Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Limači -30
Limačice -25
Limačice -30
Limačice -40
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B +51
Kadeti -33
Kadetkinje +59
Indiv. kick - 2015 (Ž)
Limači -30
A013
461
13
JAKOV PENDELJ (MED)
625
8
TOMA ĆUK (ENERGY)
286
IVANO BRLIĆ (RUG)
A015
287
22
JAKOV CESAR (RUG)
626
37
FRAN JEREN (TIGAZ)
702
HRVOJE SABLJAK (PLTVICE)
A016
461
34
JAKOV PENDELJ (MED)
286
35
IVANO BRLIĆ (RUG)
A017
626
23
FRAN JEREN (TIGAZ)
702
3
HRVOJE SABLJAK (PLTVICE)
A020
286
24
IVANO BRLIĆ (RUG)
626
38
FRAN JEREN (TIGAZ)
Medalists
1. FRAN JEREN, Tigar Zagreb
2. IVANO BRLIĆ, RUGVICA
3. HRVOJE SABLJAK, Plitvice
3. JAKOV PENDELJ, Medvedgrad
Limačice -25
A030
156
0
SONJA EREMIĆ (PK TEAM)
437
0
JOSIPA DUJMOVIĆ (OTOČAC)
A031
689
17
ANJA BUREŠ (PLTVICE)
114
26
KISS LAURA (FANATIC)
A032
154
0
VERONIKA BARIĆ (PK TEAM)
440
36
RAFAELA ŠIMATOVIĆ (OTOČAC)
501
NIKA KORUNIĆ (FORTECA)
A033
437
21
JOSIPA DUJMOVIĆ (OTOČAC)
114
12
KISS LAURA (FANATIC)
A034
440
28
RAFAELA ŠIMATOVIĆ (OTOČAC)
501
8
NIKA KORUNIĆ (FORTECA)
A037
437
16
JOSIPA DUJMOVIĆ (OTOČAC)
440
36
RAFAELA ŠIMATOVIĆ (OTOČAC)
Medalists
1. RAFAELA ŠIMATOVIĆ, OTOČAC
2. JOSIPA DUJMOVIĆ, OTOČAC
3. NIKA KORUNIĆ, Forteca Korčula
3. KISS LAURA, Taekwondo Fanatics
Limačice -30
A039
198
10
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
438
31
JULIJA OREŠKOVIĆ (OTOČAC)
577
MARTINA KOVAČIĆ (OTOČAC)
A040
475
19
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
705
10
MIA NIKOLIĆ (PLTVICE)
464
ADRIJANA MARINCEL (OTOČAC)
A041
438
47
JULIJA OREŠKOVIĆ (OTOČAC)
577
48
MARTINA KOVAČIĆ (OTOČAC)
A042
475
27
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
464
13
ADRIJANA MARINCEL (OTOČAC)
A044
577
11
MARTINA KOVAČIĆ (OTOČAC)
475
46
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LOTA RAKIĆ, Jastreb
2. MARTINA KOVAČIĆ, OTOČAC
3. ADRIJANA MARINCEL, OTOČAC
3. JULIJA OREŠKOVIĆ, OTOČAC
Limačice -40
A051
235
7
NIKA JOZIĆ (TKDDS)
709
13
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
620
KARMEN ŽANIĆ (ENERGY)
A052
435
34
LUCIJA BUKOVAC (OTOČAC)
308
29
AMNA SAMIC (ZELJO)
650
TENA ZANOŠKI (ČIGRA)
A053
709
26
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
620
5
KARMEN ŽANIĆ (ENERGY)
A054
435
10
LUCIJA BUKOVAC (OTOČAC)
650
16
TENA ZANOŠKI (ČIGRA)
A056
709
0
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
650
1
TENA ZANOŠKI (ČIGRA)
Medalists
1. DANICA RAMLJAK, Plitvice
2. TENA ZANOŠKI, Čigra
3. KARMEN ŽANIĆ, TK ENERGY
3. LUCIJA BUKOVAC, OTOČAC
Mlađi kadeti B -47
B034
559
13
DOMINIK GONČIN (ORIENT1)
569
0
JAKOV DUJMOVIĆ (OTOČAC)
B035
707
3
PETAR JANDRIĆ (PLTVICE)
348
0
ANTE BABIĆ SABO (PANTERA)
B037
559
2
DOMINIK GONČIN (ORIENT1)
707
24
PETAR JANDRIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. PETAR JANDRIĆ, Plitvice
2. DOMINIK GONČIN, ORIENT TKD
3. ANTE BABIĆ SABO, Pantera
3. JAKOV DUJMOVIĆ, OTOČAC
Mlađi kadeti B +51
B039
462
9
GABRIJEL MARINCEL (OTOČAC)
661
2
NATKO VEČEK (TIGAZ)
B040
497
7
LEO PERGEGAJ (FORTECA)
613
0
STJEPAN MLINAR (ORI)
B041
704
20
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
621
0
ALEN HADŽIĆ (TIGAZ)
B042
670
0
ILIJA KOVAČEVIĆ (SAJNAM)
601
0
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
B043
462
0
GABRIJEL MARINCEL (OTOČAC)
497
4
LEO PERGEGAJ (FORTECA)
B044
704
6
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
670
2
ILIJA KOVAČEVIĆ (SAJNAM)
B046
497
9
LEO PERGEGAJ (FORTECA)
704
0
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. LEO PERGEGAJ, Forteca Korčula
2. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. GABRIJEL MARINCEL, OTOČAC
3. ILIJA KOVAČEVIĆ, Sajnami
Kadeti -33
D001
638
0
MIHAEL KRALJ (PANTERA)
164
0
JOSIP NIKŠIĆ (PK TEAM)
706
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
D003
638
33
MIHAEL KRALJ (PANTERA)
706
31
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. MIHAEL KRALJ, Pantera
2. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
3. JOSIP NIKŠIĆ, Panda Karlovac Team
3. ----
Kadetkinje +59
B106
602
0
MATEA ŠOLIĆ (ENERGY)
708
6
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
B108
578
9
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
477
0
UMA BIĐEVIĆ (TKDKVIC)
B109
480
0
MAJA MAČEK (JASTREB)
116
23
NELA LASAN (PANTERA)
B110
392
7
SARA TOLIĆ (IM)
483
9
EMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
B111
708
1
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
578
13
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
B112
116
9
NELA LASAN (PANTERA)
483
1
EMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
B113
578
5
ANJA KRSTINIĆ (NOVIZ)
116
4
NELA LASAN (PANTERA)
Medalists
1. ANJA KRSTINIĆ, Novi Zagreb
2. NELA LASAN, Pantera
3. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. EMINA HAJDARPAŠIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
Indiv. kick - 2015 (Ž)
E018
595
0
SOFI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
700
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
E019
594
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
26
0
NINA LASAN (PANTERA)
E020
700
0
EVA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
594
0
LEONI ZAKRAJŠEK (TKDKANG)
Medalists
1. LEONI ZAKRAJŠEK, TKD klub Kang
2. EVA BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. NINA LASAN, Pantera
3. SOFI ZAKRAJŠEK, TKD klub Kang