Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači -30
Limačice -40
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B +51
Kadeti -49
Kadetkinje +59
Limači -30
A013
461
13
JAKOV PENDELJ (MED)
625
8
TOMA ĆUK (ENERGY)
286
IVANO BRLIĆ (RUG)
A015
287
22
JAKOV CESAR (RUG)
626
37
FRAN JEREN (TIGAZ)
702
HRVOJE SABLJAK (PLTVICE)
A016
461
34
JAKOV PENDELJ (MED)
286
35
IVANO BRLIĆ (RUG)
A017
626
23
FRAN JEREN (TIGAZ)
702
3
HRVOJE SABLJAK (PLTVICE)
A020
286
24
IVANO BRLIĆ (RUG)
626
38
FRAN JEREN (TIGAZ)
Medalists
1. FRAN JEREN, Tigar Zagreb
2. IVANO BRLIĆ, RUGVICA
3. HRVOJE SABLJAK, Plitvice
3. JAKOV PENDELJ, Medvedgrad
Limačice -40
A051
235
7
NIKA JOZIĆ (TKDDS)
709
13
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
620
KARMEN ŽANIĆ (ENERGY)
A052
435
34
LUCIJA BUKOVAC (OTOČAC)
308
29
AMNA SAMIC (ZELJO)
650
TENA ZANOŠKI (ČIGRA)
A053
709
26
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
620
5
KARMEN ŽANIĆ (ENERGY)
A054
435
10
LUCIJA BUKOVAC (OTOČAC)
650
16
TENA ZANOŠKI (ČIGRA)
A056
709
0
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
650
1
TENA ZANOŠKI (ČIGRA)
Medalists
1. DANICA RAMLJAK, Plitvice
2. TENA ZANOŠKI, Čigra
3. KARMEN ŽANIĆ, TK ENERGY
3. LUCIJA BUKOVAC, OTOČAC
Mlađe kadetkinje B -47
B086
611
9
LARA TALAJIĆ (ENERGY)
658
27
TENA MAGAZIN (ČIGRA)
B087
665
15
LEONA GUŠTIN (ČIGRA)
314
11
LORENA FURDI (DONAT)
B091
658
6
TENA MAGAZIN (ČIGRA)
665
1
LEONA GUŠTIN (ČIGRA)
Medalists
1. TENA MAGAZIN, Čigra
2. LEONA GUŠTIN, Čigra
3. LARA TALAJIĆ, TK ENERGY
3. LORENA FURDI, DONAT
Mlađe kadetkinje B +51
B093
589
6
LARA KLEŠIN (MED)
489
7
MERJEM KALJANAC (TKDKVIC)
617
ENA KUŠEC (RADNIK)
618
NORA GRACIN (ENERGY)
623
DORA TRSTENJAK (TIGAZ)
B095
489
5
MERJEM KALJANAC (TKDKVIC)
617
1
ENA KUŠEC (RADNIK)
B094
618
2
NORA GRACIN (ENERGY)
623
4
DORA TRSTENJAK (TIGAZ)
B097
489
1
MERJEM KALJANAC (TKDKVIC)
623
13
DORA TRSTENJAK (TIGAZ)
Medalists
1. DORA TRSTENJAK, Tigar Zagreb
2. MERJEM KALJANAC, VICTORY VOGOŠĆA
3. NORA GRACIN, TK ENERGY
3. ENA KUŠEC, Radnik
Kadeti -49
D019
294
10
AYYUB SUJESINOV (DRGNSLO)
599
3
ROKO NIKOLIĆ (ENERGY)
57
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
D021
546
32
MIHA VARŽIČ (SPARTA)
541
9
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
678
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
D022
544
13
JAKA BABIĆ (SPARTA)
539
2
BRUNO HAMPOVČAN (DUBRAVA)
146
PATRICK KARABOGDAN (PK TEAM)
644
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
680
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
D023
294
3
AYYUB SUJESINOV (DRGNSLO)
57
4
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
D024
546
6
MIHA VARŽIČ (SPARTA)
678
7
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
D025
544
21
JAKA BABIĆ (SPARTA)
146
0
PATRICK KARABOGDAN (PK TEAM)
D026
644
0
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
680
0
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
D027
57
1
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
678
16
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
D028
544
14
JAKA BABIĆ (SPARTA)
644
6
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
D030
678
1
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
544
12
JAKA BABIĆ (SPARTA)
Medalists
1. JAKA BABIĆ, SPARTA
2. BORNA VURAIĆ JOVETIĆ, Čigra
3. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. VIKTOR RANOGAJEC, Jastreb
Kadetkinje +59
B106
602
0
MATEA ŠOLIĆ (ENERGY)
708
6
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
B108
578
9
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
477
0
UMA BIĐEVIĆ (TKDKVIC)
B109
480
0
MAJA MAČEK (JASTREB)
116
23
NELA LASAN (PANTERA)
B110
392
7
SARA TOLIĆ (IM)
483
9
EMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
B111
708
1
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
578
13
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
B112
116
9
NELA LASAN (PANTERA)
483
1
EMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
B113
578
5
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
116
4
NELA LASAN (PANTERA)
Medalists
1. ANJA KRSTINIĆ, Novi Zagreb
2. NELA LASAN, Pantera
3. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. EMINA HAJDARPAŠIĆ, VICTORY VOGOŠĆA