Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Kick - muški
Kick - ženski
Family kick - muški
Family kick - ženski
Test snage - muški
Test snage - ženski
Intelikick - muški
Intelikick - ženski
Kyorugi - muški
Kyorugi - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Kadeti A -33
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A +65
Kadeti B -37
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Limači A -23
Limači A -25
Limači A -27
Limači A -30
Limači A -33
Limači A -36
Limači A +40
Limači B -20
Limači B -22
Limači B -24
Limači B -27
Mlađi kadeti -30
D001
189
1
DAVID CINDRIĆ (TKDDRHR)
473
12
IVAN ZORIĆ (OLYMKN)
D002
554
2
SANEL MEŠKIN (JASTREB)
640
3
LUKA BILIĆ (ČIGRA)
D003
785
1
FILIP MIHOLIĆ (CASPER)
678
6
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
595
MARIN GOLUB (LOTUS)
D004
25
3
SEBASTIAN GREBENIĆ (TKPIS)
744
19
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
D005
122
5
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
324
0
MILIJAN MARKOVIĆ (DERVENT)
D006
539
9
BRUNO MAJER (JASTREB)
500
12
LUKA DUKIĆ LUKAČ (ČIGRA)
73
ROKO JAMBREŠIĆ (LUKA ML)
D027
473
7
IVAN ZORIĆ (OLYMKN)
640
0
LUKA BILIĆ (ČIGRA)
D028
678
7
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
595
6
MARIN GOLUB (LOTUS)
D029
744
1
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
122
14
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
D030
500
4
LUKA DUKIĆ LUKAČ (ČIGRA)
73
10
ROKO JAMBREŠIĆ (LUKA ML)
D055
473
9
IVAN ZORIĆ (OLYMKN)
678
4
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
D056
122
0
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
73
6
ROKO JAMBREŠIĆ (LUKA ML)
D070
473
17
IVAN ZORIĆ (OLYMKN)
73
10
ROKO JAMBREŠIĆ (LUKA ML)
Osvajači medalja
1. IVAN ZORIĆ, Olympic Knin
2. ROKO JAMBREŠIĆ, MLADOST LUKA
3. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
3. ROBERT RAIĆ, Jastreb