Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mali olimpijci - A
Mali olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Mali olimpijke - B
Mlađi kadeti - A
Mlađe kadetkinje - A
Mlađi kadeti - B
Mlađe kadetkinje - B
Kadeti - A
Kadetkinje - A
Kadeti - B
Kadetkinje - B
Juniori - A
Juniorke - A
Juniori - B
Juniorke - B
Seniori - A
Seniorke - A
Seniori - B
Seniorke - B
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti - B -24
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -39
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B -47
Mlađi kadeti - B -51
Mlađi kadeti - B +51
Mlađi kadeti - B -33
C017
649
9
LUKA VARGA (TKD KAR)
586
0
ROKO MATEK (TKOSVIT)
271
DEJAN VELAULA (LJUBIJA)
676
LAZAR JOVANČIĆ (NAISUS)
436
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
48
FRANTIŠEK HONZL (PANTER)
570
PATRICK DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
694
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
145
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
C018
569
11
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
756
3
RENE KALIMAN (TKD KR)
220
NIKOLA ŠANOVIĆ (LEKENIK)
747
DOMAGOJ PRPIĆ (TKD KAR)
265
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
706
MARIN SMOLJANOVIĆ (JASTREB)
572
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
313
MATO TUKA (HVOJNIC)
430
JÓZSA LEVENTE (GOLDSRS)
C032
649
8
LUKA VARGA (TKD KAR)
271
4
DEJAN VELAULA (LJUBIJA)
C033
676
0
LAZAR JOVANČIĆ (NAISUS)
436
5
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
C034
48
8
FRANTIŠEK HONZL (PANTER)
570
1
PATRICK DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
C035
694
1
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
145
11
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
C036
569
0
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
220
2
NIKOLA ŠANOVIĆ (LEKENIK)
C037
747
0
DOMAGOJ PRPIĆ (TKD KAR)
265
0
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
C038
706
3
MARIN SMOLJANOVIĆ (JASTREB)
572
1
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
C039
313
3
MATO TUKA (HVOJNIC)
430
2
JÓZSA LEVENTE (GOLDSRS)
C058
649
1
LUKA VARGA (TKD KAR)
436
2
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
C059
48
7
FRANTIŠEK HONZL (PANTER)
145
12
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
C060
220
1
NIKOLA ŠANOVIĆ (LEKENIK)
265
6
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
C061
706
0
MARIN SMOLJANOVIĆ (JASTREB)
313
6
MATO TUKA (HVOJNIC)
C072
436
8
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
145
4
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
C073
265
2
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
313
8
MATO TUKA (HVOJNIC)
C079
436
6
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
313
3
MATO TUKA (HVOJNIC)
Osvajači medalja
1. VLAD IORDACHE, Instinct Taekwondo Team
2. MATO TUKA, HTKD HVOJNICA
3. JAKUB PENKERT, Black Tiger Snina
3. JAKOV ŽEŽELJ, MASTER