Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AKADEMIJA JALE
Asia Budo Graz
Baghada team
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Čigra
Dan-Gun
DINAMICO
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FAVORIT
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
KT Shqiponja
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpico Trieste
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Polisportiva Barbagia di Ollolai
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Silla
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Thunder Taekwondo Club
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK ENERGY
TK Prana Karlovac
TKD "ČAPLJINA"
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
TKD PANTAR
tkd" OLYMPIC ART"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
UTE
Velebit
Zagreb
Zaprešić_
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -47
Mlađe kadetkinje B -39
Seniori B - 68
Mlađe kadetkinje B -39
E016
715
18
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
728
6
MARTA VAMBERGER (CONTRA)
E017
498
6
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
444
13
LARA KNEŽEVIĆ (GRACAC)
E018
689
1
MAGDALENA MRŠIĆ BOŽINOVIĆ (IM)
409
3
KLARA SENIČIĆ (JAKOVLJ)
127
UCCHEDDU REBECCA (DINAMIC)
E049
715
16
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
444
4
LARA KNEŽEVIĆ (GRACAC)
E050
409
2
KLARA SENIČIĆ (JAKOVLJ)
127
1
UCCHEDDU REBECCA (DINAMIC)
E067
715
7
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
409
1
KLARA SENIČIĆ (JAKOVLJ)
Dobitniki medalj
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. KLARA SENIČIĆ, JAKOVLJE
3. LARA KNEŽEVIĆ, Gračac
3. UCCHEDDU REBECCA, DINAMICO