Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniori B -55
Juniori B -59
Juniori B -63
Juniori B -73
Juniori B +78
Juniori B -55
G009
490
4
MARIO ŽURA (SCOMBAT)
259
3
MARTIN PEDIĆ (ZADAR)
24
KAROL LEGEMZA (TAEKWON)
G010
8
17
LAZAR SARAILIC (RALE)
532
5
LUKA MUTAK (TKD PRA)
200
MUSTAFA HOSSAINI (BUDOGRA)
G039
490
0
MARIO ŽURA (SCOMBAT)
24
14
KAROL LEGEMZA (TAEKWON)
G040
8
20
LAZAR SARAILIC (RALE)
200
7
MUSTAFA HOSSAINI (BUDOGRA)
G064
24
8
KAROL LEGEMZA (TAEKWON)
8
7
LAZAR SARAILIC (RALE)
Medalists
1. KAROL LEGEMZA, Black Tiger Snina
2. LAZAR SARAILIC, Fast Kick
3. MARIO ŽURA, Scardona Combat
3. MUSTAFA HOSSAINI, Asia Budo Graz
Juniori B -59
H043
768
9
AJDIN PAJALIC (BIHAĆ)
512
8
JOSIP MILINA (FORTECA)
Medalists
1. AJDIN PAJALIC, TKD BIHAĆ
2. JOSIP MILINA, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Juniori B -63
H022
652
3
DOMAGOJ SPELIC (TKD KAR)
808
7
MIRZA HAMZIĆ (BIHAĆ)
H023
565
12
ELHAN KAZAZ (TIM BOS)
486
0
DUJE RAČUNICA (SCOMBAT)
H053
808
11
MIRZA HAMZIĆ (BIHAĆ)
565
7
ELHAN KAZAZ (TIM BOS)
Medalists
1. MIRZA HAMZIĆ, TKD BIHAĆ
2. ELHAN KAZAZ, TIM BOSNA
3. DOMAGOJ SPELIC, Karlovac
3. DUJE RAČUNICA, Scardona Combat
Juniori B -73
H024
761
16
EMILIO PRAVDIĆ (ORKAAS)
364
3
DOMAGOJ STRELJAK (TKD KAR)
467
IVAN RAK (LEKENIK)
H054
761
14
EMILIO PRAVDIĆ (ORKAAS)
467
5
IVAN RAK (LEKENIK)
Medalists
1. EMILIO PRAVDIĆ, ORKA AS
2. IVAN RAK, Lekenik
3. DOMAGOJ STRELJAK, Karlovac
3. ----
Juniori B +78
H025
466
6
TOMISLAV SREČIĆ (LEKENIK)
635
11
DRAGAN NIKOLIĆ (RADNIK)
90
ALEX WILHELM (KUKKIWO)
H055
635
17
DRAGAN NIKOLIĆ (RADNIK)
90
5
ALEX WILHELM (KUKKIWO)
Medalists
1. DRAGAN NIKOLIĆ, Radnik
2. ALEX WILHELM, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. TOMISLAV SREČIĆ, Lekenik
3. ----