Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -43
Kadeti A -45
Juniorke A -59
Seniori A +87
Mlađi kadeti A -43
B041
813
4
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
555
24
FILIP SPICEK (BIST)
B042
738
2
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDNGS)
663
12
LAN KREMPL (TKD KBK)
B075
555
6
FILIP SPICEK (BIST)
663
41
LAN KREMPL (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. LAN KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR
2. FILIP SPICEK, Bistra
3. ELEZ MEMIŠEVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ROKO BAKOVIĆ, Cro Star - Mostar
Kadeti A -45
D001
413
17
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
359
0
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
D002
741
3
BERIN KOVAČ (TKDNGS)
527
23
SEBASTIAN PETREAN (TEAM)
D003
290
2
ELDAR GULAMIĆ (TKDJALE)
15
22
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
65
ADZIJA GANJOLA (BES)
D004
329
20
MATEJ HORVATH (KOSICE)
239
23
DOMINIK PADLA (MOGYORÓ)
233
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
D005
771
29
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
501
4
KARLO SMOLIĆ ANTIŠIN (DONAT)
234
PETAR PILJA (TKD KAR)
D024
413
6
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
527
10
SEBASTIAN PETREAN (TEAM)
D025
15
0
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
65
0
ADZIJA GANJOLA (BES)
D026
239
14
DOMINIK PADLA (MOGYORÓ)
233
12
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
D027
771
28
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
234
4
PETAR PILJA (TKD KAR)
D051
527
11
SEBASTIAN PETREAN (TEAM)
15
21
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
D052
239
0
DOMINIK PADLA (MOGYORÓ)
771
20
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
D069
15
32
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
771
11
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
Osvajači medalja
1. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
2. DAVUD MESINOVIC, TIM BOSNA
3. SEBASTIAN PETREAN, C.S. KWAN Cluj-Napoca
3. DOMINIK PADLA, Mogyoród KSK
Juniorke A -59
F022
585
5
EMILIA ONELLOVA (ILYO KE)
609
33
LEA ŠPEHAR GARAJ (JASTREB)
F023
726
0
TADEA SELIMIĆ (TKDNGS)
703
0
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
F058
609
21
LEA ŠPEHAR GARAJ (JASTREB)
703
23
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. LEA ŠPEHAR GARAJ, Jastreb
3. ----
3. EMILIA ONELLOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
Seniori A +87
F033
72
0
GJERGJ LEKOCAJ (BES)
296
21
ISAAC JORDAN (FAMCCAT)
742
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
F065
296
0
ISAAC JORDAN (FAMCCAT)
742
0
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. ISAAC JORDAN, FAMC Catalonia
2. SAMIR SELIMOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. GJERGJ LEKOCAJ, BESA
3. ----