Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A -47
Mlađi kadeti B -33
Indiv. kick - 2015 (M)
Indiv. kick - 2016 (Ž)
Indiv. kick - 2015 (Ž)
Mlađi kadeti A -36
A060
431
3
TEO MATKOVIĆ (TKDDS)
367
10
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
A062
58
2
VITO HOLJEVAC (JASTREB)
421
4
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
A063
78
3
BRUNO MAJER (JASTREB)
10
2
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
445
BOJAN DINKOVIĆ (MED)
A064
367
10
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
421
2
JAKOB KASTELIC (TKDKANG)
A065
78
2
BRUNO MAJER (JASTREB)
445
6
BOJAN DINKOVIĆ (MED)
A067
367
3
KARLO BOŠNJAK (TKD PRA)
445
0
BOJAN DINKOVIĆ (MED)
Medalists
1. KARLO BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
2. BOJAN DINKOVIĆ, Medvedgrad
3. JAKOB KASTELIC, TKD klub Kang
3. BRUNO MAJER, Jastreb
Mlađi kadeti A -43
A073
543
0
MUSTAFA ALSATTUF (PK TEAM)
422
0
NIK HROVAT VIDMAR (TKDKANG)
608
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
A075
543
5
MUSTAFA ALSATTUF (PK TEAM)
608
6
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
Medalists
1. MIHAEL NIKOLIĆ, Radnik
2. MUSTAFA ALSATTUF, Panda Karlovac Team
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti A -47
A076
592
1
MARTIN PRIJATELJ (TKDKANG)
551
9
MISLAV KORNET (TKV)
Medalists
1. MISLAV KORNET, VRBOVEC
2. MARTIN PRIJATELJ, TKD klub Kang
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B -33
B013
19
14
FRANO STRAŽIČIĆ (PANTERA)
226
2
JOSIP MAŽAR (TKDDS)
B015
646
0
TVRTKO ČARAKOVAC (ČIGRA)
424
0
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
B016
15
12
FABIJAN KRZNARIĆ (PANTERA)
642
2
DARKO BUDIMČIĆ (TKDDS)
588
ANDREJ-NIKO GRČEVIĆ (OTOČAC)
B017
19
8
FRANO STRAŽIČIĆ (PANTERA)
424
21
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
B018
15
21
FABIJAN KRZNARIĆ (PANTERA)
588
0
ANDREJ-NIKO GRČEVIĆ (OTOČAC)
B020
424
18
FILIP ZUPANČIČ (TKDKANG)
15
10
FABIJAN KRZNARIĆ (PANTERA)
Medalists
1. FILIP ZUPANČIČ, TKD klub Kang
2. FABIJAN KRZNARIĆ, Pantera
3. FRANO STRAŽIČIĆ, Pantera
3. ANDREJ-NIKO GRČEVIĆ, OTOČAC
Indiv. kick - 2015 (M)
E003
616
0
MARK HORVAT (RP TKD)
518
0
FRAN TURČIĆ (M. GRAD)
593
TIM HROVAT VIDMAR (TKDKANG)
E004
616
0
MARK HORVAT (RP TKD)
593
0
TIM HROVAT VIDMAR (TKDKANG)
Medalists
1. TIM HROVAT VIDMAR, TKD klub Kang
2. MARK HORVAT, TKD Red Power
3. FRAN TURČIĆ, MARTIN GRAD
3. ----
Indiv. kick - 2016 (Ž)
E017
716
0
SOFI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
214
0
KARMEN CESAR (RUG)
Medalists
1. KARMEN CESAR, RUGVICA
2. SOFI ZAKRAJŠEK, TKD klub Kang
3. ----
3. ----
Indiv. kick - 2015 (Ž)
E018
595
0
SOFI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
700
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
E019
594
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
26
0
NINA LASAN (PANTERA)
E020
700
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
594
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
Medalists
1. LEONI ZAKRAJŠEK, TKD klub Kang
2. EVA BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. NINA LASAN, Pantera
3. SOFI ZAKRAJŠEK, TKD klub Kang