Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B -51
Mlađe kadetkinje B -24
E036
209
4
DORA JAZVIĆ (RUG)
713
0
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
E036B
164
19
ANĐELA ČEŠLJAR (IM)
813
7
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
E060
209
10
DORA JAZVIĆ (RUG)
164
3
ANĐELA ČEŠLJAR (IM)
Osvajači medalja
1. DORA JAZVIĆ, RUGVICA
2. ANĐELA ČEŠLJAR, Imotski
3. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. MARA SAMARZIJA, Pantera
Mlađe kadetkinje B -27
D024
433
24
LUCIJA JELIC (PANTERA)
242
15
KLAUDIA MARINC (TKD KAR)
D025
473
2
MARIJA MILIĆ (BEOGRAD)
790
14
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
D026
210
7
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
500
3
ENA KULIĆ (MED)
240
LEA VINCEK (TKD KAR)
D053
433
4
LUCIJA JELIC (PANTERA)
790
0
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
D054
210
13
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
240
15
LEA VINCEK (TKD KAR)
D068
433
15
LUCIJA JELIC (PANTERA)
240
3
LEA VINCEK (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. LEA VINCEK, Karlovac
3. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
Mlađe kadetkinje B -30
D017
662
0
LEONARDA GOLUBIĆ (ORKAAS)
767
0
NIKA GRČEVIĆ (GACKA)
593
PAULA VIDAKOVIĆ - KOŠĆAK (JASTREB)
714
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
237
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
700
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
141
NIKA MATEŠIĆ (SOLIN)
160
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
415
ANDREA BARTULAC (GACKA)
D043
662
0
LEONARDA GOLUBIĆ (ORKAAS)
593
0
PAULA VIDAKOVIĆ - KOŠĆAK (JASTREB)
D044
714
3
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
237
4
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
D045
700
4
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
141
1
NIKA MATEŠIĆ (SOLIN)
D046
160
0
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
415
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
D063
662
7
LEONARDA GOLUBIĆ (ORKAAS)
237
8
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
D064
700
0
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
415
10
ANDREA BARTULAC (GACKA)
D073
237
1
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
415
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Osvajači medalja
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
3. ANA CIPETIĆ, Zagreb
3. LEONARDA GOLUBIĆ, ORKA AS
Mlađe kadetkinje B -33
D018
528
12
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
636
6
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
D019
330
0
LANA TEKIĆ (TKD KAR)
758
0
JOSIPA KIČIĆ (DANGUN)
D020
612
2
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
159
4
KLARA LANA VIDAK (IM)
575
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
D021
270
15
SAŠA BERGANT (SILLA)
379
3
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
D022
642
14
PATRICIJA MARKESINA (OMEGA)
793
15
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
D023
617
14
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
769
1
MIRELA ANDRIJEVIĆ (DANGUN)
501
LUCIJA UROIĆ (MED)
D047
528
4
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
330
8
LANA TEKIĆ (TKD KAR)
D048
159
1
KLARA LANA VIDAK (IM)
575
6
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
D049
270
13
SAŠA BERGANT (SILLA)
793
1
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
D050
617
6
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
501
9
LUCIJA UROIĆ (MED)
D065
330
3
LANA TEKIĆ (TKD KAR)
575
10
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
D066
270
13
SAŠA BERGANT (SILLA)
501
15
LUCIJA UROIĆ (MED)
D074
575
6
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
501
5
LUCIJA UROIĆ (MED)
Osvajači medalja
1. MATEA VUKOREPA, TK ENERGY
2. LUCIJA UROIĆ, Medvedgrad
3. LANA TEKIĆ, Karlovac
3. SAŠA BERGANT, Taekwondo klub Silla
Mlađe kadetkinje B -36
E015
161
1
PETRA KADIJEVIĆ (IM)
564
13
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
798
NINA VUKASOVIĆ (GUSAR)
497
MARGARETA SKORIĆ (SCOMBAT)
609
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
E047
564
12
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
798
0
NINA VUKASOVIĆ (GUSAR)
E048
497
4
MARGARETA SKORIĆ (SCOMBAT)
609
9
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
E066
564
14
CHIARA DUJMOVIĆ (TIGAZ)
609
2
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. CHIARA DUJMOVIĆ, Tigar Zagreb
2. NICOLE DAGELIĆ, Jastreb
3. NINA VUKASOVIĆ, Gusar
3. MARGARETA SKORIĆ, Scardona Combat
Mlađe kadetkinje B -39
E016
715
18
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
728
6
MARTA VAMBERGER (CONTRA)
E017
498
6
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
444
13
LARA KNEŽEVIĆ (GRACAC)
E018
689
1
MAGDALENA MRŠIĆ BOŽINOVIĆ (IM)
409
3
KLARA SENIČIĆ (JAKOVLJ)
127
UCCHEDDU REBECCA (DINAMIC)
E049
715
16
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
444
4
LARA KNEŽEVIĆ (GRACAC)
E050
409
2
KLARA SENIČIĆ (JAKOVLJ)
127
1
UCCHEDDU REBECCA (DINAMIC)
E067
715
7
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
409
1
KLARA SENIČIĆ (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. KLARA SENIČIĆ, JAKOVLJE
3. LARA KNEŽEVIĆ, Gračac
3. UCCHEDDU REBECCA, DINAMICO
Mlađe kadetkinje B -43
D051
603
2
PETRA GRABUŠIĆ (JASTREB)
406
14
MELANI PAVLIŠKO (JAKOVLJ)
D052
439
6
LEA ČABRAJA (PANTERA)
577
12
CVITA KINKELA (SOLARIS)
D067
406
6
MELANI PAVLIŠKO (JAKOVLJ)
577
12
CVITA KINKELA (SOLARIS)
Osvajači medalja
1. CVITA KINKELA, SOLARIS ŠIBENIK
2. MELANI PAVLIŠKO, JAKOVLJE
3. LEA ČABRAJA, Pantera
3. PETRA GRABUŠIĆ, Jastreb
Mlađe kadetkinje B -47
E037
163
7
MAGDALENA GRBAVAC (IM)
726
2
PAOLA BRBOT (CONTRA)
E038
806
13
LINA JURIČEVIĆ (GUSAR)
596
1
TAMARA MAJER (JASTREB)
E061
163
2
MAGDALENA GRBAVAC (IM)
806
15
LINA JURIČEVIĆ (GUSAR)
Osvajači medalja
1. LINA JURIČEVIĆ, Gusar
2. MAGDALENA GRBAVAC, Imotski
3. TAMARA MAJER, Jastreb
3. PAOLA BRBOT, Contra
Mlađe kadetkinje B -51
E039
328
3
KARLA IVANČIĆ (TKD KAR)
495
11
LUCIJA PALINIĆ (SCOMBAT)
E040
729
14
ADRIANA LEŠ (CONTRA)
673
6
MARIZA PREKPALJAJ (ST-KWAN)
E062
495
9
LUCIJA PALINIĆ (SCOMBAT)
729
1
ADRIANA LEŠ (CONTRA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA PALINIĆ, Scardona Combat
2. ADRIANA LEŠ, Contra
3. KARLA IVANČIĆ, Karlovac
3. MARIZA PREKPALJAJ, St-kwan