Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
JASTREBOV PRIJATELJSKI SUSRET KLUBOVA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BROD
Dubrava
Jastreb
Orion
Radnik
Sajnami
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Početnici (M) -27
Početnici (M) -33
Početnici (M) -51
Početnice (Ž) -30
Početnice (Ž) -33
Početnice (Ž) -39
Početnice (Ž) -43
Kick - Mlađi kadeti B (2012/13)
Kick - Mali školarci (2014/15)
Kick - Vrtićanci (2016/17)
Kick - Mlađe kadetkinje A (2010/11)
Kick - Mlađe kadetkinje B (2012/13)
Kick - Male školarke (2014/15)
Family Kick - Mlađi kadeti B (2012/13)
Family Kick - Vrtićanci (2016/17)
Family Kick - Mlađe kadetkinje B (2012/13)
Friends Kick - Mali školarci (2014/15)
Friends Kick - Mlađe kadetkinje A (2010/11)
Friends Kick - Mlađe kadetkinje B (2012/13)
Početnici (M) -27
A001
54
4
JURA MERKLER (TK BROD)
20
1
IVAN PERIĆ (ORI)
4
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A002
60
1
DANIEL SEKO (JASTREB)
93
5
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
14
DARIO SIROVINA (ORI)
A003
54
1
JURA MERKLER (TK BROD)
4
7
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
A004
93
20
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
14
2
DARIO SIROVINA (ORI)
A006
4
0
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
93
2
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. IVAN MATIĆ, Dubrava
2. RENE JANDROKOVIĆ, Radnik
3. DARIO SIROVINA, Orion
3. JURA MERKLER, BROD
Početnici (M) -33
A005
58
3
MARKO DEDUŠ (JASTREB)
94
16
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
53
MIHAEL DUGALIĆ (TK BROD)
63
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
96
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
A007
94
1
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
53
0
MIHAEL DUGALIĆ (TK BROD)
A008
63
10
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
96
3
TIAN JEŽOVITA (DUBRAVA)
A011
94
9
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
63
18
IVAN GETTO HERCEG (JASTREB)
Medalists
1. IVAN GETTO HERCEG, Jastreb
2. JOSIP KRIŽAN, Dubrava
3. TIAN JEŽOVITA, Dubrava
3. MIHAEL DUGALIĆ, BROD
Početnici (M) -51
A016
3
10
MARKO DIJANUŠ (RADNIK)
28
0
MATIJA SABOLIĆ (ORI)
A017
8
2
GABRIEL SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
66
3
ROKO JURIĆ (JASTREB)
A019
3
0
MARKO DIJANUŠ (RADNIK)
66
0
ROKO JURIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARKO DIJANUŠ, Radnik
2. ROKO JURIĆ, Jastreb
3. MATIJA SABOLIĆ, Orion
3. GABRIEL SRBLJINOVIĆ, Radnik
Početnice (Ž) -30
A021
2
22
LARA SRBLJNIOVIĆ (RADNIK)
13
2
ANJA BARANAŠIĆ (ORI)
A022
16
4
EMA FAZLIĆ (ORI)
69
7
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
A023
5
8
MAGDALENA JELUŠIĆ (RADNIK)
31
0
NIKA BELJAN (ORI)
A024
17
0
EMA LEKANIĆ (ORI)
59
20
NICOLE SEKO (JASTREB)
A025
2
5
LARA SRBLJNIOVIĆ (RADNIK)
69
0
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
A026
5
0
MAGDALENA JELUŠIĆ (RADNIK)
59
0
NICOLE SEKO (JASTREB)
A028
2
0
LARA SRBLJNIOVIĆ (RADNIK)
59
4
NICOLE SEKO (JASTREB)
Medalists
1. NICOLE SEKO, Jastreb
2. LARA SRBLJNIOVIĆ, Radnik
3. MAGDALENA JELUŠIĆ, Radnik
3. EMA GROŠIĆ, Jastreb
Početnice (Ž) -33
A027
67
9
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
34
0
DORA ŠTAJDOHAR (ORI)
27
MARTA REZIĆ (ORI)
A029
67
25
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
27
6
MARTA REZIĆ (ORI)
Medalists
1. SARA MIHOČINEC, Jastreb
2. MARTA REZIĆ, Orion
3. DORA ŠTAJDOHAR, Orion
3. ----
Početnice (Ž) -39
A030
62
0
KORINA JANDRAS (JASTREB)
22
1
KORINA ŠARIĆ (ORI)
A031
57
4
LARA MRAKOVIĆ (JASTREB)
98
1
TENA ČILAŠ (DUBRAVA)
A032
71
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
92
0
LEONA BALEN (DUBRAVA)
12
ANAMARIJA ĆURIĆ (ORI)
A033
22
1
KORINA ŠARIĆ (ORI)
57
0
LARA MRAKOVIĆ (JASTREB)
A034
71
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
12
5
ANAMARIJA ĆURIĆ (ORI)
A037
22
0
KORINA ŠARIĆ (ORI)
12
20
ANAMARIJA ĆURIĆ (ORI)
Medalists
1. ANAMARIJA ĆURIĆ, Orion
2. KORINA ŠARIĆ, Orion
3. GITA ŠANDL, Jastreb
3. LARA MRAKOVIĆ, Jastreb
Početnice (Ž) -43
A035
1
1
BRUNA ZAJEC KAMBIĆ (RADNIK)
65
5
KIARA BORTIEK (JASTREB)
A036
95
2
MARA PANCIROV CORNELISSE (DUBRAVA)
117
1
DORA SAVIĆ (JASTREB)
A039
65
2
KIARA BORTIEK (JASTREB)
95
0
MARA PANCIROV CORNELISSE (DUBRAVA)
Medalists
1. KIARA BORTIEK, Jastreb
2. MARA PANCIROV CORNELISSE, Dubrava
3. BRUNA ZAJEC KAMBIĆ, Radnik
3. DORA SAVIĆ, Jastreb
Kick - Mlađi kadeti B (2012/13)
B033
43
0
JOSIP MANDIĆ (JASTREB)
110
0
MARIO MIHIĆ (JASTREB)
B034
49
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
26
0
JURAJ ZOVKO (TK BROD)
B035
107
0
MIHAEL MULLER (JASTREB)
111
0
MIHAEL MIHIĆ (JASTREB)
74
VID KLEPIĆ (JASTREB)
B036
43
0
JOSIP MANDIĆ (JASTREB)
49
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
B037
107
0
MIHAEL MULLER (JASTREB)
74
0
VID KLEPIĆ (JASTREB)
B039
49
0
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
74
0
VID KLEPIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ, Jastreb
2. VID KLEPIĆ, Jastreb
3. JOSIP MANDIĆ, Jastreb
3. MIHAEL MULLER, Jastreb
Kick - Mali školarci (2014/15)
B004
38
0
MANUEL BOROZNI (TK BROD)
48
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
B006
15
0
JURA MERKLER (TK BROD)
120
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
B007
36
0
JURE KEČKIŠ (TK BROD)
116
0
FILIP KOVAČEVIĆ (JASTREB)
23
LOVRO ZOVKO (TK BROD)
B008
48
0
ADAM JANEŠ LINDBERGH (JASTREB)
120
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
B009
116
0
FILIP KOVAČEVIĆ (JASTREB)
23
0
LOVRO ZOVKO (TK BROD)
B011
120
0
NIKOLA PETANJEK (JASTREB)
116
0
FILIP KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. NIKOLA PETANJEK, Jastreb
2. FILIP KOVAČEVIĆ, Jastreb
3. ADAM JANEŠ LINDBERGH, Jastreb
3. LOVRO ZOVKO, BROD
Kick - Vrtićanci (2016/17)
B001
115
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
40
0
KARLO PUDIĆ (TK BROD)
72
VITO BLAŽEVIĆ (JASTREB)
46
PETAR SAKAČ (JASTREB)
35
JAN ŠIMUNOVIĆ (TK BROD)
B003
115
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
72
0
VITO BLAŽEVIĆ (JASTREB)
B002
46
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
35
0
JAN ŠIMUNOVIĆ (TK BROD)
B005
115
0
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
35
0
JAN ŠIMUNOVIĆ (TK BROD)
Medalists
1. JAN ŠIMUNOVIĆ, BROD
2. LEON KOVAČEVIĆ, Jastreb
3. PETAR SAKAČ, Jastreb
3. VITO BLAŽEVIĆ, Jastreb
Kick - Mlađe kadetkinje A (2010/11)
B020
76
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
10
0
IVANA MARENČIĆ (RADNIK)
114
STELLA CHIARA HROVAT (JASTREB)
B022
76
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
114
0
STELLA CHIARA HROVAT (JASTREB)
Medalists
1. GITA ŠANDL, Jastreb
2. STELLA CHIARA HROVAT, Jastreb
3. IVANA MARENČIĆ, Radnik
3. ----
Kick - Mlađe kadetkinje B (2012/13)
B021
32
0
MAGDALENA DUGALIĆ (TK BROD)
109
0
KLARA MADUNIĆ (JASTREB)
37
MATEA BAĆO (TK BROD)
B023
41
0
NELA ALADROVIĆ (TK BROD)
73
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
124
ZORA BADOVINAC JAKUNIĆ (JASTREB)
B024
32
0
MAGDALENA DUGALIĆ (TK BROD)
37
0
MATEA BAĆO (TK BROD)
B025
73
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
124
0
ZORA BADOVINAC JAKUNIĆ (JASTREB)
B028
37
0
MATEA BAĆO (TK BROD)
73
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
Medalists
1. HELENA LOVRIĆ, Jastreb
2. MATEA BAĆO, BROD
3. ZORA BADOVINAC JAKUNIĆ, Jastreb
3. MAGDALENA DUGALIĆ, BROD
Kick - Male školarke (2014/15)
B010
75
0
LAURA HILA (JASTREB)
39
0
LENA LOVINČIĆ (TK BROD)
45
KATARINA SAKAČ (JASTREB)
47
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
112
TEA STANIĆ (JASTREB)
B012
75
0
LAURA HILA (JASTREB)
45
0
KATARINA SAKAČ (JASTREB)
B013
47
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
112
0
TEA STANIĆ (JASTREB)
B015
75
0
LAURA HILA (JASTREB)
47
0
LISA CVETKOVIĆ MIŠUT (JASTREB)
Medalists
1. LAURA HILA, Jastreb
2. LISA CVETKOVIĆ MIŠUT, Jastreb
3. KATARINA SAKAČ, Jastreb
3. TEA STANIĆ, Jastreb
Family Kick - Mlađi kadeti B (2012/13)
B038
119
0
IVANO PAVIĆ (JASTREB)
44
0
JOSIP MANDIĆ (JASTREB)
Medalists
1. JOSIP MANDIĆ, Jastreb
2. IVANO PAVIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Family Kick - Vrtićanci (2016/17)
B014
78
0
TIN MARČETIĆ (JASTREB)
121
0
LEON FILIPOVIĆ (JASTREB)
42
TOMISLAV TONŽETIĆ (JASTREB)
81
PATRIK MADUNIĆ (JASTREB)
126
PAVLA FORJAN (JASTREB)
B016
121
0
LEON FILIPOVIĆ (JASTREB)
42
0
TOMISLAV TONŽETIĆ (JASTREB)
B017
81
0
PATRIK MADUNIĆ (JASTREB)
126
0
PAVLA FORJAN (JASTREB)
B019
121
0
LEON FILIPOVIĆ (JASTREB)
126
0
PAVLA FORJAN (JASTREB)
Medalists
1. PAVLA FORJAN, Jastreb
2. LEON FILIPOVIĆ, Jastreb
3. PATRIK MADUNIĆ, Jastreb
3. TOMISLAV TONŽETIĆ, Jastreb
Family Kick - Mlađe kadetkinje B (2012/13)
B026
122
0
RITA PRENKAJ (JASTREB)
83
0
NIKA ĆAĆIĆ (JASTREB)
B027
80
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
125
0
KLARA MADUNIĆ (JASTREB)
B029
122
0
RITA PRENKAJ (JASTREB)
80
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
Medalists
1. HELENA LOVRIĆ, Jastreb
2. RITA PRENKAJ, Jastreb
3. KLARA MADUNIĆ, Jastreb
3. NIKA ĆAĆIĆ, Jastreb
Friends Kick - Mali školarci (2014/15)
B018
123
0
PETAR SAKAČ (JASTREB)
87
0
TOMA NOVAK (JASTREB)
Medalists
1. PETAR SAKAČ, Jastreb
2. TOMA NOVAK, Jastreb
3. ----
3. ----
Friends Kick - Mlađe kadetkinje A (2010/11)
B030
127
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
89
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
Medalists
1. GITA ŠANDL, Jastreb
2. HELENA LOVRIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Friends Kick - Mlađe kadetkinje B (2012/13)
B031
100
0
GABI DVOJKOVIĆ (JASTREB)
86
0
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
Medalists
1. GABI DVOJKOVIĆ, Jastreb
2. HELENA LOVRIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----