Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AKADEMIJA JALE
Asia Budo Graz
Baghada team
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Čigra
Dan-Gun
DINAMICO
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FAVORIT
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
KT Shqiponja
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpico Trieste
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Polisportiva Barbagia di Ollolai
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Silla
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Thunder Taekwondo Club
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK ENERGY
TK Prana Karlovac
TKD "ČAPLJINA"
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
TKD PANTAR
tkd" OLYMPIC ART"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
UTE
Velebit
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -43
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -39
Kadeti A -41
Kadetkinje A -51
Kadeti B -33
Juniori A -68
Juniorke B -63
Mali olimpijci - A -28
Mali olimpijci - A -33
Kick (muški) -1 (2005)
Kick (muški) -2 (2006)
Kick (ženski) -1 (2005)
Mlađi kadeti B -43
D016
558
7
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
731
3
DORIAN ŠPIČEK (CONTRA)
340
LUKA VARGA (TKD KAR)
87
LOUIS VANSPOUWEN (KUKKIWO)
716
KRISTIJAN GRGURIĆ (OGULIN)
308
RAOUL MARCHESI (RALE)
405
JOSIP SRDANOVIĆ (ST-KWAN)
576
FILIP ŠUMERA (SOLARIS)
192
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
D039
558
6
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
340
2
LUKA VARGA (TKD KAR)
D040
87
3
LOUIS VANSPOUWEN (KUKKIWO)
716
9
KRISTIJAN GRGURIĆ (OGULIN)
D041
308
1
RAOUL MARCHESI (RALE)
405
13
JOSIP SRDANOVIĆ (ST-KWAN)
D042
576
3
FILIP ŠUMERA (SOLARIS)
192
4
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
D061
558
14
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
716
3
KRISTIJAN GRGURIĆ (OGULIN)
D062
405
14
JOSIP SRDANOVIĆ (ST-KWAN)
192
8
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
D072
558
8
FRAN FURIĆ (TIGAZ)
405
3
JOSIP SRDANOVIĆ (ST-KWAN)
Osvajači medalja
1. FRAN FURIĆ, Tigar Zagreb
2. JOSIP SRDANOVIĆ, St-kwan
3. KRISTIJAN GRGURIĆ, Ogulin
3. MARIN HLAD, JAKOVLJE