Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mali olimpijci - A
Mali olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Mali olimpijke - B
Mlađi kadeti - A
Mlađe kadetkinje - A
Mlađi kadeti - B
Mlađe kadetkinje - B
Kadeti - A
Kadetkinje - A
Kadeti - B
Kadetkinje - B
Juniori - A
Juniorke - A
Juniori - B
Juniorke - B
Seniori - A
Seniorke - A
Seniori - B
Seniorke - B
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti - B -24
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -39
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B -47
Mlađi kadeti - B -51
Mlađi kadeti - B +51
Mlađi kadeti - B -30
C001
559
13
PATRIK BETI (CASPER)
60
1
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
C002
750
6
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
252
5
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
C003
732
1
ZDENKO VUJEVIĆ (IM)
109
3
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
C004
656
0
VEDRAN MATULIĆ (TKD KAR)
762
10
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
C005
443
6
ANDRIY PETRYTSYN (KORYO)
739
13
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
C006
525
0
MAX HAJAK (MAKSMR)
479
0
NOA RUK (MED)
C007
709
7
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
588
4
SVEN PRINČIĆ (TKOSVIT)
C008
510
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
343
0
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C009
445
9
NIK BERGANT (KORYO)
738
6
ANTONIO DERVIŠ (ZAGREB)
C010
708
4
MARTIN POLANŠĆAK (JASTREB)
481
16
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C011
534
2
LUKA GOLOMEIĆ (ORKAAS)
106
4
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
C012
744
0
GABRIJEL JAZVAC (TKD KAR)
425
17
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
C013
826
1
LEONOR PAKARIZI (RALE)
766
6
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C014
388
3
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
226
8
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
C015
707
8
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
654
4
KRISTIJAN KUSTER (TKD KAR)
C016
323
8
IVAN MATIĆ (RUG)
842
3
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
C024
559
4
PATRIK BETI (CASPER)
750
5
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
C025
109
1
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
762
4
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
C026
739
1
ANTONIO MARAS (ZAGREB)
479
5
NOA RUK (MED)
C027
709
8
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
343
9
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C028
445
9
NIK BERGANT (KORYO)
481
8
MAKS ČOŠIĆ (MED)
C029
106
2
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
425
3
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
C030
766
12
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
226
3
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
C031
707
2
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
323
4
IVAN MATIĆ (RUG)
C054
750
4
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
762
7
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
C055
479
6
NOA RUK (MED)
343
5
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
C056
445
8
NIK BERGANT (KORYO)
425
9
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
C057
766
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
323
5
IVAN MATIĆ (RUG)
C070
762
4
MATEJ MARIĆ (FENVUK)
479
5
NOA RUK (MED)
C071
425
4
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
766
3
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
C078
479
2
NOA RUK (MED)
425
1
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. NOA RUK, Medvedgrad
2. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA
3. MATEJ MARIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin