Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
AAM "PRISHTINA"
Azija
Beli Andjeli
Beograd
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dan-Gun
DUGA RESA
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
Galeb
Goldstars
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
JOPA
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Kraljevica
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAGONE-KORYO
MAGYAR TAEKWONDO SZÖVETSÉG
MAKSIMIR
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Omega
ORKA AS
Ozalj
Panter
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
SPIRITUS
START
ST-KVAN
Sutla Šenkovec
Škorpion
TAEKWONDO AKADEMIJA JALE
Taekwondo klub OTOK
TCZ Ban Keglević
Team K
Team Toigye Panthers
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Osvit
TK Prana Karlovac
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
Tkd Plamen
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Zagreb
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali olimpijci - A -22
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -26
Male olimpijke - A -28
Mlađi kadeti - A -27
Mlađi kadeti - A -33
Mlađi kadeti - B -24
Mlađi kadeti - B -30
Mlađi kadeti - B -36
Mlađe kadetkinje - B -27
Mlađe kadetkinje - B -30
Mlađe kadetkinje - B -36
Kadeti - A -41
Kadetkinje - A -44
Kadetkinje - A -47
Kadeti - B -33
Kadeti - B -41
Kadetkinje - B -37
Kadetkinje - B -55
Kadetkinje - B +59
Seniorke - A -49
Mali olimpijci - A -24
A001
37
12
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
130
11
LUCIO MATUZIĆ (TKD KAR)
466
NIKO HUNSKI (MED)
105
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
520
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
531
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
36
LUKA BUNETA (TKD PRA)
440
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
50
JAN HONZL (PANTER)
241
JAN FLEGAR (BIST)
634
MARIN SERŠIĆ (ABCDEFG)
165
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
773
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
312
MARKO TUKA (HVOJNIC)
34
BORNA SALAKOVIĆ (TKD PRA)
201
MARKO JOVIC (PANTERA)
129
TINO BESIC (TKD KAR)
A008
37
0
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
466
0
NIKO HUNSKI (MED)
A009
105
7
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
520
0
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
A010
531
12
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
36
8
LUKA BUNETA (TKD PRA)
A011
440
4
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
50
3
JAN HONZL (PANTER)
A012
241
7
JAN FLEGAR (BIST)
634
0
MARIN SERŠIĆ (ABCDEFG)
A013
165
6
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
773
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
A014
312
12
MARKO TUKA (HVOJNIC)
34
2
BORNA SALAKOVIĆ (TKD PRA)
A015
201
5
MARKO JOVIC (PANTERA)
129
4
TINO BESIC (TKD KAR)
A042
466
1
NIKO HUNSKI (MED)
105
8
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
A043
531
11
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
440
3
TJAŠ ALJAŽ (KORYO)
A044
241
12
JAN FLEGAR (BIST)
165
0
DENI MILJEVIĆ (NERYO)
A045
312
12
MARKO TUKA (HVOJNIC)
201
0
MARKO JOVIC (PANTERA)
A078
105
0
ARJAN MALIĆ (BIHAĆ)
531
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
A079
241
11
JAN FLEGAR (BIST)
312
2
MARKO TUKA (HVOJNIC)
A101
531
6
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
241
11
JAN FLEGAR (BIST)
Medalists
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
3. MARKO TUKA, HTKD HVOJNICA
3. ----