Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniorke A -46
Juniorke A -49
Juniorke A -52
Juniorke A -55
Juniorke A -59
Juniorke A -63
Juniorke A -68
Juniorke A +68
Juniorke A -46
G044
215
6
ANDREA GALETIĆ (BRINJ)
746
7
NAZ MOHAMMED AHMED (BAGHADA)
Medalists
1. NAZ MOHAMMED AHMED, Baghada team
2. ANDREA GALETIĆ, TKD BRINJE
3. ----
3. ----
Juniorke A -49
G045
251
1
GABRIELA LUKAČ (ŠUJICA )
221
16
IVANA KRIVIĆ (ST-KWAN)
Medalists
1. IVANA KRIVIĆ, St-kwan
2. GABRIELA LUKAČ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. ----
3. ----
Juniorke A -52
G024
360
9
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
253
16
ZORA BRZOVIĆ (ŠUJICA )
G025
105
0
ADA DEMNERI (TGSTKD)
607
0
MATEJA ĆOSIĆ (JASTREB)
G055
253
5
ZORA BRZOVIĆ (ŠUJICA )
607
4
MATEJA ĆOSIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ZORA BRZOVIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
2. MATEJA ĆOSIĆ, Jastreb
3. MARIJA ČURILOVIĆ, Karlovac
3. ----
Juniorke A -55
G007
623
2
ANITA KOS (RADNIK)
224
15
MARIELA KRIVIĆ (ST-KWAN)
172
GABRIELA BOHUSOVA (SATKD)
G008
177
9
TEREZIA PAVKOVA (SATKD)
521
1
ANA OSTOJA (TKD PRA)
285
ENA ŠIMUNIĆ (FOX)
G037
224
4
MARIELA KRIVIĆ (ST-KWAN)
172
11
GABRIELA BOHUSOVA (SATKD)
G038
177
3
TEREZIA PAVKOVA (SATKD)
285
15
ENA ŠIMUNIĆ (FOX)
G063
172
8
GABRIELA BOHUSOVA (SATKD)
285
7
ENA ŠIMUNIĆ (FOX)
Medalists
1. GABRIELA BOHUSOVA, Slovak national team
2. ENA ŠIMUNIĆ, Fox
3. MARIELA KRIVIĆ, St-kwan
3. TEREZIA PAVKOVA, Slovak national team
Juniorke A -59
H019
582
4
TONKA LOKAS (SOLARIS)
622
17
MARINA BILONIĆ (JASTREB)
600
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
H050
622
0
MARINA BILONIĆ (JASTREB)
600
1
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARIJA FRKLIĆ, Jastreb
2. MARINA BILONIĆ, Jastreb
3. TONKA LOKAS, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
Juniorke A -63
H020
783
4
IRA TAFRA (GUSAR)
462
11
TAMARA DANILOVIĆ (VELEBIT)
137
MIA PELJTO (NERYO)
H051
462
11
TAMARA DANILOVIĆ (VELEBIT)
137
2
MIA PELJTO (NERYO)
Medalists
1. TAMARA DANILOVIĆ, Velebit
2. MIA PELJTO, neryo
3. IRA TAFRA, Gusar
3. ----
Juniorke A -68
H042
583
4
NATAŠA SAVČIĆ (SOLARIS)
181
14
LENKA MESAROSOVA (ILYO KE)
Medalists
1. LENKA MESAROSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. NATAŠA SAVČIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
3. ----
Juniorke A +68
H021
562
13
ALMINA MUSINBEGOVIC (TIM BOS)
788
15
PETRA ČEPIĆ (GUSAR)
182
RADKA HUDAKOVA (ILYO KE)
H052
788
12
PETRA ČEPIĆ (GUSAR)
182
0
RADKA HUDAKOVA (ILYO KE)
Medalists
1. PETRA ČEPIĆ, Gusar
2. RADKA HUDAKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ALMINA MUSINBEGOVIC, TIM BOSNA
3. ----