Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
KARLOVAC OPEN 2014, 1st KOREA AMBASADOR KUP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
AKADEMIJA JALE
Asia Budo Graz
Baghada team
Banjica
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
Centro Taekwondo Alessandria
Centro Taekwondo Olbia
Contra
Čigra
Dan-Gun
DINAMICO
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FAVORIT
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
Gračac
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Instinct Taekwondo Team
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
KBS Naisus
Kim Seung Yong TKD Club
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo-Magone
KT Shqiponja
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
M.T.A.
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
Neron
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpico Trieste
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Polisportiva Barbagia di Ollolai
Radnik
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
SUSEDGRAD SOKOL
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub Silla
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
Thunder Taekwondo Club
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK ENERGY
TK Prana Karlovac
TKD "ČAPLJINA"
TKD BIHAĆ
TKD BRINJE
TKD PANTAR
tkd" OLYMPIC ART"
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
UTE
Velebit
Zagreb
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti B -41
Juniorke A -55
Juniori B +78
Seniori B - 80
Mali olimpijci - A -30
Juniorke A -55
G007
623
2
ANITA KOS (RADNIK)
224
15
MARIELA KRIVIĆ (ST-KWAN)
172
GABRIELA BOHUSOVA (SATKD)
G008
177
9
TEREZIA PAVKOVA (SATKD)
521
1
ANA OSTOJA (TKD PRA)
285
ENA ŠIMUNIĆ (FOX)
G037
224
4
MARIELA KRIVIĆ (ST-KWAN)
172
11
GABRIELA BOHUSOVA (SATKD)
G038
177
3
TEREZIA PAVKOVA (SATKD)
285
15
ENA ŠIMUNIĆ (FOX)
G063
172
8
GABRIELA BOHUSOVA (SATKD)
285
7
ENA ŠIMUNIĆ (FOX)
Osvajači medalja
1. GABRIELA BOHUSOVA, Slovak national team
2. ENA ŠIMUNIĆ, Fox
3. MARIELA KRIVIĆ, St-kwan
3. TEREZIA PAVKOVA, Slovak national team