Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Kick - muški
Kick - ženski
Family kick - muški
Family kick - ženski
Test snage - muški
Test snage - ženski
Intelikick - muški
Intelikick - ženski
Kyorugi - muški
Kyorugi - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Kick (Ž) - 2008/09/10
Kick (Ž) - 2011/12
Kick (Ž) - 2013/14
Kick (Ž) - 2011/12
F101
766
0
KORANA PAVIĆ (CASPER)
403
0
TENA NAĐ (NA)
259
LARA MRAKOVIĆ (JASTREB)
F103
201
0
MATEA RAIĆ (JASTREB)
325
0
MINEA KRANJEC (PANTAR)
57
DORA JAMBREŠIĆ (LUKA ML)
F104
306
0
SARA MAJURIĆ (JASTREB)
626
0
VIKTORIA KOVALEVA (SKP RYO)
64
MILA CVITKOVIĆ (LUKA ML)
23
LEA MARAVIĆ (RUG)
256
KARMELA KIRETA (JASTREB)
F105
63
0
LARA KOPROVNJAK (LUKA ML)
411
0
PETRA NOGIĆ (NA)
205
EMA TOMAS (JASTREB)
F106
357
0
MAGDALENA CRLJIĆ (KAPELŠČ)
175
0
HELENA UDOVČIĆ (LJUBUŠK)
208
NICOLE SEKO (JASTREB)
F107
65
0
STELA LUNKO (LUKA ML)
624
0
JANA PEJIČIĆ (GAIAN)
311
TAMARA IVANIŠEVIĆ (JASTREB)
209
KIM CUZELA PILJAC (JASTREB)
402
PETRA KNIHA (NA)
F108
766
0
KORANA PAVIĆ (CASPER)
259
0
LARA MRAKOVIĆ (JASTREB)
F109
325
0
MINEA KRANJEC (PANTAR)
57
0
DORA JAMBREŠIĆ (LUKA ML)
F110
626
0
VIKTORIA KOVALEVA (SKP RYO)
64
0
MILA CVITKOVIĆ (LUKA ML)
F111
23
0
LEA MARAVIĆ (RUG)
256
0
KARMELA KIRETA (JASTREB)
F112
411
0
PETRA NOGIĆ (NA)
205
0
EMA TOMAS (JASTREB)
F113
357
0
MAGDALENA CRLJIĆ (KAPELŠČ)
208
0
NICOLE SEKO (JASTREB)
F114
624
0
JANA PEJIČIĆ (GAIAN)
311
0
TAMARA IVANIŠEVIĆ (JASTREB)
F115
209
0
KIM CUZELA PILJAC (JASTREB)
402
0
PETRA KNIHA (NA)
F116
766
0
KORANA PAVIĆ (CASPER)
325
0
MINEA KRANJEC (PANTAR)
F117
626
0
VIKTORIA KOVALEVA (SKP RYO)
23
0
LEA MARAVIĆ (RUG)
F118
411
0
PETRA NOGIĆ (NA)
357
0
MAGDALENA CRLJIĆ (KAPELŠČ)
F119
624
0
JANA PEJIČIĆ (GAIAN)
209
0
KIM CUZELA PILJAC (JASTREB)
F120
766
0
KORANA PAVIĆ (CASPER)
23
0
LEA MARAVIĆ (RUG)
F121
357
0
MAGDALENA CRLJIĆ (KAPELŠČ)
624
0
JANA PEJIČIĆ (GAIAN)
F123
766
0
KORANA PAVIĆ (CASPER)
357
0
MAGDALENA CRLJIĆ (KAPELŠČ)
Osvajači medalja
1. KORANA PAVIĆ, Casper
2. MAGDALENA CRLJIĆ, TK KAPELŠČAK
3. LEA MARAVIĆ, RUGVICA
3. JANA PEJIČIĆ, GAIANA