Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađi kadeti B +51
Kadeti -53
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Juniori -59
Mlađe kadetkinje A -36
A085
304
0
HANA KADRIC (ZELJO)
311
20
LANA GRZUNOV (DONAT)
603
DORIS SPAJIĆ (ORI)
A087
615
3
PETRA JURIŠIĆ (ORI)
446
11
MIRTA JANČIĆ (MED)
649
GABRIJELA HORVAT (TIGAZ)
A088
311
24
LANA GRZUNOV (DONAT)
603
4
DORIS SPAJIĆ (ORI)
A089
446
15
MIRTA JANČIĆ (MED)
649
0
GABRIJELA HORVAT (TIGAZ)
A091
311
2
LANA GRZUNOV (DONAT)
446
14
MIRTA JANČIĆ (MED)
Medalists
1. MIRTA JANČIĆ, Medvedgrad
2. LANA GRZUNOV, DONAT
3. GABRIJELA HORVAT, Tigar Zagreb
3. DORIS SPAJIĆ, Orion
Mlađi kadeti B +51
B039
462
9
GABRIJEL MARINCEL (OTOČAC)
661
2
NATKO VEČEK (TIGAZ)
B040
497
7
LEO PERGEGAJ (FORTECA)
613
0
STJEPAN MLINAR (ORI)
B041
704
20
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
621
0
ALEN HADŽIĆ (TIGAZ)
B042
670
0
ILIJA KOVAČEVIĆ (SAJNAM)
601
0
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
B043
462
0
GABRIJEL MARINCEL (OTOČAC)
497
4
LEO PERGEGAJ (FORTECA)
B044
704
6
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
670
2
ILIJA KOVAČEVIĆ (SAJNAM)
B046
497
9
LEO PERGEGAJ (FORTECA)
704
0
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. LEO PERGEGAJ, Forteca Korčula
2. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. GABRIJEL MARINCEL, OTOČAC
3. ILIJA KOVAČEVIĆ, Sajnami
Kadeti -53
D029
91
28
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
612
7
TIN REZO (ORI)
D031
666
0
GRGUR ŠARIĆ (SAJNAM)
402
3
ANDREJ PERIĆ (IM)
D032
668
3
JOSIP ŠARIĆ (SAJNAM)
408
23
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
D033
664
2
BORNA DUJIĆ (SAJNAM)
249
20
FILIP BLAZEVSKI (TKBUTEL)
D034
91
21
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
402
11
ANDREJ PERIĆ (IM)
D035
408
10
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
249
17
FILIP BLAZEVSKI (TKBUTEL)
D037
91
11
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
249
9
FILIP BLAZEVSKI (TKBUTEL)
Medalists
1. SVEN KOLEVSKI, Jastreb
2. FILIP BLAZEVSKI, butel
3. ANDREJ PERIĆ, Imotski
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
Kadetkinje -47
D057
694
5
PETRA MARIĆ (OLYMKN)
524
7
LUCIJA ŠUTO (IM)
333
VIKTORIJA OSLOVAR (FOX)
521
STELLA MRŽLJAK (PK TEAM)
208
LAURA POSLON (RUG)
D059
609
11
STELA SPAJIĆ (ORI)
482
10
AMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
381
SARA CVITAK (TKD PRA)
159
PATRICIJA PAHANIĆ (PK TEAM)
396
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
D060
524
2
LUCIJA ŠUTO (IM)
333
19
VIKTORIJA OSLOVAR (FOX)
D061
521
0
STELLA MRŽLJAK (PK TEAM)
208
12
LAURA POSLON (RUG)
D062
609
6
STELA SPAJIĆ (ORI)
381
1
SARA CVITAK (TKD PRA)
D063
159
15
PATRICIJA PAHANIĆ (PK TEAM)
396
18
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
D064
333
16
VIKTORIJA OSLOVAR (FOX)
208
3
LAURA POSLON (RUG)
D065
609
6
STELA SPAJIĆ (ORI)
396
1
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
D067
333
6
VIKTORIJA OSLOVAR (FOX)
609
4
STELA SPAJIĆ (ORI)
Medalists
1. VIKTORIJA OSLOVAR, Fox
2. STELA SPAJIĆ, Orion
3. LAURA POSLON, RUGVICA
3. DANIELA IVKOŠIĆ, Imotski
Kadetkinje -51
D066
299
4
ALEŠA GAČNIK (DRGNSLO)
355
12
NIKOLINA HREBAC (PK TEAM)
656
DORA VUKIĆ (ČIGRA)
418
OZANA RADIC (METALC)
526
NATALI TADIĆ (IM)
D068
607
0
NIKA ČULO (ORI)
279
0
EMA CEBO (ZELJO)
672
LEONA MALTARSKI (ČIGRA)
580
IDA KURDIJA (NOVIZ)
163
LEA OPARNICA (PK TEAM)
D069
355
14
NIKOLINA HREBAC (PK TEAM)
656
4
DORA VUKIĆ (ČIGRA)
D070
418
5
OZANA RADIC (METALC)
526
4
NATALI TADIĆ (IM)
D071
279
13
EMA CEBO (ZELJO)
672
1
LEONA MALTARSKI (ČIGRA)
D072
580
3
IDA KURDIJA (NOVIZ)
163
19
LEA OPARNICA (PK TEAM)
D073
355
3
NIKOLINA HREBAC (PK TEAM)
418
1
OZANA RADIC (METALC)
D074
279
3
EMA CEBO (ZELJO)
163
12
LEA OPARNICA (PK TEAM)
D075
355
0
NIKOLINA HREBAC (PK TEAM)
163
3
LEA OPARNICA (PK TEAM)
Medalists
1. LEA OPARNICA, Panda Karlovac Team
2. NIKOLINA HREBAC, Panda Karlovac Team
3. EMA CEBO, Zeljeznicar
3. OZANA RADIC, METALAC
Juniori -59
C002
141
6
MOHAMMED AL FAHEL (PK TEAM)
604
13
MARKO BREKALO (ORI)
115
SREĆKO ZDUNIĆ (PANTERA)
575
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
409
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
C004
604
20
MARKO BREKALO (ORI)
115
18
SREĆKO ZDUNIĆ (PANTERA)
C003
575
20
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
409
0
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
C006
604
18
MARKO BREKALO (ORI)
575
39
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
Medalists
1. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
2. MARKO BREKALO, Orion
3. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
3. SREĆKO ZDUNIĆ, Pantera