Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Juniori B -55
Juniori B -59
Juniori B -63
Juniori B -73
Juniori B +78
Juniori B -55
G009
490
4
MARIO ŽURA (SCOMBAT)
259
3
MARTIN PEDIĆ (ZADAR)
24
KAROL LEGEMZA (TAEKWON)
G010
8
17
LAZAR SARAILIC (RALE)
532
5
LUKA MUTAK (TKD PRA)
200
MUSTAFA HOSSAINI (BUDOGRA)
G039
490
0
MARIO ŽURA (SCOMBAT)
24
14
KAROL LEGEMZA (TAEKWON)
G040
8
20
LAZAR SARAILIC (RALE)
200
7
MUSTAFA HOSSAINI (BUDOGRA)
G064
24
8
KAROL LEGEMZA (TAEKWON)
8
7
LAZAR SARAILIC (RALE)
Osvajači medalja
1. KAROL LEGEMZA, Black Tiger Snina
2. LAZAR SARAILIC, Fast Kick
3. MARIO ŽURA, Scardona Combat
3. MUSTAFA HOSSAINI, Asia Budo Graz
Juniori B -59
H043
768
9
AJDIN PAJALIC (BIHAĆ)
512
8
JOSIP MILINA (FORTECA)
Osvajači medalja
1. AJDIN PAJALIC, TKD BIHAĆ
2. JOSIP MILINA, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Juniori B -63
H022
652
3
DOMAGOJ SPELIC (TKD KAR)
808
7
MIRZA HAMZIĆ (BIHAĆ)
H023
565
12
ELHAN KAZAZ (TIM BOS)
486
0
DUJE RAČUNICA (SCOMBAT)
H053
808
11
MIRZA HAMZIĆ (BIHAĆ)
565
7
ELHAN KAZAZ (TIM BOS)
Osvajači medalja
1. MIRZA HAMZIĆ, TKD BIHAĆ
2. ELHAN KAZAZ, TIM BOSNA
3. DOMAGOJ SPELIC, Karlovac
3. DUJE RAČUNICA, Scardona Combat
Juniori B -73
H024
761
16
EMILIO PRAVDIĆ (ORKAAS)
364
3
DOMAGOJ STRELJAK (TKD KAR)
467
IVAN RAK (LEKENIK)
H054
761
14
EMILIO PRAVDIĆ (ORKAAS)
467
5
IVAN RAK (LEKENIK)
Osvajači medalja
1. EMILIO PRAVDIĆ, ORKA AS
2. IVAN RAK, Lekenik
3. DOMAGOJ STRELJAK, Karlovac
3. ----
Juniori B +78
H025
466
6
TOMISLAV SREČIĆ (LEKENIK)
635
11
DRAGAN NIKOLIĆ (RADNIK)
90
ALEX WILHELM (KUKKIWO)
H055
635
17
DRAGAN NIKOLIĆ (RADNIK)
90
5
ALEX WILHELM (KUKKIWO)
Osvajači medalja
1. DRAGAN NIKOLIĆ, Radnik
2. ALEX WILHELM, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. TOMISLAV SREČIĆ, Lekenik
3. ----