
Mlađi kadeti B -39
B023
552
2
ISMAIL ŠEMSIDINI (PISAROV)
362
12
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
B025
669
0
LUKA DUKIĆ LUKAČ (ČIGRA)
492
0
FARIS KATKIĆ (TKDKVIC)
B026
550
22
BORNA KORNET (TKV)
576
0
DINO KORLAT (TKDDS)
B027
667
7
JAN ZANOŠKI (ČIGRA)
432
0
VARKONYI KENDE (FANATIC)
B028
362
20
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
492
0
FARIS KATKIĆ (TKDKVIC)
B029
550
2
BORNA KORNET (TKV)
667
12
JAN ZANOŠKI (ČIGRA)
B031
362
8
ALEKS DAKIĆ (TKD PRA)
667
13
JAN ZANOŠKI (ČIGRA)
Medalists
1. JAN ZANOŠKI, Čigra
2. ALEKS DAKIĆ, TK Prana Karlovac
3. BORNA KORNET, VRBOVEC
3. FARIS KATKIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
Mlađe kadetkinje B -30
B055
556
4
LEA ROKOVIĆ (TKV)
684
3
KLARA BRKIĆ (TIGAZ)
B057
35
2
NIKA BAJZEK (PANTERA)
458
18
LUCIJA JAKARA (MED)
B058
496
23
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
234
2
MIA MIKŠIK (TKDDS)
121
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
B059
556
0
LEA ROKOVIĆ (TKV)
458
6
LUCIJA JAKARA (MED)
B060
496
23
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
121
1
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
B062
458
2
LUCIJA JAKARA (MED)
496
8
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
Medalists
1. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
2. LUCIJA JAKARA, Medvedgrad
3. EMA GROŠIĆ, Jastreb
3. LEA ROKOVIĆ, VRBOVEC