Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
KARLOVAC OPEN 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mali olimpijci - A -22
Mali olimpijci - A -28
Mali olimpijci - A -30
Mali olimpijci - A -36
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -30
Mlađi kadeti - A -30
Mlađi kadeti - A -36
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -33
Mlađi kadeti - B -36
Mlađi kadeti - B -39
Mlađi kadeti - B -43
Mlađi kadeti - B -51
Mlađe kadetkinje - B -33
Kadeti - A -33
Kadeti - A -41
Kadeti - A -49
Kadeti - A +65
Kadetkinje - A -51
Kadeti - B -41
Kadeti - B -49
Kadetkinje - B -55
Juniori - A -73
Juniorke - A -49
Juniorke - A -63
Juniori - B -55
Juniori - B -63
Kadetkinje - A -51
F008
814
15
LEA LELJAK (FOX)
359
6
NIKOLETT NAGY (HUN)
F009
377
4
JANA RULJIĆ (AZIJA)
729
3
TENA KRZNARIĆ (JASTREB)
F010
354
10
TAMARA TKALČEVIĆ (CONTRA)
728
5
LAURA GLASNOVIĆ (JASTREB)
813
STELA MESAR (FOX)
F040
814
0
LEA LELJAK (FOX)
377
7
JANA RULJIĆ (AZIJA)
F041
354
17
TAMARA TKALČEVIĆ (CONTRA)
813
5
STELA MESAR (FOX)
F072
377
10
JANA RULJIĆ (AZIJA)
354
7
TAMARA TKALČEVIĆ (CONTRA)
Osvajači medalja
1. JANA RULJIĆ, Azija
2. TAMARA TKALČEVIĆ, Contra
3. LEA LELJAK, Fox
3. STELA MESAR, Fox