Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači -23
Limači -36
Limači -40
Limačice -33
Limačice -36
Kadeti -45
Kadeti -53
Kadeti -65
Juniori +78
Juniorke -46
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -63
Limači -23
A001
570
16
MARKO ALEKSOVSKI (TKBUTEL)
309
0
NOA TRBOJEVIĆ (PK TEAM)
673
MARKO LOVRETIĆ (SAJNAM)
A004
570
22
MARKO ALEKSOVSKI (TKBUTEL)
673
2
MARKO LOVRETIĆ (SAJNAM)
Medalists
1. MARKO ALEKSOVSKI, butel
2. MARKO LOVRETIĆ, Sajnami
3. NOA TRBOJEVIĆ, Panda Karlovac Team
3. ----
Limači -36
A021
423
10
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
574
6
JOVAN SPASOVSKI (TKBUTEL)
698
SVEN NIKOLIĆ (TIGAZ)
A023
423
37
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
698
1
SVEN NIKOLIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. FRAN ČOSIĆ, TK Prana Karlovac
2. SVEN NIKOLIĆ, Tigar Zagreb
3. JOVAN SPASOVSKI, butel
3. ----
Limači -40
A024
151
0
TEO KRŠINIĆ (PK TEAM)
657
0
MAX POZNIĆ (TIGAZ)
A025
679
4
DOMINIK MIHALJEVIĆ (SAJNAM)
579
30
LUKA USEVSKI (TKBUTEL)
A028
657
1
MAX POZNIĆ (TIGAZ)
579
26
LUKA USEVSKI (TKBUTEL)
Medalists
1. LUKA USEVSKI, butel
2. MAX POZNIĆ, Tigar Zagreb
3. DOMINIK MIHALJEVIĆ, Sajnami
3. ----
Limačice -33
A043
454
30
ANA ŠOŠTARIĆ (MED)
560
0
GVOZDEN TAMARA (ORIENT1)
A045
439
4
DORA JURKOVIĆ (OTOČAC)
239
28
VEDRANA TUNDESKI (TKBUTEL)
A046
633
0
LUCIJA DIZDAR (TIGAZ)
242
15
RINA GASI (TKBUTEL)
563
ASHLEY ROSE CHERIF (ORIENT1)
A047
454
36
ANA ŠOŠTARIĆ (MED)
239
35
VEDRANA TUNDESKI (TKBUTEL)
A048
242
33
RINA GASI (TKBUTEL)
563
11
ASHLEY ROSE CHERIF (ORIENT1)
A050
454
4
ANA ŠOŠTARIĆ (MED)
242
24
RINA GASI (TKBUTEL)
Medalists
1. RINA GASI, butel
2. ANA ŠOŠTARIĆ, Medvedgrad
3. ASHLEY ROSE CHERIF, ORIENT TKD
3. VEDRANA TUNDESKI, butel
Limačice -36
A049
306
6
AJRA KADRIC (ZELJO)
246
41
MILA PETROVA (TKBUTEL)
Medalists
1. MILA PETROVA, butel
2. AJRA KADRIC, Zeljeznicar
3. ----
3. ----
Kadeti -45
D013
676
2
LUKA MATEJ ŠARAC (ČIGRA)
13
9
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
D015
719
2
MATEJ STOJAK (OLYMKN)
251
23
ANDREJ VASILEVSKI (TKBUTEL)
D016
347
1
MARKO FIČKO (PK TEAM)
434
13
LEON SENICIC (BIST)
77
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
D017
13
20
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
251
12
ANDREJ VASILEVSKI (TKBUTEL)
D018
434
0
LEON SENICIC (BIST)
77
0
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
D020
13
7
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
434
8
LEON SENICIC (BIST)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. KARLO HOLJEVIĆ, Pantera
3. ANDRIJA VRBANAC, Jastreb
3. ANDREJ VASILEVSKI, butel
Kadeti -53
D029
91
28
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
612
7
TIN REZO (ORI)
D031
666
0
GRGUR ŠARIĆ (SAJNAM)
402
3
ANDREJ PERIĆ (IM)
D032
668
3
JOSIP ŠARIĆ (SAJNAM)
408
23
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
D033
664
2
BORNA DUJIĆ (SAJNAM)
249
20
FILIP BLAZEVSKI (TKBUTEL)
D034
91
21
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
402
11
ANDREJ PERIĆ (IM)
D035
408
10
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
249
17
FILIP BLAZEVSKI (TKBUTEL)
D037
91
11
SVEN KOLEVSKI (JASTREB)
249
9
FILIP BLAZEVSKI (TKBUTEL)
Medalists
1. SVEN KOLEVSKI, Jastreb
2. FILIP BLAZEVSKI, butel
3. ANDREJ PERIĆ, Imotski
3. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
Kadeti -65
A101
250
9
DARKO GEORGIEVSKI (TKBUTEL)
61
2
ANTE HOLJEVAC (BRINJ)
37
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
A103
250
24
DARKO GEORGIEVSKI (TKBUTEL)
37
2
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
Medalists
1. DARKO GEORGIEVSKI, butel
2. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
3. ANTE HOLJEVAC, TKD BRINJE
3. ----
Juniori +78
C012
356
0
JAN MAŠINOVIĆ (PK TEAM)
254
0
NIKOLA KJOKOROVSKI (TKBUTEL)
Medalists
1. JAN MAŠINOVIĆ, Panda Karlovac Team
2. NIKOLA KJOKOROVSKI, butel
3. ----
3. ----
Juniorke -46
C013
247
12
FROSINA RAEVSKA (TKBUTEL)
691
4
STELLA VIDOVIĆ (OLYMKN)
Medalists
1. FROSINA RAEVSKA, butel
2. STELLA VIDOVIĆ, Olympic Knin
3. ----
3. ----
Juniorke -52
C015
548
3
SARA MARIČIĆ (DUBRAVA)
297
20
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
388
MERI TONKOVIĆ (IM)
C016
139
0
MAGDALENA LJUBIĆ (PK TEAM)
253
0
IVA URDAREVIC (TKBUTEL)
386
ANĐELA BRNAS (IM)
C017
297
9
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
388
8
MERI TONKOVIĆ (IM)
C018
253
7
IVA URDAREVIC (TKBUTEL)
386
1
ANĐELA BRNAS (IM)
C020
297
12
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
253
20
IVA URDAREVIC (TKBUTEL)
Medalists
1. IVA URDAREVIC, butel
2. DANAJA ŠKOFIC, DRAGON
3. ANĐELA BRNAS, Imotski
3. MERI TONKOVIĆ, Imotski
Juniorke -55
C019
542
22
MARGARITA VUKIĆ (DUBRAVA)
92
25
HELENA DUJMIĆ (JASTREB)
390
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
C021
338
3
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
252
9
SANJA POPOVSKA (TKBUTEL)
682
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
C022
92
20
HELENA DUJMIĆ (JASTREB)
390
0
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
C023
252
12
SANJA POPOVSKA (TKBUTEL)
682
11
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
C025
92
26
HELENA DUJMIĆ (JASTREB)
252
4
SANJA POPOVSKA (TKBUTEL)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Jastreb
2. SANJA POPOVSKA, butel
3. MARTINA MILARDOVIĆ, Imotski
3. HANA IVANIŠ, Čigra
Juniorke -63
C030
628
4
ANASTASIJA VIDINSKA (TKBUTEL)
537
10
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
696
VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ (JASTREB)
123
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
413
TEA TRUPKOVIĆ (TKD PRA)
C032
537
22
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
696
0
VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ (JASTREB)
C033
123
27
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
413
9
TEA TRUPKOVIĆ (TKD PRA)
C035
537
8
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
123
12
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
Medalists
1. LEA GRUBIŠIĆ, DUGO SELO
2. SARA HAMPOVČAN, Dubrava
3. TEA TRUPKOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ, Jastreb