Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -51
Mlađe kadetkinje A -39
Kadeti -37
Kadeti -49
Kadeti -61
Kadetkinje -37
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Mlađi kadeti A -51
A077
282
6
MALIK SAMIC (ZELJO)
534
0
IVAN VID GLAVAN (DUBRAVA)
Medalists
1. MALIK SAMIC, Zeljeznicar
2. IVAN VID GLAVAN, Dubrava
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -39
A090
340
2
EDITA DANON (PANTERA)
310
11
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
A092
160
6
MIA PARANOS (PK TEAM)
533
0
MIA TEPIĆ (DUBRAVA)
A093
380
0
TARA ROŽIĆ (TKD PRA)
470
0
MIA DELIĆ (JASTREB)
A094
172
20
REBECCA MRŽLJAK (PK TEAM)
622
0
ANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
A095
310
0
GABRIJELA IKAČ (DONAT)
160
3
MIA PARANOS (PK TEAM)
A096
470
9
MIA DELIĆ (JASTREB)
172
1
REBECCA MRŽLJAK (PK TEAM)
A098
160
2
MIA PARANOS (PK TEAM)
470
11
MIA DELIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MIA DELIĆ, Jastreb
2. MIA PARANOS, Panda Karlovac Team
3. REBECCA MRŽLJAK, Panda Karlovac Team
3. GABRIJELA IKAČ, DONAT
Kadeti -37
D002
387
21
LEON KLANFAR (BIST)
346
0
KRISTIJAN KARABOGDAN (PK TEAM)
D004
83
5
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
540
14
MATEJ MATIĆ (DUBRAVA)
D005
624
2
FILIP ERVAĆINOVIĆ (TIGAZ)
17
23
MAROJE DEVERNAY (PANTERA)
129
AHMAD ABDO (PK TEAM)
D006
387
4
LEON KLANFAR (BIST)
540
0
MATEJ MATIĆ (DUBRAVA)
D007
17
24
MAROJE DEVERNAY (PANTERA)
129
1
AHMAD ABDO (PK TEAM)
D009
387
5
LEON KLANFAR (BIST)
17
16
MAROJE DEVERNAY (PANTERA)
Medalists
1. MAROJE DEVERNAY, Pantera
2. LEON KLANFAR, Bistra
3. AHMAD ABDO, Panda Karlovac Team
3. MATEJ MATIĆ, Dubrava
Kadeti -49
D019
294
10
AYYUB SUJESINOV (DRGNSLO)
599
3
ROKO NIKOLIĆ (ENERGY)
57
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
D021
546
32
MIHA VARŽIČ (SPARTA)
541
9
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
678
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
D022
544
13
JAKA BABIĆ (SPARTA)
539
2
BRUNO HAMPOVČAN (DUBRAVA)
146
PATRICK KARABOGDAN (PK TEAM)
644
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
680
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
D023
294
3
AYYUB SUJESINOV (DRGNSLO)
57
4
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
D024
546
6
MIHA VARŽIČ (SPARTA)
678
7
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
D025
544
21
JAKA BABIĆ (SPARTA)
146
0
PATRICK KARABOGDAN (PK TEAM)
D026
644
0
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
680
0
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
D027
57
1
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
678
16
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
D028
544
14
JAKA BABIĆ (SPARTA)
644
6
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
D030
678
1
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
544
12
JAKA BABIĆ (SPARTA)
Medalists
1. JAKA BABIĆ, SPARTA
2. BORNA VURAIĆ JOVETIĆ, Čigra
3. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. VIKTOR RANOGAJEC, Jastreb
Kadeti -61
B096
416
0
MAURO KRITOVAC (METALC)
491
0
HASAN HADROVIĆ (TKDKVIC)
538
FILIP KRNJAIĆ (DUBRAVA)
84
ROKO GULIN (JASTREB)
277
ANDREJ RADEVIĆ (ZELJO)
B098
416
18
MAURO KRITOVAC (METALC)
538
3
FILIP KRNJAIĆ (DUBRAVA)
B099
84
2
ROKO GULIN (JASTREB)
277
22
ANDREJ RADEVIĆ (ZELJO)
B101
416
7
MAURO KRITOVAC (METALC)
277
6
ANDREJ RADEVIĆ (ZELJO)
Medalists
1. MAURO KRITOVAC, METALAC
2. ANDREJ RADEVIĆ, Zeljeznicar
3. FILIP KRNJAIĆ, Dubrava
3. ROKO GULIN, Jastreb
Kadetkinje -37
D043
443
13
SOFIJA HINIĆ (MED)
124
3
DORA BRAČUN (TKDDS)
532
MIA SZITA (DUBRAVA)
D045
443
15
SOFIJA HINIĆ (MED)
532
9
MIA SZITA (DUBRAVA)
Medalists
1. SOFIJA HINIĆ, Medvedgrad
2. MIA SZITA, Dubrava
3. DORA BRAČUN, DUGO SELO
3. ----
Juniorke -52
C015
548
3
SARA MARIČIĆ (DUBRAVA)
297
20
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
388
MERI TONKOVIĆ (IM)
C016
139
0
MAGDALENA LJUBIĆ (PK TEAM)
253
0
IVA URDAREVIC (TKBUTEL)
386
ANĐELA BRNAS (IM)
C017
297
9
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
388
8
MERI TONKOVIĆ (IM)
C018
253
7
IVA URDAREVIC (TKBUTEL)
386
1
ANĐELA BRNAS (IM)
C020
297
12
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
253
20
IVA URDAREVIC (TKBUTEL)
Medalists
1. IVA URDAREVIC, butel
2. DANAJA ŠKOFIC, DRAGON
3. ANĐELA BRNAS, Imotski
3. MERI TONKOVIĆ, Imotski
Juniorke -55
C019
542
22
MARGARITA VUKIĆ (DUBRAVA)
92
25
HELENA DUJMIĆ (JASTREB)
390
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
C021
338
3
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
252
9
SANJA POPOVSKA (TKBUTEL)
682
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
C022
92
20
HELENA DUJMIĆ (JASTREB)
390
0
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
C023
252
12
SANJA POPOVSKA (TKBUTEL)
682
11
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
C025
92
26
HELENA DUJMIĆ (JASTREB)
252
4
SANJA POPOVSKA (TKBUTEL)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Jastreb
2. SANJA POPOVSKA, butel
3. MARTINA MILARDOVIĆ, Imotski
3. HANA IVANIŠ, Čigra
Juniorke -59
C024
65
1
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
113
0
PATRICIJA PERIĆ (ŠKO)
C026
415
8
BARBARA KISIĆ (METALC)
118
4
RAPOSA CSENGE (FANATIC)
C027
536
20
STELLA SUBOTIĆ (DUBRAVA)
391
6
PETRA REBIĆ (IM)
547
MAREA VODOPIJA (COB)
C028
65
5
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
415
1
BARBARA KISIĆ (METALC)
C029
536
5
STELLA SUBOTIĆ (DUBRAVA)
547
12
MAREA VODOPIJA (COB)
C031
65
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
547
20
MAREA VODOPIJA (COB)
Medalists
1. MAREA VODOPIJA, Cobra
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. STELLA SUBOTIĆ, Dubrava
3. BARBARA KISIĆ, METALAC
Juniorke -63
C030
628
4
ANASTASIJA VIDINSKA (TKBUTEL)
537
10
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
696
VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ (JASTREB)
123
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
413
TEA TRUPKOVIĆ (TKD PRA)
C032
537
22
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
696
0
VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ (JASTREB)
C033
123
27
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
413
9
TEA TRUPKOVIĆ (TKD PRA)
C035
537
8
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
123
12
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
Medalists
1. LEA GRUBIŠIĆ, DUGO SELO
2. SARA HAMPOVČAN, Dubrava
3. TEA TRUPKOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ, Jastreb
Juniorke -68
C034
535
3
KARLA KELLEK (DUBRAVA)
549
6
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
Medalists
1. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
2. KARLA KELLEK, Dubrava
3. ----
3. ----