Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Male olimpijke - A -32
Mlađi kadeti - A -47
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -39
Mlađe kadetkinje - B -43
Kadeti - A -41
Kadetkinje - A -55
Seniori - A - 68
Seniori - A - 80
Seniorke - A -49
Seniori - B +80
Mlađi kadeti - B -33
C017
649
9
LUKA VARGA (TKD KAR)
586
0
ROKO MATEK (TKOSVIT)
271
DEJAN VELAULA (LJUBIJA)
676
LAZAR JOVANČIĆ (NAISUS)
436
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
48
FRANTIŠEK HONZL (PANTER)
570
PATRICK DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
694
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
145
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
C018
569
11
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
756
3
RENE KALIMAN (TKD KR)
220
NIKOLA ŠANOVIĆ (LEKENIK)
747
DOMAGOJ PRPIĆ (TKD KAR)
265
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
706
MARIN SMOLJANOVIĆ (JASTREB)
572
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
313
MATO TUKA (HVOJNIC)
430
JÓZSA LEVENTE (GOLDSRS)
C032
649
8
LUKA VARGA (TKD KAR)
271
4
DEJAN VELAULA (LJUBIJA)
C033
676
0
LAZAR JOVANČIĆ (NAISUS)
436
5
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
C034
48
8
FRANTIŠEK HONZL (PANTER)
570
1
PATRICK DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
C035
694
1
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
145
11
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
C036
569
0
PATRIK KASAP (TKOSVIT)
220
2
NIKOLA ŠANOVIĆ (LEKENIK)
C037
747
0
DOMAGOJ PRPIĆ (TKD KAR)
265
0
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
C038
706
3
MARIN SMOLJANOVIĆ (JASTREB)
572
1
MARIN HORVAT (TKOSVIT)
C039
313
3
MATO TUKA (HVOJNIC)
430
2
JÓZSA LEVENTE (GOLDSRS)
C058
649
1
LUKA VARGA (TKD KAR)
436
2
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
C059
48
7
FRANTIŠEK HONZL (PANTER)
145
12
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
C060
220
1
NIKOLA ŠANOVIĆ (LEKENIK)
265
6
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
C061
706
0
MARIN SMOLJANOVIĆ (JASTREB)
313
6
MATO TUKA (HVOJNIC)
C072
436
8
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
145
4
JAKUB PENKERT (TAEKWON)
C073
265
2
JAKOV ŽEŽELJ (MASTER)
313
8
MATO TUKA (HVOJNIC)
C079
436
6
VLAD IORDACHE (I.T.T.)
313
3
MATO TUKA (HVOJNIC)
Osvajači medalja
1. VLAD IORDACHE, Instinct Taekwondo Team
2. MATO TUKA, HTKD HVOJNICA
3. JAKUB PENKERT, Black Tiger Snina
3. JAKOV ŽEŽELJ, MASTER