Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -43
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađi kadeti B +51
Kadeti A -49
Kick (ženski) -1 (2008-2009)
Mlađi kadeti A -43
B041
813
4
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
555
24
FILIP SPICEK (BIST)
B042
738
2
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDNGS)
663
12
LAN KREMPL (TKD KBK)
B075
555
6
FILIP SPICEK (BIST)
663
41
LAN KREMPL (TKD KBK)
Medalists
1. LAN KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR
2. FILIP SPICEK, Bistra
3. ELEZ MEMIŠEVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ROKO BAKOVIĆ, Cro Star - Mostar
Mlađe kadetkinje A -36
B023
810
0
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
828
0
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
479
ENA ŽUŽIĆ (MASTER)
B023A
176
23
ANITA SIMIĆEVIĆ (TKD DVM)
792
30
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
280
SZIDÓNIA FEHÉR (MTK1888)
B060
828
46
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
479
8
ENA ŽUŽIĆ (MASTER)
B061
792
0
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
280
0
SZIDÓNIA FEHÉR (MTK1888)
B085
828
49
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
792
8
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. EMA BUGARINOVIĆ, Omega
2. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. ENA ŽUŽIĆ, MASTER
3. ----
Mlađi kadeti B +51
B047
682
10
STIPE RAJAN (GACKA)
814
22
MATEJ SESAR (CROSTAR)
415
DARIO REGOJA (FORTECA)
B078
814
16
MATEJ SESAR (CROSTAR)
415
25
DARIO REGOJA (FORTECA)
Medalists
1. DARIO REGOJA, Forteca Korčula
2. MATEJ SESAR, Cro Star - Mostar
3. STIPE RAJAN, GACKA
3. ----
Kadeti A -49
D006
566
6
MITJA DINEJ DOBRIČ (TKDKANG)
812
18
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
491
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
D007
507
24
DAVID MIHIC (PANTERA)
292
9
AMAR KLISURA (TKDJALE)
712
VALENTINO ANDRIJEVIĆ (TKD_BJE)
D008
364
25
MELHIOR GÁL (TAJFUN)
775
3
SEMIR JUSIC (TIM BOS)
492
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
678
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
350
PETER CISARIK (ILYO KE)
D028
812
23
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
491
10
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
D029
507
0
DAVID MIHIC (PANTERA)
712
0
VALENTINO ANDRIJEVIĆ (TKD_BJE)
D030
364
21
MELHIOR GÁL (TAJFUN)
492
0
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
D031
678
25
LUKA TOMIĆ (JASTREB)
350
32
PETER CISARIK (ILYO KE)
D053
812
6
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
507
4
DAVID MIHIC (PANTERA)
D054
364
9
MELHIOR GÁL (TAJFUN)
350
28
PETER CISARIK (ILYO KE)
D070
812
3
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
350
38
PETER CISARIK (ILYO KE)
Medalists
1. PETER CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
3. MELHIOR GÁL, Tájfun SE
3. DAVID MIHIC, Pantera
Kick (ženski) -1 (2008-2009)
A017
430
0
LORETTA BAZINA (LOTUS)
449
0
LIVIA SVABOVA (TAEKWON)
A018
470
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
440
0
CHIRTES LORENA (JAGUAR)
A019
573
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
811
0
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
A020
450
0
DANIELA POVAŽANCOVÁ (TAEKWON)
568
0
GREF INGRID (JAGUAR)
A021
449
0
LIVIA SVABOVA (TAEKWON)
470
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
A022
573
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
450
0
DANIELA POVAŽANCOVÁ (TAEKWON)
A024
470
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
450
0
DANIELA POVAŽANCOVÁ (TAEKWON)
Medalists
1. DANIELA POVAŽANCOVÁ, Black Tiger Snina
2. LANA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. ENA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
3. LIVIA SVABOVA, Black Tiger Snina