Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
STAROST
Kick - muški
Kick - ženski
Family kick - muški
Family kick - ženski
Test snage - muški
Test snage - ženski
Intelikick - muški
Intelikick - ženski
Kyorugi - muški
Kyorugi - ženski
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Kadeti A -33
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Kadeti A +65
Kadeti B -37
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Limači A -23
Limači A -25
Limači A -27
Limači A -30
Limači A -33
Limači A -36
Limači A +40
Limači B -20
Limači B -22
Limači B -24
Limači B -27
Mlađi kadeti -30
D001
189
1
DAVID CINDRIĆ (TKDDRHR)
473
12
IVAN ZORIĆ (OLYMKN)
D002
554
2
SANEL MEŠKIN (JASTREB)
640
3
LUKA BILIĆ (ČIGRA)
D003
785
1
FILIP MIHOLIĆ (CASPER)
678
6
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
595
MARIN GOLUB (LOTUS)
D004
25
3
SEBASTIAN GREBENIĆ (TKPIS)
744
19
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
D005
122
5
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
324
0
MILIJAN MARKOVIĆ (DERVENT)
D006
539
9
BRUNO MAJER (JASTREB)
500
12
LUKA DUKIĆ LUKAČ (ČIGRA)
73
ROKO JAMBREŠIĆ (LUKA ML)
D027
473
7
IVAN ZORIĆ (OLYMKN)
640
0
LUKA BILIĆ (ČIGRA)
D028
678
7
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
595
6
MARIN GOLUB (LOTUS)
D029
744
1
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
122
14
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
D030
500
4
LUKA DUKIĆ LUKAČ (ČIGRA)
73
10
ROKO JAMBREŠIĆ (LUKA ML)
D055
473
9
IVAN ZORIĆ (OLYMKN)
678
4
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
D056
122
0
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
73
6
ROKO JAMBREŠIĆ (LUKA ML)
D070
473
17
IVAN ZORIĆ (OLYMKN)
73
10
ROKO JAMBREŠIĆ (LUKA ML)
Dobitniki medalj
1. IVAN ZORIĆ, Olympic Knin
2. ROKO JAMBREŠIĆ, MLADOST LUKA
3. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
3. ROBERT RAIĆ, Jastreb