Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje A +51
Indiv. kick - 2015 (M)
Indiv. kick - 2014 (M)
Indiv. kick - 2012/13 (M)
Indiv. kick - 2014 (Ž)
Family Kick - 2015/14/13 (M)
Family Kick - 2012/11 (M)
Mlađe kadetkinje A +51
A100
717
0
MARIJA ŠPOLJAREC (TKDDS)
303
0
HEDA DESPOT (M. GRAD)
Osvajači medalja
1. MARIJA ŠPOLJAREC, DUGO SELO
2. ----
3. ----
3. ----
Indiv. kick - 2015 (M)
E003
616
0
MARK HORVAT (RP TKD)
518
0
FRAN TURČIĆ (M. GRAD)
593
TIM HROVAT VIDMAR (TKDKANG)
E004
616
0
MARK HORVAT (RP TKD)
593
0
TIM HROVAT VIDMAR (TKDKANG)
Osvajači medalja
1. TIM HROVAT VIDMAR, TKD klub Kang
2. MARK HORVAT, TKD Red Power
3. FRAN TURČIĆ, MARTIN GRAD
3. ----
Indiv. kick - 2014 (M)
E005
291
0
IVAN MARIĆ (RUG)
468
0
JAN VRBANC (JASTREB)
E006
725
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
520
0
DAMJAN ERSEK (BIST)
E007
283
0
PETAR MUNIĆ (RUG)
184
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
217
NOA TURČIĆ (M. GRAD)
E008
468
0
JAN VRBANC (JASTREB)
725
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
E009
283
0
PETAR MUNIĆ (RUG)
217
0
NOA TURČIĆ (M. GRAD)
E010
725
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
217
0
NOA TURČIĆ (M. GRAD)
Osvajači medalja
1. NOA TURČIĆ, MARTIN GRAD
2. NIKOLA PETANJEK, Jastreb
3. PETAR MUNIĆ, RUGVICA
3. JAN VRBANC, Jastreb
Indiv. kick - 2012/13 (M)
E011
334
0
VARKONYI KENDE (FANATIC)
268
0
LUKA SKOK (M. GRAD)
E012
697
0
ANTE RATKOVIĆ (JASTREB)
315
0
JAKOV GLAVAN (DONAT)
E013
335
0
JURAS-PALINKAS MARK (FANATIC)
219
0
MARKO PAVIĆ (M. GRAD)
321
VITO KORŠA (JASTREB)
E014
334
0
VARKONYI KENDE (FANATIC)
697
0
ANTE RATKOVIĆ (JASTREB)
E015
335
0
JURAS-PALINKAS MARK (FANATIC)
321
0
VITO KORŠA (JASTREB)
E016
334
0
VARKONYI KENDE (FANATIC)
321
0
VITO KORŠA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VITO KORŠA, Jastreb
2. VARKONYI KENDE, Taekwondo Fanatics
3. JURAS-PALINKAS MARK, Taekwondo Fanatics
3. ANTE RATKOVIĆ, Jastreb
Indiv. kick - 2014 (Ž)
E021
271
0
PETRA ŠIMUNOVIĆ (RUG)
39
0
KATARINA ODAK (PANTERA)
E022
212
0
INES BAŠTIJANOVIĆ (RUG)
317
0
ELENA BABIN (DONAT)
E023
215
0
KATARINA STIPIĆ (RUG)
96
0
RITA PRENKAJ (JASTREB)
270
SARA SKOK (M. GRAD)
E024
271
0
PETRA ŠIMUNOVIĆ (RUG)
317
0
ELENA BABIN (DONAT)
E025
96
0
RITA PRENKAJ (JASTREB)
270
0
SARA SKOK (M. GRAD)
E026
271
0
PETRA ŠIMUNOVIĆ (RUG)
96
0
RITA PRENKAJ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. PETRA ŠIMUNOVIĆ, RUGVICA
2. RITA PRENKAJ, Jastreb
3. ELENA BABIN, DONAT
3. SARA SKOK, MARTIN GRAD
Family Kick - 2015/14/13 (M)
E039
710
0
LEON FILIPOVIĆ IVANA (JASTREB)
720
0
MARIĆ MARIĆ (RUG)
714
MARKO- DANIEL PAVIĆ (M. GRAD)
484
FILIP JURATOVAC KRISTINA (JASTREB)
341
DAVID BAJZEK (PANTERA)
502
KARLO FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
715
NOA - MARTINA TURČIĆ (M. GRAD)
712
FRAN-ZDENKO TURČIĆ (M. GRAD)
721
MUNIĆ MUNIĆ (RUG)
E040
720
0
MARIĆ MARIĆ (RUG)
714
0
MARKO- DANIEL PAVIĆ (M. GRAD)
E041
484
0
FILIP JURATOVAC KRISTINA (JASTREB)
341
0
DAVID BAJZEK (PANTERA)
E042
502
0
KARLO FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
715
0
NOA - MARTINA TURČIĆ (M. GRAD)
E043
712
0
FRAN-ZDENKO TURČIĆ (M. GRAD)
721
0
MUNIĆ MUNIĆ (RUG)
E044
720
0
MARIĆ MARIĆ (RUG)
341
0
DAVID BAJZEK (PANTERA)
E045
715
0
NOA - MARTINA TURČIĆ (M. GRAD)
721
0
MUNIĆ MUNIĆ (RUG)
E046
341
0
DAVID BAJZEK (PANTERA)
721
0
MUNIĆ MUNIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. DAVID BAJZEK, Pantera
2. MUNIĆ MUNIĆ, RUGVICA
3. MARIĆ MARIĆ, RUGVICA
3. NOA - MARTINA TURČIĆ, MARTIN GRAD
Family Kick - 2012/11 (M)
E047
522
0
PETAR BOŠNJAK IVAN (JASTREB)
713
0
LUKA - JOSIP SKOK (M. GRAD)
495
VITO KORŠA NATRJ (JASTREB)
528
ANTE RATKOVIĆ ANDREJ LUKIĆ (JASTREB)
485
IVANO PAVIĆ MARIJAN (JASTREB)
E048
522
0
PETAR BOŠNJAK IVAN (JASTREB)
495
0
VITO KORŠA NATRJ (JASTREB)
E049
528
0
ANTE RATKOVIĆ ANDREJ LUKIĆ (JASTREB)
485
0
IVANO PAVIĆ MARIJAN (JASTREB)
E050
495
0
VITO KORŠA NATRJ (JASTREB)
528
0
ANTE RATKOVIĆ ANDREJ LUKIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VITO KORŠA NATRJ, Jastreb
2. ANTE RATKOVIĆ ANDREJ LUKIĆ, Jastreb
3. PETAR BOŠNJAK IVAN, Jastreb
3. IVANO PAVIĆ MARIJAN, Jastreb