Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
JASTREBOV PRIJATELJSKI SUSRET KLUBOVA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Početnici (M) -27
Početnici (M) -33
Početnici (M) -39
Početnici (M) -43
Početnici (M) -47
Početnici (M) -51
Početnici (M) +51
Početnice (Ž) -27
Početnice (Ž) -30
Početnice (Ž) -33
Početnice (Ž) -39
Početnice (Ž) -43
Početnice (Ž) -51
Početnici (M) -27
A001
54
4
JURA MERKLER (TK BROD)
20
1
IVAN PERIĆ (ORI)
4
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A002
60
1
DANIEL SEKO (JASTREB)
93
5
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
14
DARIO SIROVINA (ORI)
A003
54
1
JURA MERKLER (TK BROD)
4
7
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A004
93
20
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
14
2
DARIO SIROVINA (ORI)
A006
4
0
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
93
2
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. IVAN MATIĆ, Dubrava
2. RENE JANDROKOVIĆ, Radnik
3. DARIO SIROVINA, Orion
3. JURA MERKLER, BROD
Početnici (M) -33
A005
58
3
MARKO DEDUŠ (JASTREB)
94
16
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
53
MIHAEL DUGALIĆ (TK BROD)
63
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
96
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
A007
94
1
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
53
0
MIHAEL DUGALIĆ (TK BROD)
A008
63
10
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
96
3
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
A011
94
9
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
63
18
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
Medalists
1. IVAN GETTO HERCEG, Jastreb
2. JOSIP KRIŽAN, Dubrava
3. TIAN JEŽOVITA, Dubrava
3. MIHAEL DUGALIĆ, BROD
Početnici (M) -39
A009
11
1
ADRIAN PINTARIĆ (ORI)
56
8
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
A010
25
0
LUKA LISICA (ORI)
51
5
DOMINIK MIHALJEVIĆ (SAJNAM)
A013
56
3
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
51
6
DOMINIK MIHALJEVIĆ (SAJNAM)
Medalists
1. DOMINIK MIHALJEVIĆ, Sajnami
2. JURAJ ZOVKO, BROD
3. LUKA LISICA, Orion
3. ADRIAN PINTARIĆ, Orion
Početnici (M) -43
A012
91
0
IVAN SOLDO (DUBRAVA)
55
1
MARKO MERKLER (TK BROD)
6
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
A014
55
0
MARKO MERKLER (TK BROD)
6
13
MIHAEL NIKOLIĆ (RADNIK)
Medalists
1. MIHAEL NIKOLIĆ, Radnik
2. MARKO MERKLER, BROD
3. IVAN SOLDO, Dubrava
3. ----
Početnici (M) -47
A015
50
2
MARIN STOČKO (SAJNAM)
24
4
LUKA BARIŠIĆ (ORI)
Medalists
1. LUKA BARIŠIĆ, Orion
2. MARIN STOČKO, Sajnami
3. ----
3. ----
Početnici (M) -51
A016
3
10
MARKO DIJANUŠ (RADNIK)
28
0
MATIJA SABOLIĆ (ORI)
A017
8
2
GABRIEL SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
66
3
ROKO JURIĆ (JASTREB)
A019
3
0
MARKO DIJANUŠ (RADNIK)
66
0
ROKO JURIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARKO DIJANUŠ, Radnik
2. ROKO JURIĆ, Jastreb
3. MATIJA SABOLIĆ, Orion
3. GABRIEL SRBLJINOVIĆ, Radnik
Početnici (M) +51
A018
7
2
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
33
1
STJEPAN MLINAR (ORI)
Medalists
1. MICHAEL NERENDIĆ, Radnik
2. STJEPAN MLINAR, Orion
3. ----
3. ----
Početnice (Ž) -27
A020
97
16
NIKOLINA IVANOVIĆ (DUBRAVA)
19
0
EMMA VUKMANIĆ (ORI)
Medalists
1. NIKOLINA IVANOVIĆ, Dubrava
2. EMMA VUKMANIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Početnice (Ž) -30
A021
2
22
LARA SRBLJNIOVIĆ (RADNIK)
13
2
ANJA BARANAŠIĆ (ORI)
A022
16
4
EMA FAZLIĆ (ORI)
69
7
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
A023
5
8
MAGDALENA JELUŠIĆ (RADNIK)
31
0
NIKA BELJAN (ORI)
A024
17
0
EMA LEKANIĆ (ORI)
59
20
NICOLE SEKO (JASTREB)
A025
2
5
LARA SRBLJNIOVIĆ (RADNIK)
69
0
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
A026
5
0
MAGDALENA JELUŠIĆ (RADNIK)
59
0
NICOLE SEKO (JASTREB)
A028
2
0
LARA SRBLJNIOVIĆ (RADNIK)
59
4
NICOLE SEKO (JASTREB)
Medalists
1. NICOLE SEKO, Jastreb
2. LARA SRBLJNIOVIĆ, Radnik
3. MAGDALENA JELUŠIĆ, Radnik
3. EMA GROŠIĆ, Jastreb
Početnice (Ž) -33
A027
67
9
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
34
0
DORA ŠTAJDOHAR (ORI)
27
MARTA REZIĆ (ORI)
A029
67
25
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
27
6
MARTA REZIĆ (ORI)
Medalists
1. SARA MIHOČINEC, Jastreb
2. MARTA REZIĆ, Orion
3. DORA ŠTAJDOHAR, Orion
3. ----
Početnice (Ž) -39
A030
62
0
KORINA JANDRAS (JASTREB)
22
1
KORINA ŠARIĆ (ORI)
A031
57
4
LARA MRAKOVIĆ (JASTREB)
98
1
TENA ČILAŠ (DUBRAVA)
A032
71
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
92
0
LEONA BALEN (DUBRAVA)
12
ANAMARIJA ĆURIĆ (ORI)
A033
22
1
KORINA ŠARIĆ (ORI)
57
0
LARA MRAKOVIĆ (JASTREB)
A034
71
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
12
5
ANAMARIJA ĆURIĆ (ORI)
A037
22
0
KORINA ŠARIĆ (ORI)
12
20
ANAMARIJA ĆURIĆ (ORI)
Medalists
1. ANAMARIJA ĆURIĆ, Orion
2. KORINA ŠARIĆ, Orion
3. GITA ŠANDL, Jastreb
3. LARA MRAKOVIĆ, Jastreb
Početnice (Ž) -43
A035
1
1
BRUNA ZAJEC KAMBIĆ (RADNIK)
65
5
KIARA BORTIEK (JASTREB)
A036
95
2
MARA PANCIROV CORNELISSE (DUBRAVA)
117
1
DORA SAVIĆ (JASTREB)
A039
65
2
KIARA BORTIEK (JASTREB)
95
0
MARA PANCIROV CORNELISSE (DUBRAVA)
Medalists
1. KIARA BORTIEK, Jastreb
2. MARA PANCIROV CORNELISSE, Dubrava
3. BRUNA ZAJEC KAMBIĆ, Radnik
3. DORA SAVIĆ, Jastreb
Početnice (Ž) -51
A038
21
0
JULIJA ŠARIĆ (ORI)
9
6
ZONA OPSENICA (RADNIK)
30
MIA KRISTINA HRUŠKAR (ORI)
A040
9
10
ZONA OPSENICA (RADNIK)
30
2
MIA KRISTINA HRUŠKAR (ORI)
Medalists
1. ZONA OPSENICA, Radnik
2. MIA KRISTINA HRUŠKAR, Orion
3. JULIJA ŠARIĆ, Orion
3. ----