Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
Area H
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađi kadeti B -33
D001
122
2
CORDA GIUSEPPE (DINAMIC)
597
14
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
D002
749
13
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
243
2
MATIJA MARINC (TKD KAR)
D003
442
2
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
507
13
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
D004
762
5
PATRIK STOJAK (DANGUN)
776
17
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
D005
120
3
COSSU MATTEO (DINAMIC)
625
6
FILIP KUŠEC (RADNIK)
D006
149
4
SEBASTIAN MARIN (I.T.T.)
356
17
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
D007
269
0
NIK BERGANT (SILLA)
244
0
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
D008
290
3
LUKA MILANOVIĆ (SOLIN)
786
10
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
D027
597
9
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
749
0
JAKOV ŠALIĆ (S.SOKOL)
D028
507
19
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
776
12
FRANE MARUŠIĆ (GUSAR)
D029
625
8
FILIP KUŠEC (RADNIK)
356
20
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
D030
269
12
NIK BERGANT (SILLA)
786
3
ROKO ŠOLIĆ (GUSAR)
D055
597
3
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
507
10
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
D056
356
8
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
269
17
NIK BERGANT (SILLA)
D069
507
3
GABRIJEL IKANOVIĆ (FORTECA)
269
15
NIK BERGANT (SILLA)
Medalists
1. NIK BERGANT, Taekwondo klub Silla
2. GABRIJEL IKANOVIĆ, Forteca Korčula
3. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
3. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
Mlađi kadeti B -36
D009
275
8
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
227
6
LEONOR PAKARIZI (RALE)
412
MATEO MILIĆ (ST-KWAN)
D010
508
17
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
355
7
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
121
COLUMBANO GIOVANNI (DINAMIC)
D011
123
4
SERRA MAURO (DINAMIC)
789
2
LUKA ZEMUNIK (GUSAR)
638
JAKOV IVANČEK (RADNIK)
429
FILIP MILOSEVIC (PANTERA)
193
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
D031
275
10
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
412
2
MATEO MILIĆ (ST-KWAN)
D032
508
10
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
121
4
COLUMBANO GIOVANNI (DINAMIC)
D033
123
0
SERRA MAURO (DINAMIC)
638
0
JAKOV IVANČEK (RADNIK)
D034
429
8
FILIP MILOSEVIC (PANTERA)
193
7
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
D057
275
3
NIKO POLOVIĆ (TKDDRHR)
508
6
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
D058
123
2
SERRA MAURO (DINAMIC)
429
14
FILIP MILOSEVIC (PANTERA)
D070
508
8
HRVOJE PAŽIN (FORTECA)
429
10
FILIP MILOSEVIC (PANTERA)
Medalists
1. FILIP MILOSEVIC, Pantera
2. HRVOJE PAŽIN, Forteca Korčula
3. SERRA MAURO, DINAMICO
3. NIKO POLOVIĆ, DUGA RESA
Mlađi kadeti B -39
D012
799
5
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
626
18
DAVID BINGULA (RADNIK)
D013
110
8
KRISTIJAN ČOKO (ČAPLJIN)
329
2
BORNA ŠANTAVEC (TKD KAR)
125
UCCHEDDU JACCOPO (DINAMIC)
274
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
D014
629
12
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
515
2
MARTIN BOGOJE (FORTECA)
341
FILIP KEFELJA (TKD KAR)
D015
377
3
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
263
8
BÁLINT MÜLLER (UJPEST)
628
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
D035
626
1
DAVID BINGULA (RADNIK)
110
2
KRISTIJAN ČOKO (ČAPLJIN)
D036
125
3
UCCHEDDU JACCOPO (DINAMIC)
274
6
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
D037
629
0
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
341
0
FILIP KEFELJA (TKD KAR)
D038
263
7
BÁLINT MÜLLER (UJPEST)
628
6
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
D059
110
3
KRISTIJAN ČOKO (ČAPLJIN)
274
7
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
D060
629
2
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
263
8
BÁLINT MÜLLER (UJPEST)
D071
274
2
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKDDRHR)
263
7
BÁLINT MÜLLER (UJPEST)
Medalists
1. BÁLINT MÜLLER, UTE
2. ROKO BLAŠKOVIĆ, DUGA RESA
3. KARLO PELENGIĆ, Omega
3. KRISTIJAN ČOKO, TKD "ČAPLJINA"
Mlađi kadeti B -43
D016
558
7
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
731
3
DORIAN ŠPIČEK (CONTRA)
340
LUKA VARGA (TKD KAR)
87
LOUIS VANSPOUWEN (KUKKIWO)
716
KRISTIJAN GRGURIĆ (OGULIN)
308
RAOUL MARCHESI (RALE)
405
JOSIP SRDANOVIĆ (ST-KWAN)
576
FILIP ŠUMERA (SOLARIS)
192
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
D039
558
6
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
340
2
LUKA VARGA (TKD KAR)
D040
87
3
LOUIS VANSPOUWEN (KUKKIWO)
716
9
KRISTIJAN GRGURIĆ (OGULIN)
D041
308
1
RAOUL MARCHESI (RALE)
405
13
JOSIP SRDANOVIĆ (ST-KWAN)
D042
576
3
FILIP ŠUMERA (SOLARIS)
192
4
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
D061
558
14
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
716
3
KRISTIJAN GRGURIĆ (OGULIN)
D062
405
14
JOSIP SRDANOVIĆ (ST-KWAN)
192
8
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
D072
558
8
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
405
3
JOSIP SRDANOVIĆ (ST-KWAN)
Medalists
1. FRAN FURIĆ, Tigar Zagreb
2. JOSIP SRDANOVIĆ, St-kwan
3. KRISTIJAN GRGURIĆ, Ogulin
3. MARIN HLAD, JAKOVLJE
Mlađe kadetkinje B -27
D024
433
24
LUCIJA JELIC (PANTERA)
242
15
KLAUDIA MARINC (TKD KAR)
D025
473
2
MARIJA MILIĆ (BEOGRAD)
790
14
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
D026
210
7
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
500
3
ENA KULIĆ (MED)
240
LEA VINCEK (TKD KAR)
D053
433
4
LUCIJA JELIC (PANTERA)
790
0
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
D054
210
13
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
240
15
LEA VINCEK (TKD KAR)
D068
433
15
LUCIJA JELIC (PANTERA)
240
3
LEA VINCEK (TKD KAR)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. LEA VINCEK, Karlovac
3. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
Mlađe kadetkinje B -30
D017
662
0
LEONARDA GOLUBIĆ (ORKAAS)
767
0
NIKA GRČEVIĆ (GACKA)
593
PAULA VIDAKOVIĆ - KOŠĆAK (JASTREB)
714
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
237
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
700
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
141
NIKA MATEŠIĆ (SOLIN)
160
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
415
ANDREA BARTULAC (GACKA)
D043
662
0
LEONARDA GOLUBIĆ (ORKAAS)
593
0
PAULA VIDAKOVIĆ - KOŠĆAK (JASTREB)
D044
714
3
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
237
4
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
D045
700
4
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
141
1
NIKA MATEŠIĆ (SOLIN)
D046
160
0
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
415
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
D063
662
7
LEONARDA GOLUBIĆ (ORKAAS)
237
8
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
D064
700
0
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
415
10
ANDREA BARTULAC (GACKA)
D073
237
1
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
415
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
3. ANA CIPETIĆ, Zagreb
3. LEONARDA GOLUBIĆ, ORKA AS
Mlađe kadetkinje B -33
D018
528
12
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
636
6
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
D019
330
0
LANA TEKIĆ (TKD KAR)
758
0
JOSIPA KIČIĆ (DANGUN)
D020
612
2
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
159
4
KLARA LANA VIDAK (IM)
575
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
D021
270
15
SAŠA BERGANT (SILLA)
379
3
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
D022
642
14
PATRICIJA MARKESINA (OMEGA)
793
15
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
D023
617
14
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
769
1
MIRELA ANDRIJEVIĆ (DANGUN)
501
LUCIJA UROIĆ (MED)
D047
528
4
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
330
8
LANA TEKIĆ (TKD KAR)
D048
159
1
KLARA LANA VIDAK (IM)
575
6
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
D049
270
13
SAŠA BERGANT (SILLA)
793
1
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
D050
617
6
LANA KOVAČEVIĆ (JASTREB)
501
9
LUCIJA UROIĆ (MED)
D065
330
3
LANA TEKIĆ (TKD KAR)
575
10
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
D066
270
13
SAŠA BERGANT (SILLA)
501
15
LUCIJA UROIĆ (MED)
D074
575
6
MATEA VUKOREPA (ENERGY)
501
5
LUCIJA UROIĆ (MED)
Medalists
1. MATEA VUKOREPA, TK ENERGY
2. LUCIJA UROIĆ, Medvedgrad
3. LANA TEKIĆ, Karlovac
3. SAŠA BERGANT, Taekwondo klub Silla
Mlađe kadetkinje B -43
D051
603
2
PETRA GRABUŠIĆ (JASTREB)
406
14
MELANI PAVLIŠKO (JAKOVLJ)
D052
439
6
LEA ČABRAJA (PANTERA)
577
12
CVITA KINKELA (SOLARIS)
D067
406
6
MELANI PAVLIŠKO (JAKOVLJ)
577
12
CVITA KINKELA (SOLARIS)
Medalists
1. CVITA KINKELA, SOLARIS ŠIBENIK
2. MELANI PAVLIŠKO, JAKOVLJE
3. LEA ČABRAJA, Pantera
3. PETRA GRABUŠIĆ, Jastreb