Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
JASTREBOV PRIJATELJSKI SUSRET KLUBOVA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
POČETNICI (M)
POČETNICE (Ž)
KICK (M)
KICK (Ž)
FAMILY KICK (M)
FAMILY KICK (Ž)
FRIENDS KICK (M)
FRIENDS KICK (Ž)
TEŽINE / UZRASTI
Početnici (M) -27
Početnici (M) -33
Početnici (M) -39
Početnici (M) -43
Početnici (M) -47
Početnici (M) -51
Početnici (M) +51
Početnici (M) -27
A001
54
4
JURA MERKLER (TK BROD)
20
1
IVAN PERIĆ (ORI)
4
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A002
60
1
DANIEL SEKO (JASTREB)
93
5
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
14
DARIO SIROVINA (ORI)
A003
54
1
JURA MERKLER (TK BROD)
4
7
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A004
93
20
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
14
2
DARIO SIROVINA (ORI)
A006
4
0
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
93
2
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. IVAN MATIĆ, Dubrava
2. RENE JANDROKOVIĆ, Radnik
3. DARIO SIROVINA, Orion
3. JURA MERKLER, BROD
Početnici (M) -33
A005
58
3
MARKO DEDUŠ (JASTREB)
94
16
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
53
MIHAEL DUGALIĆ (TK BROD)
63
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
96
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
A007
94
1
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
53
0
MIHAEL DUGALIĆ (TK BROD)
A008
63
10
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
96
3
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
A011
94
9
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
63
18
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
Osvajači medalja
1. IVAN GETTO HERCEG, Jastreb
2. JOSIP KRIŽAN, Dubrava
3. TIAN JEŽOVITA, Dubrava
3. MIHAEL DUGALIĆ, BROD
Početnici (M) -39
A009
11
1
ADRIAN PINTARIĆ (ORI)
56
8
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
A010
25
0
LUKA LISICA (ORI)
51
5
DOMINIK MIHALJEVIĆ (SAJNAM)
A013
56
3
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
51
6
DOMINIK MIHALJEVIĆ (SAJNAM)
Osvajači medalja
1. DOMINIK MIHALJEVIĆ, Sajnami
2. JURAJ ZOVKO, BROD
3. LUKA LISICA, Orion
3. ADRIAN PINTARIĆ, Orion
Početnici (M) -43
A012
91
0
IVAN SOLDO (DUBRAVA)
55
1
MARKO MERKLER (TK BROD)
6
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
A014
55
0
MARKO MERKLER (TK BROD)
6
13
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
Osvajači medalja
1. MIHAEL NIKOLIĆ, Radnik
2. MARKO MERKLER, BROD
3. IVAN SOLDO, Dubrava
3. ----
Početnici (M) -47
A015
50
2
MARIN STOČKO (SAJNAM)
24
4
LUKA BARIŠIĆ (ORI)
Osvajači medalja
1. LUKA BARIŠIĆ, Orion
2. MARIN STOČKO, Sajnami
3. ----
3. ----
Početnici (M) -51
A016
3
10
MARKO DIJANUŠ (RADNIK)
28
0
MATIJA SABOLIĆ (ORI)
A017
8
2
GABRIEL SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
66
3
ROKO JURIĆ (JASTREB)
A019
3
0
MARKO DIJANUŠ (RADNIK)
66
0
ROKO JURIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARKO DIJANUŠ, Radnik
2. ROKO JURIĆ, Jastreb
3. MATIJA SABOLIĆ, Orion
3. GABRIEL SRBLJINOVIĆ, Radnik
Početnici (M) +51
A018
7
2
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
33
1
STJEPAN MLINAR (ORI)
Osvajači medalja
1. MICHAEL NERENDIĆ, Radnik
2. STJEPAN MLINAR, Orion
3. ----
3. ----