Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Male olimpijke - A -32
Mlađi kadeti - A -47
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -39
Mlađe kadetkinje - B -43
Kadeti - A -41
Kadetkinje - A -55
Seniori - A - 68
Seniori - A - 80
Seniorke - A -49
Seniori - B +80
Kadeti - A -41
E001
41
9
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
622
7
ALBIN PAVIĆ (ABCDEFG)
714
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ (JASTREB)
13
LEON GLASNOVIC (TTP)
373
BENCE PRATH (HUN)
719
ANTON ORHANOVIĆ (FORTECA)
211
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
742
MATEO BILUŠ (ZAGREB)
251
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
336
FRAN SANDELIĆ (SKRPN)
715
MATEO ZORKO (JASTREB)
627
IVAN MILJAK (ABCDEFG)
428
SZŰCS KRISZTIÁN (GOLDSRS)
545
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
291
LEON HOLLHUBER (TKDNGS)
154
MUHAMED GJOKAJ (BES)
580
JAN NOVAK (TKOSVIT)
E006
41
4
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
714
2
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ (JASTREB)
E007
13
11
LEON GLASNOVIC (TTP)
373
4
BENCE PRATH (HUN)
E008
719
1
ANTON ORHANOVIĆ (FORTECA)
211
14
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
E009
742
0
MATEO BILUŠ (ZAGREB)
251
13
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
E010
336
0
FRAN SANDELIĆ (SKRPN)
715
9
MATEO ZORKO (JASTREB)
E011
627
2
IVAN MILJAK (ABCDEFG)
428
7
SZŰCS KRISZTIÁN (GOLDSRS)
E012
545
1
JOSIP GEČEVIĆ (ORKAAS)
291
4
LEON HOLLHUBER (TKDNGS)
E013
154
12
MUHAMED GJOKAJ (BES)
580
4
JAN NOVAK (TKOSVIT)
E038
41
0
ANDREJ LEKIĆ (TKD KAR)
13
12
LEON GLASNOVIC (TTP)
E039
211
2
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
251
4
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
E040
715
0
MATEO ZORKO (JASTREB)
428
0
SZŰCS KRISZTIÁN (GOLDSRS)
E041
291
8
LEON HOLLHUBER (TKDNGS)
154
8
MUHAMED GJOKAJ (BES)
E063
13
8
LEON GLASNOVIC (TTP)
251
4
DOMINIK KONTENT (TIGAZ)
E064
428
12
SZŰCS KRISZTIÁN (GOLDSRS)
291
0
LEON HOLLHUBER (TKDNGS)
E078
13
6
LEON GLASNOVIC (TTP)
428
1
SZŰCS KRISZTIÁN (GOLDSRS)
Osvajači medalja
1. LEON GLASNOVIC, Team Toigye Panthers
2. SZŰCS KRISZTIÁN, Goldstars
3. DOMINIK KONTENT, Tigar Zagreb
3. LEON HOLLHUBER, Novi Grad Sarajevo